amin.poorsaeed

[ ویژه ] قالب هاستینگ ارس دیزاین برای جوملا 2.5 منتشر شد !

40 پست در این موضوع

دوست عزیز من الان باید شما ماژول هاتون رو تو موقعیت های قالب ذخیره کنید اون عکسی که من گذاشتم مربوط به بسته نصبی هست که همه چیش روش هست و میشه گفت برا تازه کاراست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امین جوون ممنون از قالب خوشگلت عالیهههه حرف نداشت .

من رو سایت خودم نسبش کردم حرف نداره :25:

فقط یه سوال چطوری میتونم لینک اون لوگو که تو فوتر گزاشتی و موس که میره روش پررنگ میشه رو عوض کنم ؟؟

و یه درخواست دارم ازت یه آموزش کامل یه فایل pdf یا یه چیزی راهنمایی کن که منم بتونم طراحی قالب واسه جوملا رو شروع کنم

بازم بسیار ممنون از قالب خوشگلتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :thanks::thanks::25:

باید فایل رو از حالت فشرده خارج کنید و در روت اصلی سایت انتقال بدید و بعد مثل همه اسکریپت ها باید نصبش کنید (جوملا)

ببینید دوست عزیز

من این فایل دانلود کردم

وارد پوشه templates شدم و فایل ad_hosting زیپ کردم و از طریق کنترل پنل بارگذاری و نصب کردم

ولی بازم قالب اینجوری میاد http://up.vatandownload.com/images/n5yzavdtav0vozd4lyhp.jpg

سلام

شما اگر میخواین این قالب مثل اونچیزی که در دموی قالب دیدید باشه باید بسته نصبی رو مثل یک جوملای خام نصب کنید تا به اون شکل دربیاد...

امین جوون ممنون از قالب خوشگلت عالیهههه حرف نداشت .

من رو سایت خودم نسبش کردم حرف نداره :25:

فقط یه سوال چطوری میتونم لینک اون لوگو که تو فوتر گزاشتی و موس که میره روش پررنگ میشه رو عوض کنم ؟؟

و یه درخواست دارم ازت یه آموزش کامل یه فایل pdf یا یه چیزی راهنمایی کن که منم بتونم طراحی قالب واسه جوملا رو شروع کنم

بازم بسیار ممنون از قالب خوشگلتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :thanks::thanks::25:

آقا یکی هم به ما جواب بده !!:hooom:

آقا یکی هم به ما جواب بده !!:hooom:

آقا توحید این لوگو خیلی مهمه که حذف بشه ، یه قالب رایگان هست فرض کنید اینم لوگویه یه سایتی هست که ازش حمایت می کنید . متاسفم خودم نمی تونم مسیر ویرایش لینک رو بگم ولی خودتون دنبالش بگردین تا حذف کنید ولی کار درستی انجام نمی دین .

-----------------------------------------------------------------------------------

پ.ن : حجت جان الان به سخنت پی بردم ...

خوب دوست عزیز باید برید تو مدیریت ماژول ها ماژول رو فعال کنید و در موقعیت مورد نظر بذارید و ذخیره کنید.

سلام دوستان در این قالب وقتی مطلب میزاری میره تو صفحه صفحات ویژه اما نمیاد تو صفحه اصلی چه کنیم بیاد صفحه اصلی؟

سلام دوستان در این قالب وقتی مطلب میزاری میره تو صفحه صفحات ویژه اما نمیاد تو صفحه اصلی چه کنیم بیاد صفحه اصلی؟

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما نوع آیتم منوی اصلیتون رو چک کنید روی مطالب ویژه باشه تا مطالب ویژتون بیاد صفحه اصلی...

اقا بزار دستت ببوسم

خدایی یه هفتس دارم فکر میکنم اخه تازه 8 روز وارد دنیای جوملا شدم از اولم مستقیم اومدم همین جا

خدایی تکین یه دونه این لنگه هم ندارین

با سلام

ميشه لينك خود قالب بدون بسته افزایشی برای ما بذارید !!

آیا با نصب این بسته , باید سایتم را بطور کامل پاک کنم و این بسته بجاش نصب کنم ؟

لطفا راهنمایی کنید , چون من فطق قالب را میخوام

با سلام

ميشه لينك خود قالب بدون بسته افزایشی برای ما بذارید !!

آیا با نصب این بسته , باید سایتم را بطور کامل پاک کنم و این بسته بجاش نصب کنم ؟

لطفا راهنمایی کنید , چون من فطق قالب را میخوام

بسته ی نصبی رو دانلود کنید و در پوشه ی templates قالب رو جدا کنید.سپس قالب جدا شده رو زیپش کنین و نصبش کنین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری