ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

سلام دوستان

من کدهایی که جناب طالبی گفته بودن رو تو فرم ساز اجرا کردمو به خوبی نتیجه گرفتم

اما جدیدا بدون هیچ تغییری تمامی کدها غیر فعال شده و تو فرم ساخته شده عمل نمیکنه؟

احتمال داره GZip فعال کرده باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من می خواستم بدونم آیا میشه کدی گذاشت که تاریخ رو از تاریخ جوملا بگیره تا ما بتونیم تاریخ شمسی داشته باشیم ؟

قبلا جناب نوین فرد توضیحاتی دادند در این خصوص :

http://joomlaforum.ir/showthread.php...85%D8%B3%DB%8C

یک مشکل دیگه ایی هست من نمی خوام شمسی بشه فقط همون ساعت را درست بزنه. این میاد همون ساعت utc را می زنه و اختلاف زمانی با تهران را در نظر نمی گیره . یعنی همون ساعت سرور را می زنه نه ساعت جوملا. مشکل کجاست؟

سلام.

شاید سوال خنده داری باشه ، ولی خب به قول بزرگان سوال کردن عیب نیست ، ندانستن عیبه!

من میخوام واسه فرمم یه سری توضیحات بدم. بعدش از المانهای مربوطه استفاده کنم. واسه اینکه بهتر منظورم رو برسونم ، خواهش می کنم به عکس زیر توجه کنید:

[ATTACH=CONFIG]496[/ATTACH]

سلام.

شاید سوال خنده داری باشه ، ولی خب به قول بزرگان سوال کردن عیب نیست ، ندانستن عیبه!

من میخوام واسه فرمم یه سری توضیحات بدم. بعدش از المانهای مربوطه استفاده کنم. واسه اینکه بهتر منظورم رو برسونم ، خواهش می کنم به عکس زیر توجه کنید:

ورودتون را به انجمن تبریک می گم.

2 تا راه داره . یکی اینه که شما بیایی و از پلاگین ضمیمه استفاده کرده و فرم را داخل یک صفحه قرار بدین . راه دوم که راحتر هم هست. این فرم ساز قابلیت این را داره که شما توضیحات را برای هر صفحه و هر بخش توضحات را به فرم html وارد کنید (که جدول هم شامل میشه دیگه)

اضافه کردن توضیحات صفحه: صفحه>>مشخصات صفحه>>ویرایش

اضافه کردن توضیحات بخش>> مشخصات بخش>>شرح>>ویرایش

به این فرمی که من توضیح دادم اگر در حالت مد سریع باشید، توضیحات بالا هر بخش قرار داده می شود ولی اگر بخواهین دقیقا اسکرین شات شما بشه از مد ساده استفاده کنید و خودتون مکان هر المان را مشخص کنید.

برای اضافه کردن توضیحات >>المان static text و توضحات مد نظر را به فرمی که شما ذکر کردین جدول وارد کنید. html

ولی من که خودم مد سریع را ترجیح می دم.

سلام.

سلام

از مد سريع استفاده كنيد. اول يك بخش ايجاد كنين و "نوع نمایش" رو همه در يك سطر بذارين. بعد تو اون دو تا بخش ايجاد كنين. تو بخش اول گزينه ويرايش رو كليك كنين و متن دلخواه رو بنويسين، تو بخش دوم هم المان ها رو ايجاد كنين.

اينجا رو ببينين:

http://www.sazehhesab.com/index.php?option=com_breezingforms&Itemid=76

سلام دوستان خسته نباشید باور کنید این انجمن یکی از صمیمیترین و بهترین انجمنهای جوملا است امیدوارم که همیشه پایدار به کار خودش ادامه بده و ما هم در کنارش هستم

از ابوالفضل جان و مدیران ، مترجمان و ... به خاطر این همه تلاش تشکر میکنم

من یه سوالی داشتم آیا توی این نسخه خروجی PDF فارسیش درست شده یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این خیلی برای من مهمه که درست شده یا نه لطفا تست کنید و بعد اعلام کنید.

با تشکر فراوان:ds6a5d:

سلام دوستان خسته نباشید باور کنید این انجمن یکی از صمیمیترین و بهترین انجمنهای جوملا است امیدوارم که همیشه پایدار به کار خودش ادامه بده و ما هم در کنارش هستم

از ابوالفضل جان و مدیران ، مترجمان و ... به خاطر این همه تلاش تشکر میکنم

من یه سوالی داشتم آیا توی این نسخه خروجی PDF فارسیش درست شده یا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این خیلی برای من مهمه که درست شده یا نه لطفا تست کنید و بعد اعلام کنید.

با تشکر فراوان:ds6a5d:

سلام و عرض ادب

براي اينكه بهترين خروجي رو داشته باشين (هم اكسل هم PDF)، از كامپوننت xForms كه براي همين كار ساخته شده، استفاده كنين. تو انجمن سرچ كنين پيداش مي كنين.

میشه تو این فرم ساز کاری کرد که هر کاربر سایت ( ایمیل منحصر به فرد ) در هر هفته فقط یک بار فرم را ارسال کنه . و اگه دوباره خواست تو اون هفته ارسال کنه بهش اجازه نده

میشه تو این فرم ساز کاری کرد که هر کاربر سایت ( ایمیل منحصر به فرد ) در هر هفته فقط یک بار فرم را ارسال کنه . و اگه دوباره خواست تو اون هفته ارسال کنه بهش اجازه نده

این از اون حرکتهای فضایی بود! شرطهای سختی گذاشتید :13:

ایمیل منحصر به فرد ( یه کوئری برای این میخایم)

هر هفته یک فرم فقط ( یه جدول برای این میخایم شامل شناسه کاربر و تایم استامپ آخرین فرم سابمیت شده)

بنابراین شدنش میشه ولی کد نویسی لازمه داخل فرم انجام بشه + یک جدول هم اضافه ساخته بشه برای شرط مورد اشاره

دوستان میخواستم بدونم که این نسخه pdf و خروجی پی دی اف اش درسته لطفا به این سوال بنده پاسخ بدید....

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام آموزشها کامل و عالی بودن یک سوال برام پیش آمد

اگه بخوایم این شرط را داشته باشیم که مثلا تعداد دستگاه های مورد نیاز؟ بعد یک عددی جواب داده میشه

حالایه سری فیلد مشخص به تعداد اون عدد تکرار بشن مثلا اگه جواب 3 بود این فیلد ها سه بار تکرار بشن.

همچنین شرطی بودن برای section گفته شده ولی برای صفحه ها نه مثلا اگه یکی کسی گزینه یک را انتخاب کرد به صفحه دو برود اگه گزینه دو را انتخاب کرد به صفحه 3 برود

ویرایش شده در توسط saman10

سلام من یه سوال داشتم برام خیلی مهمه

این که مثلا من یه فرم درست میکنم بعد کاربر میاد اونو پر میکنه بعد میخام اطلاعاتش علاوه بر ذخیره در دیتابیسم در یکی از صفحه های سایتم نمایش داده بشه مثلا میخام اطلاعاتی که هر کاربر وارد میکنه بره توی صفحه اول سایت نفر دوم اطلاعاتش بالای اطلاعات نفر اول بیاد چطوری میشه این کار رو کرد هم ذخیره تو دیتابیس و هم نمایش در صفحه سایت ممنون میشم کمکم کنید منتظرم

این کار نیاز به یک ماژول داره .یک ماژول بنویسی که اطلاعات دیتابیس را از جداول مربوطه BreezingForms بگیره . و نمایش بده .من یه همچین کاری رو قبلا روی ثبت نام در سایت انجام داده بودم . که نصفه و نیمه جواب داد . و دیگه به خاطر مشغله کاری نتونستم انجام بدم .یکم پیچیده هست . ولی سخت نیست .

من فکر نکنم .در حال حاضر BreezingForms یک همچین ماژولی داشته باشه . فکر کنم باید جدا بنویسید .به نظرم با مهندس نوین فرد مشورت کنید .بهتر هست راهنمایی خوبی میتونه بکنه .ولی بنظرم این کار جالب نیست .

چون باید صفحه دائما برای کاربر در حال بازدید، رفرش بشه .که اطلاعات جدید رو بزار .که اینطوری بحث پیچیده میشه.من دقیقا سر ماژول مشابه همین مشکل را داشتم .که بی خیال شدم .

موفق باشید

من به یه مشکل بر خوردم با این فرم ساز . من یک المان دکمه رادیویی چندتایی درست کردم . که میخوام حتما جواب بده برای همین در قسمت اعتبارسنجی تیک گزینه اجباری رو زدم ولی باز هم اگه اون رو انتخاب نکنند هم فرم ارسال میشه . میشه یه راهنمایی بکنید .

در نسخه ی متصل به درگاه بانک ملت من می خواهم مقدار یک فیلد متنی را به مقدار المان پرداخت توسط بانک ملت بدم . باید چی کار کنم؟ :37:

من به یه مشکل بر خوردم با این فرم ساز . من یک المان دکمه رادیویی چندتایی درست کردم . که میخوام حتما جواب بده برای همین در قسمت اعتبارسنجی تیک گزینه اجباری رو زدم ولی باز هم اگه اون رو انتخاب نکنند هم فرم ارسال میشه . میشه یه راهنمایی بکنید .

سلام دوست من از نسخه فارسی استفاده نمی کنم ولی مشکل شما اینطوری حل میشه.

شما پس از اینکه تیک گزینه اجباری را میزنین دقیقا گزینه زیرش که Validation می باشد 3 تا RadioButton داره. دومیش Library هست. آن را انتخاب کنین و مثلا میخواین فیلد "نام خانوادگی" حتما پر بشه.

گزینه اسکریپت را بذارین روی FF:ValueNotEmpty و متن پیغام خطایی را برای آن بنویسید تا در هنگام وارد نکردن به کاربر اخطار دهد.

موفق باشید.

در نسخه ی متصل به درگاه بانک ملت من می خواهم مقدار یک فیلد متنی را به مقدار المان پرداخت توسط بانک ملت بدم . باید چی کار کنم؟ :37:

آموزش های ابتدای این تاپیک را مطالعه بفرمائید.

آموزش های ابتدای این تاپیک را مطالعه بفرمائید.

مشکلم با اون ها حل نشد. چون اصلا اسمش را بلد نیستم (مقدار ) ظاهرا value نیست اینجا، شایدم باشه. من این را تست کردم ولی عمل نمی کنه.

اومدم یک فیلد متنی به اسم amountowing ایجاد کردم. بعد المان پرداخت بانک ملت به اسم pay ایجاد کردم و اسکریپت جدیدی به این صورت ایجاد کردم.

function ff_validate_pay_submit(element, action)
{	
   ff_getElementByName('pay').value = 0;
ff_getElementByName('pay').value = Number(ff_getElementByName('amountowing').value);
   if(typeof bfUseErrorAlerts != 'undefined'){
    JQuery(".bfErrorMessage").html('');
    JQuery(".bfErrorMessage").css("display","none");
   }
   error = ff_validation(0);
   if (error != '') {

if(typeof bfUseErrorAlerts == 'undefined'){
          alert(error);
       } else {
          bfShowErrors(error);
       }
       ff_validationFocus();
   } else

ff_submitForm();

} // ff_validate_pay_submit

نمی دونم مشکل کجا هستش؟

سلام من یه سوال داشتم برام خیلی مهمه

این که مثلا من یه فرم درست میکنم بعد کاربر میاد اونو پر میکنه بعد میخام اطلاعاتش علاوه بر ذخیره در دیتابیسم در یکی از صفحه های سایتم نمایش داده بشه مثلا میخام اطلاعاتی که هر کاربر وارد میکنه بره توی صفحه اول سایت نفر دوم اطلاعاتش بالای اطلاعات نفر اول بیاد چطوری میشه این کار رو کرد هم ذخیره تو دیتابیس و هم نمایش در صفحه سایت ممنون میشم کمکم کنید منتظرم

با سلام

فکر کنم بشه با استفاده از کامپوننت Event Table Edit که برای نمایش جدول هست اطلاعات را از جداول فرم طراحی شده بخونه و در جایی که شما نیاز دارید نمایش بده.

:1dco2x0p1lilzhfpg1tاینم لیک آموزش مرتبط با این کامپوننت

با سلام

من از این کامپوننت برای طراحی فرم در سایت استفاده کردم تا به امروز هیچ مشکلی نداشته اما به صورت ناگهانی در در اینترنت اکسپلورر زمانی که به نمایش فرم میرسه دیگه نه فرم رو نشون میده نه بقیه قالب لود میشه در صورتی که در فایر فاکس یا کروم هیچ مشکلی نداره .در جایی خوندم که با اپدیت جدید مشکل حل میشه در صورتی که ورژن جدیدتری هست به همراه نحوه آپدیت کردن بی خطر لطفا راهنمایی کنید.

نمونه فرم ایجاد شده

:13::37:

ارسال شده در (ویرایش شده)

در تنظیمات پیکربندی جوملا گزینه gzip رو فعال کردید؟ اگر بله غیر فعال کنید مشکل برطرف میشه

با سلام

خیر gzip غیر فعاله اما قبلا یک مشکل دیگه داشت و این بود که وقتی یک مطلب را ویرایش میکردیم و ذخیره میشد همین اتفاق می افتاد میبایست در قسمت ادیتور کل مطلب پاک بشه و دوباره اضافه کنیم تا درست بشه ولی الان این کارم انجام میدم درست نمیشه.

تو سایت crosstec.de که جستجو کردم تعداد زیادی این مشکل را داشتن یکسری راه حلم هم دادن جناب tarantino شما که به سیستم این کامپوننت واردین لینکها میزارم ببیند در صورتی که امکان داره راهنمایی کنید که چکار میتونم انجام بدم با تشکر از زحمات شما.

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک 4

لینک 5

لینک 6

لینک 7

ویرایش شده در توسط ssms

با سلام

خیر gzip غیر فعاله اما قبلا یک مشکل دیگه داشت و این بود که وقتی یک مطلب را ویرایش میکردیم و ذخیره میشد همین اتفاق می افتاد میبایست در قسمت ادیتور کل مطلب پاک بشه و دوباره اضافه کنیم تا درست بشه ولی الان این کارم انجام میدم درست نمیشه.

تو سایت crosstec.de که جستجو کردم تعداد زیادی این مشکل را داشتن یکسری راه حلم هم دادن جناب tarantino شما که به سیستم این کامپوننت واردین لینکها میزارم ببیند در صورتی که امکان داره راهنمایی کنید که چکار میتونم انجام بدم با تشکر از زحمات شما.

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک 4

لینک 5

لینک 6

لینک 7

شما با خود IE مطلب و فرم را قرار بدین،ببین حل می شه البته اول کل کد html را پاک کنید، منم با همچین مشکلی برخوردم. دقیقا به همین صورت که شما ذکر کردین.

فروم crosstec.de خیلی باحاله کلا یکی همه سوال ها را جواب می ده;) پشتیبانی خوبی دارن

اقای طالبی میشه سوال منم جواب بدین:128fs318181:

مشکلم با اون ها حل نشد. چون اصلا اسمش را بلد نیستم (مقدار ) ظاهرا value نیست اینجا، شایدم باشه. من این را تست کردم ولی عمل نمی کنه.

اومدم یک فیلد متنی به اسم amountowing ایجاد کردم. بعد المان پرداخت بانک ملت به اسم pay ایجاد کردم و اسکریپت جدیدی به این صورت ایجاد کردم.

function ff_validate_pay_submit(element, action)
{	
   ff_getElementByName('pay').value = 0;
ff_getElementByName('pay').value = Number(ff_getElementByName('amountowing').value);
   if(typeof bfUseErrorAlerts != 'undefined'){
    JQuery(".bfErrorMessage").html('');
    JQuery(".bfErrorMessage").css("display","none");
   }
   error = ff_validation(0);
   if (error != '') {

if(typeof bfUseErrorAlerts == 'undefined'){
          alert(error);
       } else {
          bfShowErrors(error);
       }
       ff_validationFocus();
   } else

ff_submitForm();

} // ff_validate_pay_submit

نمی دونم مشکل کجا هستش؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری