ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

چندتا مشکل

چه جوری این فرم رو با قالب سایت همساز کنیم از نظر رنگ و شکل خیلی بد ترکیبه همه تم هاشو هم تست کردم!

وقتی تماس میاد تو ایمیل مشخصات طرف رو که مینویسیه مثل ای پی و مرورگر و اینا میخوام کم و زیادش کنم یعنی بعضی بیاد بعضی ها نیاد

یک لیست باز شو هم گذاشتم که تو فرم درستته ولی وقتی میاد به ایمیل اینجوری مینویسه value 1 value 2

از دوستان ممنون میشم این مشکلات رو حل کنند واسم

سلام . چطوری میشه با کمک این کامپوننت یه سیستم رزرو راه اندازی کرد ؟ به طوری که بشه تاریخ (به صورت شمسی ) و ساعتای خالی رو بهش داد و کاربرا زمان مورد نظرشونو رزرو کنن و اون زمان برای اون کاربر رزرو بمونه .

با این فرم ساز نمیشه این کار رو کرد ... فقط میتونید فرمی طراحی کنید که کاربر روز و ماه و سال رو انتخاب کنه و فرم پر شده رو ارسال کنه .. در سوابق کاربر چیزی ثبت نمیشه .. فقط مدیر میتونه فرمهای ثبت شده رو مشاهده کنه

با این فرم ساز نمیشه این کار رو کرد ... فقط میتونید فرمی طراحی کنید که کاربر روز و ماه و سال رو انتخاب کنه و فرم پر شده رو ارسال کنه .. در سوابق کاربر چیزی ثبت نمیشه .. فقط مدیر میتونه فرمهای ثبت شده رو مشاهده کنه

می تونید یه راهیو به من نشون بدین که بتونم این کارو انجام بدم ؟ قابلیت اتصال به بانک و یه سری امکانات اولیه هم داشته باشه مثل ارسال پیام از طرف کسی که رزرو رو انجام داده به مدیر و همچین برعکس . تقویمشم شمسی باشه . با هر افزونه ای هم بشه مشکلی نداره فقط این قابلیتا رو داشته باشه

کاش منم با اسم یه دختر ثبت نام میکردم خیلی وقت بود جوابمو داده بودن

دوست گرامی بهتره طرز تفکر خودتون رو تغییر بدید و رعایت ادب و احترام کنید!

این تاپیک رو از ابتدا که 24 صفحه است ملاحظه کنید ببینید که چه سوالاتی شده و چه پاسخهایی دریافت شده ... از نگاه شما بین زن و مرد شاید تفاوت باشه ولی از نگاه سایر کاربران گرامی تفاوتی وجود نداره..

منتظر باشید اگر کاربری پاسخ شما رو بدونه میاد و پاسخ میده

با سلام

من می خواهم یک فری به صورت لینک زیر طراحی کنم،با اینکه تازه وارد این فرم ساز شده ام در صورت امکان کمی منو راهنمایی کنید.

http://coe.nicico.com/MainInfo.aspx

با تشکر از همه

دوستان برای طراحی فرم مثل سایت بالا به کمک این فرم ساز منو راهنمایی کنید.

با تشکر

کاش منم با اسم یه دختر ثبت نام میکردم خیلی وقت بود جوابمو داده بودن

سلام

دوست عزيز، شما تازه ديروز ساعت 3 بعد از ظهر سوالتون رو پرسيدين، تا ساعت 12 شب جواب نگرفتين، خيلي دير شده كه اينجوري حرف ميزنين؟ تو اين تاپيك به سوال چند تا آقا و چندتا خانم جواب داده شده؟ برين يه بررسي بكنين. اصلا توي جوملا مگه خانم و آقا معني و مفهوم خاصي داره؟!

سلام

چندتا مشکل

چه جوری این فرم رو با قالب سایت همساز کنیم از نظر رنگ و شکل خیلی بد ترکیبه همه تم هاشو هم تست کردم!

وقتی تماس میاد تو ایمیل مشخصات طرف رو که مینویسیه مثل ای پی و مرورگر و اینا میخوام کم و زیادش کنم یعنی بعضی بیاد بعضی ها نیاد

یک لیست باز شو هم گذاشتم که تو فرم درستته ولی وقتی میاد به ایمیل اینجوری مینویسه value 1 value 2

از دوستان ممنون میشم این مشکلات رو حل کنند واسم

در مورد سوال اول، بايد CSS فرم ها رو ويرايش كنين تا با قالبتون مچ بشه

در مورد سوال دوم براي ويرايش مواردي كه به ايميل مياد، هم تو آموزش هاي سايت سازنده هست، هم تو تاپيك هايي كه براي اين فرم ساز تو انجمن هاي مختلف وجود داره، تو اين تاپيك يادم نيست كه هست يا نه. ولي در كل بايد فايل مربوط به ايميلشو ويرايش كنين، كمي جستجو تو تاپيك هاي مربوطه در انجمن هاي مختلف (از جمله جومفا و پارس جوم) ميتونه مفيد باشه.

سوال سوم هم كه بايد اون عبارات value 1 و 2 رو تو خود فرمتون تغيير بدين. يعني برين و گزينه ليست كشويي كه ايجاد كردين را بيارين و اين عبارات رو تغيير بدين.

ویرایش شده در توسط mojtabapordel

دوستان قبلا در مورد وصل کردن این فرم ساز به سیستم ثبت نام سایت مباحثی بحث شد ولی ناتمام ماند

دوستانی که حرفه ایی هستند در این فرم ساز بیایند توضیحاتی بدهند تا دوستان کم تجربه استفاده کنند.

دوستان برای طراحی فرم مثل سایت بالا به کمک این فرم ساز منو راهنمایی کنید.

با تشکر

سلام فرم جالبيه، دقيقا مثل اون فكر نمي كنم بشه. اما مشابهش ميتوني طراحي كني. تو اون فرم اومده چند تا فرم رو تو تب هاي مختلف گذاشته و تو هر تب هم چند تا فرم رو زير هم گذاشته. ميشه تمام اون فرم ها رو تو يه فرم ايجاد كني و از قابليت صفحه بندي استفاده كني. ميشه پيش نمايش هم از اطلاعات وارد شده توي هر صفحه ايجاد كنيد

سلام

دوست عزيز، شما تازه ديروز ساعت 3 بعد از ظهر سوالتون رو پرسيدين، تا ساعت 12 شب جواب نگرفتين، خيلي دير شده كه اينجوري حرف ميزنين؟ تو اين تاپيك به سوال چند تا آقا و چندتا خانم جواب داده شده؟ برين يه بررسي بكنين. اصلا توي جوملا مگه خانم و آقا معني و مفهوم خاصي داره؟!

در مورد سوال اول، بايد CSS فرم ها رو ويرايش كنين تا با قالبتون مچ بشه

در مورد سوال دوم براي ويرايش مواردي كه به ايميل مياد، هم تو آموزش هاي سايت سازنده هست، هم تو تاپيك هايي كه براي اين فرم ساز تو انجمن هاي مختلف وجود داره، تو اين تاپيك يادم نيست كه هست يا نه. ولي در كل بايد فايل مربوط به ايميلشو ويرايش كنين، كمي جستجو تو تاپيك هاي مربوطه در انجمن هاي مختلف (از جمله جومفا و پارس جوم) ميتونه مفيد باشه.

سوال سوم هم كه بايد اون عبارات value 1 و 2 رو تو خود فرمتون تغيير بدين. يعني برين و گزينه ليست كشويي كه ايجاد كردين را بيارين و اين عبارات رو تغيير بدين.

سلام ممنون از جوابتون فرق نداره ولی فرق گذاشتن! بی خیال

داداش خوب همون مچ گردن با css چه جوریه؟ لینک اموزشی چیزی...

در مورد جواب دوم هم عرض کنم خیلی گشتم چیزی در این مورد پیدا نکردم

در مورد جواب سوم هم الان توی فرم اون گزینه هایی که میخوام نوشته شده ولی موقع ارسال ایمیل اینجوری نشون داده میشه

حالا عوض کردن اونا مشکلی نیست ولی حتما باید 2باز گزینه نوشته بشه؟ یک عکس از طرز نوشتن این جور فرم رو میفرتسید

سلام فرم جالبيه، دقيقا مثل اون فكر نمي كنم بشه. اما مشابهش ميتوني طراحي كني. تو اون فرم اومده چند تا فرم رو تو تب هاي مختلف گذاشته و تو هر تب هم چند تا فرم رو زير هم گذاشته. ميشه تمام اون فرم ها رو تو يه فرم ايجاد كني و از قابليت صفحه بندي استفاده كني. ميشه پيش نمايش هم از اطلاعات وارد شده توي هر صفحه ايجاد كنيد

خب دوست عزیز بگو چگونه درست کنم؟

از کجا ظروع کنم؟

چگونه صفحه بندی کنم؟چگونه کد رهگیری بهش بدم؟چگونه میشه کد رهگیری با قابلیت سرچ گذاشت؟

چگونه میشه بعد از وارد کردن کد رهگیری فرم را ویرایش کرد؟

و هزاران سوال دیگه

که امیدوارم شما دوستان جواب بدهید تا بتوانیم عظمت این فرم ساز را به دیگران ثابت کنیم

با تشکر از همگی

خب دوست عزیز بگو چگونه درست کنم؟

از کجا ظروع کنم؟

چگونه صفحه بندی کنم؟چگونه کد رهگیری بهش بدم؟چگونه میشه کد رهگیری با قابلیت سرچ گذاشت؟

چگونه میشه بعد از وارد کردن کد رهگیری فرم را ویرایش کرد؟

و هزاران سوال دیگه

که امیدوارم شما دوستان جواب بدهید تا بتوانیم عظمت این فرم ساز را به دیگران ثابت کنیم

با تشکر از همگی

روش قرار دادن کد رهگیری در پست های اولیه اموزش داده شده .

اولین آموزش رو میزارم که شما تا حدودی با نحوه قرار دادن کد در فرم و همچنین ایجاد مقدار با استفاده از کد نویسی درون یک فیلد آشنا بشید..

این آموزش خیلی ساده ولی مورد نیاز خیلی عزیزان هست.

آموزش ساخت فیلد کد رهگیری : در این آموزش ما میخوایم کاری کنیم که به محض باز کردن فرم توسط کاربر یک کد به صورت تصادفی (Random) در یک فیلد قرار بگیره که ما از این کد به عنوان کد رهگیری بتونیم استفاده کنیم.

یک فرم بسازید و نام اون رو myform بزارید

یک فیلد متنی درون فرم قرار بدید و ویژگی اون رو فقط خواندنی (Read only) کنید.

نام فیلد رو هم بزارید trace

حالا به مسیر زیر برید:

فرم اصلی -> سربرگ پیشرفته -> تنظیمات بیشتر -> اسکریپت -> اسکریپت مقدار دهی اولیه -> سفارشی

حالا دستورات زیر رو در کادر مربوطه وارد کنید و ذخیره نمایید:

function ff_myform_init()
{
var rand_no = (Math.floor(Math.random()*999999999999));
ff_getElementByName('trace').value = rand_no;

}

برای صفحه هم یک عکس براتون می گذارم.

[ATTACH=CONFIG]1315[/ATTACH]

بعد از ارسال فرم نیز شما می خواهید کاربر با زدن کد رهگیری فرم خود را ببینه .من قبلا این سوال را در فروم سایت سازنده پرسیده بودم و http://crosstec.de/en/extensions/joomla-cck-download.html را معرفی کردند . راستش منم زیاد پیگری نکردم ولی نباید خیلی کار سختی باشه

سلام

زمانی که یک فرم طراحی شده با بخشها و فیلدهای مختلف و توسط کاربر تکمیل و ارسال میشه به هم ریخته وارد دیتابیس میشه و موقع مشاهده به هم ریخته است

مشکل از کجاست؟

همچنسن بعضی از فیلدها به ایمیل ارسال نمیشه

مثلا نام ارسال شده ولی فیلد نام خانوادگی نیست!!!!!!!!

با سلام چطور کاربر بعد مشاهد و ارسال فرم بتونه رهگیری کنه

و آیا میشه اون کد رهگیری را بعد از ارسال فرم در صفحه آخر نمایش بده

با تشکر

سلام و خسته نباشید .

راستش من خیلی از این فرم ساز خوشم اومده و دارم باهاش خیلی حال می کنم

به همه چیزشم رسیدم

فقط میخواستم بدونم کسی هست منو راهنمایی کنه چه جوری میشه وصل بانک ملت بشم . یعنی چه جوری دکمه ای درست کنم که مبلغ فاکتور رو به ورودی بانک ملت ارجاع بده و بعد از تسویه برگرده به سایت

compat_15_nativesmile22

سلام و خسته نباشید .

راستش من خیلی از این فرم ساز خوشم اومده و دارم باهاش خیلی حال می کنم

به همه چیزشم رسیدم

فقط میخواستم بدونم کسی هست منو راهنمایی کنه چه جوری میشه وصل بانک ملت بشم . یعنی چه جوری دکمه ای درست کنم که مبلغ فاکتور رو به ورودی بانک ملت ارجاع بده و بعد از تسویه برگرده به سایت

compat_15_nativesmile22

دوست عزیز به اطلاعاتی که رسیدی به ما هم بگو تا استفاده کنیم.

طریق وصل شدن به بانک هم توی چند پست قبل توضیح داده شده است

بازهم از همگی دوستان تشکر میکنم

دوستان کسی میدونه چجوری میشه حجم فایل آپلودی توسط کاربر را بدون استفاده از Flash Upload محدود کرد ؟

این کد تست شد کار نداد !!! مقدار upload را برابر با نام فیلد آپلودی قرار بدین ...

$this->execPieceByName('ff_InitLib');

// get the name of the uploaded file element
$filename = ff_getSubmit('upload');

// check size of uploaded file
if ($filename && filesize($filename) >= 1048576) {  // 1MB

// set a custom error code
   $this->status = _FF_STATUS_UPLOAD_FAILED;

// set message for submitted script
   $this->message = 'The file size of '.filesize($filename).' bytes is too large!';

// delete uploaded file
   unlink($filename);

return;
}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری