ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

دوستان من یک مشکل تو نصبش دارم توی جوملا 2.5 اصلا نصب نمیشه که استفاده کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام خدمت دوستان

من مشکلی که دارم اینه که نمی دونم ایمیل گیرنده رو باید کجا تعیین کنم

فرم را ساخته ام و در مدیریت جوملا هم رکورد های فرم را نشان میدهد ولی چیزی به ایمیلم ارسال نمی شود و موقعی هم که فرم رو پر می کنم پیغام می دهد :

شما می باید یک ایمیل گیرنده را حداقل وارد کنید

مشکل از چیه و من باید چی کار کنم که اطلاعات به ایمیلم ارسال شود

وسوال دومم هم اینه که چه جور میشه پس از اتمام پر کردن فرم و ارسال فرم یک پیغام تشکر به کاربران نشان بدهیم ؟؟؟

با تشکر

سلام دوستان من میخوام کاربرایی که تو سایت عضون بتونن خریط بلیت همایش انجام بدن مثلا برن توی یه فرم که تعداد بلیط رو انتخاب کنن و همچنین شماره تلفن و اسم شماره ملی وارد کنن و برن تو صفحه پرداخت

راستی چجوری میشه بهش کد پرداخت بانکا رو داد؟ یا اس ام اس هم داره؟

با جوملا 2.5 سازگاره؟

باید فرم ساز متصل به پرداخت رو تهیه کنید .. این نسخه ای که اینجا قرار داده شده متصل به پرداخت و پیامک نیست

باید خریدش یا رایگانم هست؟ خوب حالا اون به کنار چطوری باید چیزی که گفتم رو بسازم؟

سلام

من یه فرم طراحی کردم با همین بریزینگ ، حالا لازمه که در یکی از فیلدهاش باتوجه به لینکی که به این فرم ساز لینک شده! (چی گفتم!) مقداری قراره بگیره!

مثلا فکر کنید، این یه لینکه:

www.site.ir/form/?name="ali"

حالا من میخوام وقتی کاربر روی چنین لینکی کلیک کرد. بعد از لود شدن فرم به صورت خودکار ali در فیلد name وارد شده باشه.

حالا من ممکنه به جای ali چندین اسم دیگه داشته باشم ، و برای هرکدوم لینک مناسبش رو درست کرده باشم.

در فرم هایی معمولی که با php میساختم اینکار رو خیلی راحت با توجه به متود فرمم انجام میدادم. ولی تو بریزینگ نتونستم. حالا اگه دوستان راهکاری دارن ، لطفا پیشنهاد بدن.

قبلا از همه تشکر میکنم.

سلام دوستان.

من طبق آموزشی که در همین تاپیک قرار داده شد برای کد رهگیری یک فرم ساختم.

حالا کاربر کد رهگیری دریافت می کنه. اما کاربر کجا باید کد رهگیری رو وارد کنه تا اطلاعاتی که ما برایش می فرستیم رو ببینه؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال دیگه داشتم چیکار باید بکنم وقتی کاربر فرم رو پر کرد یه نسخه از اون اطلاعات به ایمیلش فرستاده بشه.؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

با تشکر

من یه لیست باکس باز کردم و میخوام قیمتی رو که برای ها گزینه وارد میکنم با انتخاب گزینه توسط کاربر ، دقیقا قیمت رو در فیلد متنی دیگری نشون بده

لطفا راهنماییم کنید.

خیلی بهش احتیاج دارم

سلام و خسته نباشید

یه سوال خیلی مهم دارم

چطور میشه با این کامپوننت در دیتا بیس اطلاعات فرم را ذخیره کرد.

مثلا یه فرم داریم که مشخصات فرد مثل نام و شماره تلفن و آدرسو میگیره و همچنین یه جدول هم داریم که همین فیلدها رو داره.

حالا میخوام هروقت یه کسی این فرم را پر کرد و ارسال کرد اطلاعات فرم وارد جدولمون بشه

منتظر جوابتون هستم

ممنون

سلام

من یه فرم طراحی کردم با همین بریزینگ ، حالا لازمه که در یکی از فیلدهاش باتوجه به لینکی که به این فرم ساز لینک شده! (چی گفتم!) مقداری قراره بگیره!

مثلا فکر کنید، این یه لینکه:

www.site.ir/form/?name="ali"

حالا من میخوام وقتی کاربر روی چنین لینکی کلیک کرد. بعد از لود شدن فرم به صورت خودکار ali در فیلد name وارد شده باشه.

حالا من ممکنه به جای ali چندین اسم دیگه داشته باشم ، و برای هرکدوم لینک مناسبش رو درست کرده باشم.

در فرم هایی معمولی که با php میساختم اینکار رو خیلی راحت با توجه به متود فرمم انجام میدادم. ولی تو بریزینگ نتونستم. حالا اگه دوستان راهکاری دارن ، لطفا پیشنهاد بدن.

قبلا از همه تشکر میکنم.

در قسمت فیلد مقداربا استفاده از

<? $_GET["name"] ?>

(آموزش ان قبلا داده شده بود.)

سلام و خسته نباشید

یه سوال خیلی مهم دارم

چطور میشه با این کامپوننت در دیتا بیس اطلاعات فرم را ذخیره کرد.

مثلا یه فرم داریم که مشخصات فرد مثل نام و شماره تلفن و آدرسو میگیره و همچنین یه جدول هم داریم که همین فیلدها رو داره.

حالا میخوام هروقت یه کسی این فرم را پر کرد و ارسال کرد اطلاعات فرم وارد جدولمون بشه

منتظر جوابتون هستم

ممنون

این فرم ساز هم اطلاعات را در جداول دیتابیس ذخیره می کنه ولی اگه می خواین در یک جدول دیگه هم ذخیره بشه باید برنامه نویسی کنید براش و یکم ممکنه براتون سخت باشه ولی اگه از rsform استفاده کنید با این اموزش می تونید اطلاعات را در یک جدول دیگه ذخیره کنید.

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/595-mapping-submission-info-to-other-database-tables.html

سلام. من با BreezingForms فرم ساختم.

حالا می خواهم هر کاربر فقط بتونه یک فرم مخصوص به خودش رو ببینه و پر کنه و به فرم های دیگه دسترسی نداشته باشه.

اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه چکار کنم؟

با سپاس پیشاپیش

باید خریدش یا رایگانم هست؟ خوب حالا اون به کنار چطوری باید چیزی که گفتم رو بسازم؟

نسخه رایگانش وجود داره که با نسخه تجاری کمی فرق داره

میتونین نسخه 1.7.5 این افزونه رو که روی 2.5 هم نصب میشه از تاپیک زیر دریافت کنین:

فرم ساز حرفه ای و فارسی شده Breezingforms 1.7.5

موفق باشین

با سلام

این فرم ساز زمانی که اطلاعات فرم را در دیتا بیس ذخیره میکنه یک شماره شناسه به رکورد جدول دیتا بیس میدهد ایا امکان دارد فایلهایی که در فرم طراحی شده بایستی آپلود بشه ( عکس، تصویر فیش بانکی، کپی کارت شناسایی، فایل ورد یا پی دی اف رزومه و ... ) به نام شناسه تغییر دهد به عنوان مثال برای شناسه 100 نام فایلها به 100-1 ، 100-2 ، 100-3 تغییر کنه

سلام

دوستان کسی می دونه چه جوری مشه Label رو به مثلا textbox نزدیک کرد

منظورم اینه وقتی لیبل رو راست چین می کنی Label سمت راسته و textbox سمت چپ

وسطشم کلی فضای خالی داره که فرم رو زشته می کنه

ممنون

عرض تکست باکس رو زیاد کنید که مرتب بشه

اگر استایل بیشتری بخاید اعمال کنید بهتره از طریق css و با استفاده از ابزار firebug اینکار رو انجام بدید

سلام.

من یه مشکلی با این افزونه دارم.

من طبق آموزشی که برای روش محاسبه قیمت در فرم ساخته شده توسط بریزینگ فرم تو همین تاپیک قرار دادید یک فرم ساختم . حالا می خوام و قتی روی دکمه تایید کلیک می کنیم دقیقا همون مقدار پول به حساب واریز بشه یعنی کاربر خودش قیمت رو ننویسه.

چیکار باید انجام بدم تا این افزونه این امکان رو داشته باشه؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام خدمت دوستان واساتید

من نصب کردم این کامپوننت

بهم خطا داد:

ایراد در ساخت منوی مدیریت

بعد تو منو کامپوننت ها یه منو عددی اضافه شده که وقتی میزنم اونو این میاد:error1.jpg

چه کنم؟

ممنون

فاصله ی بین فیلد و متن خیلی زیاد هست البته چند نفر از کابر ها نوشته بودند که برای حل این مشکل باید فایل css ویرایش بشود

لطف کنید بفرمایید دقیقا کجا باید ویرایش بشود

خطوط سبز رنگ گویای فاصله زیاد فیلد و تکست است

attachment.php?aid=1632

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری