amin.poorsaeed

[ ویژه ] قالب هاستینگ ارس دیزاین برای جوملا 2.5 منتشر شد !

40 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?thmbf=joomlaforum.ir_13436496251.png

سلام دوستان بالاخره این قالب منتشر شد .

این قالب توسط تیم Metaffex به عنوان یک قالب PSD با نام SlickHost طراحی شده بود که ما اون رو از حالت PSD به جوملا تبدیل کردیم و به عنوان هدیه برای چند ماژول نظیر Shape 5 Domain Check و Widgetkit و Feed Burner ظاهری اختصاصی برای این قالب را آماده کردیم .

این قالب با فریم ورک وارپ نظیر قالب قبلی یعنی آفیس طراحی شده البته با این تفاوت که این قالب به صورت تمام ریسپانسیو می باشد . تکنولوژی ریسپانسیو که چند ماهی است در وبسایت ها رواج یافته یک تکنولوژی بر اساس css 3 می باشد که موجب میشود سایت در رزولیشن های مختلف ظاهر خودش را از دست ندهد و با توجه به اندازه رزولیشن صفحه خودش را طرح بندی کند . ما نیز از این تکنولوژی در این قالب زیبا استفاده کرده ایم .

درضمن منتظر سایت ارس دیزاین باشید ، بزودی سایت اصلی ما افتتاح خواهد شد و انشالله در مناسبت هایی اینچنینی هدیه هایی ناقابل برای ایرانیان عزیز ارائه خواهد شد .

در آخر امید واریم که در این روز های زیبای ماه مبارک رمضان همیشه شاد باشید و این هدیه را از ما بپذیرید . با تشکر از شما عزیزان

لینک دانلود بسته نصبی قالب از سرور ارس دیزاین برای جوملا compat_25 : دانلود کنید

لینک دانلود بسته نصبی قالب از سرور upload .ir : لینک دانلود

لینک دمو قالب به صورت آنلاین : دمو قالب

لینک دمو قالب به صورت تصویر : دمو تصویری

به خاطر اینکه لینک رو تو هاست خودم آپلود کردم خیلی عذر می خوام ، چون آپلود سنتر انجمن محدودیت حجمی داره و نمیشه توش اپلود کرد بزودی لینک کمکی از سرور 4 shared رو هم منتشر می کنم تا مشکلی برا لینک ها بوجود نیاد .

اونایی که قالب رو دانلود می کنن یا اطلاع بدن یا یه لایکی چیزی بزنن که بدونین چند دانلود انجام شده

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed
2 کاربر پسند شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آآآآآآآآآآآآآآآآا عجب چیزی شده :didi: خداییش خیلی ردیفه , دمت گرم داش امین . اصا یه دونست . موفق باشی داداش :thanks::didi:

با سلام...

و تشکر از امین عزیز... گفتنی ها رو گفتم (بطور خصوصی).

همینجا هم بگم که دوستان مدنظر داشته باشند. با وجود اینکه امنی عزیز مدت کمی میشه که به دنبال قالب و طراحی حرفه ای اونها افتاده، اما وجداناً و انصافاً کارش از خیلی از قدیمیهای طراحی قالب جوملا در ایران بهتر و سرتره .چرا اونها همچنان اندرخم تبدیل قالبهای ساده بدون هیچگون تغییر و نوآوری ای در کارههاشون هستند و فقط و فقط و فقط ادعا مونده براشون!!! (ادعاهای پوچ و غیرواقعی)

به نوعی میشه گفت که کارهایی که امین انجام میده، اولین کسی که باخبره از کارهاش منم، واقعا به شخصه از توجه و پیگیری و جدیت این پسر تو کارهاش خیلی خیلی خیلی خوشحال میشم و ازش خوشم میاد .فقط و فقط بخاطر همین تلاش و پشتکارش.

ایشالله امین با همین تلاش خودش به زودی زود(قبل از پایان امسال) به یکی از گروههای فعال در زمینه قالب و طراحی قالب تبدیل میشه.

چیزی که واقعا لیاقت و شایستگیش رو داره .

1000 امتیاز مثبت اضافه شد .امین جان...

موفق تر و سربلند تر و پایدار تر باشی (بیش از پیش!!!)

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

امین ایول الله:4d564ad6::thanks:

آفرین و دست مریزاد بر پشتکارت:25::25::25::25:

منتظر افزونه ها و قالبهای بیشتری هستیم:128fs318181:

راستی منتظر آموزش کاملی از طراحی قالب جوملا که قولش رو دادی هم هستیما (فکر نکنی حرفای تو مسنجر رو فراموش میکنم:hooom:)

منم حی تو انجمن یا جاهای خصوصی دیگه که با مدیران و عزیزان صحبت کردم گفتم که تمامی کارایی که انجام میدم همش نتیجه زحمات و آموزش هایی هست که شما بزرگواران برام کردین امیدوارم منم به نوبه خودم خدمتی برای شما بزرگواران انجام بدم و اینا فقط در مقابل کارایی که شما کردین هیچ هست .

واقعا اشکم در اومد حجت جان :oom: :25: :25:

قبلا هم به ایشون تو یاهو گفته بودم! که شدیدا به ایشون حسودیم میشه:thanks::thanks:(البته مثل حسودی درسی،بد نیست)

براتون آرزوی موفقیت می کنم

اقا خیلی مر30 ممنون از شما

درضمن این قالبی رو که شما قراردادین فکر کنم همون قالب افیس خودمون باشه که شما کمی ویرایشش کردین و قرار دادین

من خودم از این قالب خوشم میاد و دوست دارم که کمی اون رو ویرایش کنم و به صورت خصوصی از این قالب استفاده کنم.اگر امکان داره یه آموزشی هم قرار بدین که چطوری میشه ضمینه منو ها و همینطور بقیه موقعیت هارو تغییر داد.

با تشکر از قرار دادن این قالب.

اقا خیلی مر30 ممنون از شما

درضمن این قالبی رو که شما قراردادین فکر کنم همون قالب افیس خودمون باشه که شما کمی ویرایشش کردین و قرار دادین

من خودم از این قالب خوشم میاد و دوست دارم که کمی اون رو ویرایش کنم و به صورت خصوصی از این قالب استفاده کنم.اگر امکان داره یه آموزشی هم قرار بدین که چطوری میشه ضمینه منو ها و همینطور بقیه موقعیت هارو تغییر داد.

با تشکر از قرار دادن این قالب.

آقا قابل شما رو نداره حالا از کجا این حرفو می زنین که همون قالب آفیس خودتون هست و من ویرایش کردم ؟ الان من تو کل قالب هایی که می زنم از همون پوزیشن ها و غیره استفاده می کنم فکر کنم شما به خاطر اسم استایل ها و پوزیشن ها به این نتیجه رسیدن ولی این رو بهتون بگم که این کلا با آفیس فرق داره آفیس به پای این نمی رسه ! اینو مطمئن باش

آقا قابل شما رو نداره حالا از کجا این حرفو می زنین که همون قالب آفیس خودتون هست و من ویرایش کردم ؟ الان من تو کل قالب هایی که می زنم از همون پوزیشن ها و غیره استفاده می کنم فکر کنم شما به خاطر اسم استایل ها و پوزیشن ها به این نتیجه رسیدن ولی این رو بهتون بگم که این کلا با آفیس فرق داره آفیس به پای این نمی رسه ! اینو مطمئن باش

امین جان ول کن عزیزم پیش میاد این حرف ها :jan::78: مهم اینکه خیلی ها میدونن تو چقدر واسه این قالب زحمت کشیدی :128fs318181: من زیاد از این حرف ها تو گوشم بوده اما کار خودمو انجام دادم.

موفق و پیروز باشی

امین جان ول کن عزیزم پیش میاد این حرف ها :jan::78: مهم اینکه خیلی ها میدونن تو چقدر واسه این قالب زحمت کشیدی :128fs318181: من زیاد از این حرف ها تو گوشم بوده اما کار خودمو انجام دادم.

موفق و پیروز باشی

بهران جان ایشون هم فکر نکنم منظروی داشته باشن فقط چون من دوست ندارم مشتری هام با اومدن قالب جدید بشینن دوباره استایل هارو دونه دونه عوض کنن یا مثلا ماژولهاشون رو دوباره موقعیت عوض کنن مثل سایر شرکت ها همیشه از استایل ها و پوزیشن های همنام استفاده می کنم . ایشونم به همین دلیل فکر کردن این قالب مشابه قالب قبلی هست که منتشر کرده بودم منظروم همون رپیدراکت آفیس هست ، یاد رپید بخیر :oom: :didi: :25: :auizz3ffy9vla57584x

سلام امین جان خدا خیرت بده هم قشنگه هم معرکه دعا میکنم ایشالا پله های ترقی رو هرچه سریعتر طی کنی (البته با توسل)

مارو خیلی خوشال کردیsmile22

در مضن تا یادم نرفته ایرو هم بگم

من الان نصب کردم ولی چیزی نشون نمیده

البته این رو هم بگم که شاید علت اینه که نمیزاره پروفایل بسازم (یا اینکه من نمیتونم )

؟؟؟؟

تعجب آوره:5:

ویرایش شده در توسط soozedoa

امین جان قالبو دانلود کردم دیدم نمیشه بدون تشکر برممممم

آفا دمت گرم خیلی حال دادی:دی

سلام امین جان خدا خیرت بده هم قشنگه هم معرکه دعا میکنم ایشالا پله های ترقی رو هرچه سریعتر طی کنی (البته با توسل)

مارو خیلی خوشال کردیsmile22

در مضن تا یادم نرفته ایرو هم بگم

من الان نصب کردم ولی چیزی نشون نمیده

نیگا

البته این رو هم بگم که شاید علت اینه که نمیزاره پروفایل بسازم (یا اینکه من نمیتونم )

؟؟؟؟

تعجب آوره:5:

دوست عزیز در حین نصب (نصب اطلاعات نمونه رو زدین )؟

سلام اگر نصب اطلاعات نمونه رو نزده باشین اینطور میشه اگر زدین برین به تنظیمات قالب پایین پایین یه جا نوشته بررسی سیستم اونجا ببینین قالب با هاست شما سازگار هست یا نه اگر سازگار نباشه ممکنه اینجور اجرا بشه

سلام اگر نصب اطلاعات نمونه رو نزده باشین اینطور میشه اگر زدین برین به تنظیمات قالب پایین پایین یه جا نوشته بررسی سیستم اونجا ببینین قالب با هاست شما سازگار هست یا نه اگر سازگار نباشه ممکنه اینجور اجرا بشه

سلام به دوستان

بله نصب اطلاعات نمونه رو زدم

وحتی تمام ماژول ها و مطلب ها تو مدیریت قابل رویته ولیکن تو سایت نمایش داده نمیشه.

البته تو مدیرت قالب (تنضیمات قالب) نوشته

پشتیبانی از Multibyte string (mbstring) در سرور شما وجود ندارد.

بخاطر اینه؟

اصلا این چی هست؟

بله دقیقا به خاطر این هست به هاستینگتون بگین براتون نصب کنن اگر این طابع php تو هاستتون نصب نباشه اصلا کار نمی کنه قالب ، لطفا به هاستتون بگین که نصب کنه تا مشکلتون رفع بشه

سلام

ممنون از لطف شما خیلی زیباست ولی متاسفانه من نمیتونم ازش استفاده کنم

من جوملا از این سایت دانلود کردم

http://www.joomlafarsi.com

در پوشه templates پوشه ad_hosting را در پوشه templates ریختم ولی هیچی اضافه نشد

سلام

ممنون از لطف شما خیلی زیباست ولی متاسفانه من نمیتونم ازش استفاده کنم

من جوملا از این سایت دانلود کردم

http://www.joomlafarsi.com

در پوشه templates پوشه ad_hosting را در پوشه templates ریختم ولی هیچی اضافه نشد

دوست عزیز با اینکار هیچی اضافه نمی شه که باید پوشه ad_hosting رو زیپ کنید و بعد از طریق نصب افزونه قالب رو نصب کنید

n5yzavdtav0vozd4lyhp.jpgممنون از پاسخ شما دوست عزیز

من تو لوکال دارم تست میکنم ببخشید دیگه تازه کاریم

ولی بازم اینجوری میاد با اون عکسی که شما گذاشتی زمین تا زیرزمین فرق میکنه باید چیزی فعال کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری