ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

سلام دوستان

من میخاستم فرمی بسازم که در انتها کد رهگیری به کاربر داده شود

آموزشش در صفحه اول همین تاپیک بود

اما من موفق نشدم...

یعنی آموزش واسه همین نسخه است ولی من جوملا 2.5 دارم و هرچی گشتم نسخه فارسیشو پیدا نکردم و با منوی انگلیسی کار کردم(شاید اشتباه مراحل رو رفتم)

میشه یکی از دوستان این آموزش رو دقیق تر توضیح بده که دقیقا باید کجا برم؟؟

و اینکه نسخه مناسب جوملا 2.5 فارسی موجود هست؟ من از یکی از سایتها دانلود کردم و نوشته بود فارسی اما انگلیسه

توضیحش رو که مهندس فتحی دادند. اما نسخه ی جدید تر این فرم ساز هم هست. نسخه 1.7.5 که بنده فارسی سازی کردم و در همین انجمن قرار دادم.جستجو کنید...

از فرم ساز های دیگه مثل rsform هم میتونید استفاده کنید که این قابلیت رو خیلی ساده تر دارند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تشکر از جواباتون

ولی از من انگلیسیه و با "فرم اصلی -> سربرگ پیشرفته -> تنظیمات بیشتر -> اسکریپت -> اسکریپت مقدار دهی اولیه -> سفارشی" مشکل ارم

کجاست این؟

میشه لینک تاپیکی که توش فارسی رو گذاشتید بدی؟؟

آقا دانلود شد

اما وقتی میخام نصب کنم،کامل نصب نمیشه و میگه فایل های زبان فارسی موجود هست و دیگه نمیشه نصب کرد

و کماکان کامپوننت انگلیسی نصب میشه

توی phpmyadmin چیزی به اسم بریزینگ فرم نبود

و از منوی مدیریت هم بریزینگ رو قبلا کامل پاک کرده بودم

و توی بخش زبان های سایت هم فقط 2زبان فارسی و انگلیسی پیشفرض بود و چیزی اضافه تر نبود

باید چیکار کنم؟

آقا دانلود شد

اما وقتی میخام نصب کنم،کامل نصب نمیشه و میگه فایل های زبان فارسی موجود هست و دیگه نمیشه نصب کرد

و کماکان کامپوننت انگلیسی نصب میشه

توی phpmyadmin چیزی به اسم بریزینگ فرم نبود

و از منوی مدیریت هم بریزینگ رو قبلا کامل پاک کرده بودم

و توی بخش زبان های سایت هم فقط 2زبان فارسی و انگلیسی پیشفرض بود و چیزی اضافه تر نبود

باید چیکار کنم؟

من آخر نفهمیدم مشکل این کامپوننت از کجاست

ترجمش رو که خودم انجام دادم و مشکلی نداشت و بارها هم تست کردم فارسی بود. نمیدونم چرا برای یه سری مثل شما مشکل داره.

آیا فرد دیگری هم هست که با فارسی ساز بریزینگ فرم 1.7.5 مشکل داشته باشه؟ اگر هست بگین تا من یه بار چک کنم کامپوننت رو

سلام دوستان این موردی رو که نیاز دارم قبلا تو انجمن یکی از کاربران سوال کردن ولی جوابی داده نشده امیدوارم پاسخ بگیرم

" من توی فرم از کاربرا شماره ملیشون رو میگرم . حالا دوستان راهنمایی کنن که امکانش هست که از ثبت کاربر با شماره ملی تکراری هم جلوگیری کرد ؟"

باتشکر

سلام ،دوستان یه هول بدن این کارما روشن شه ممنون:yeah:

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقای arash_khan پست شما با خط فارسی نوشته نشده یعنی فینگلیش هست و این خلاف قوانین انجمنه و در صورتی که اصلاح نکنید پست ها حذف خواهد شد.

مگر منو های انجمن و نوشته هاش فینگلیش هست که شما اینطوری زدین؟

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام من فرم ساز بریزنگ رو از پی سی دکتر خریدم لطفا راهنمایی کنید می خام وقتی رو دکمه ارسال فرم کلیک شد به درگاه بانک ملت وصل بشه چیکار باید بکنم.

سلام دوستان این موردی رو که نیاز دارم قبلا تو انجمن یکی از کاربران سوال کردن ولی جوابی داده نشده امیدوارم پاسخ بگیرم

" من توی فرم از کاربرا شماره ملیشون رو میگرم . حالا دوستان راهنمایی کنن که امکانش هست که از ثبت کاربر با شماره ملی تکراری هم جلوگیری کرد ؟"

باتشکر

سلام دوستان نماز روزه هاتون قبول درگاه حق نمیدونم چند وقته سوالای ما بیجواب میمونه عزیزان یه عنایتی بکنند مشکل ماهم رفع بشه جناب مهندس طالبی التماس دعا داریم

آقا من یک سوال دارم اگه بخواهیم مقداره فیلد متنی رو به بانک بفرستیم تا کربر اون رو \رداخت کنه چکار باید کنیم ؟*

دوستان عزیز من این افزونه رو نمیتونم نصب کنم مشخصات خطا به این صورته:

Warning

JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file

joomla versin:3.1.1

ممنون میشم اگه کمک کنید.مرسی

دلیل اش فکر کنم شما rs form قدیمی را دارید

که بر روی جوملا 3 قابل نصب نیست

سلام منم همین مشکل رو با بریزینگ چه انگلیسی و چه فارسیش دارم جوملای منم نسخه 3.1 نسخه فارسیشم از همین تاپیک دانلود کردم

سلام دوستان عزیز و مدیران محترم انجمن. اول باید بگم که از انجمنی به این فعالی واقعا متحیر شدم، واقعا ممنون.

من یه مشکلی دارم که اگر کمکم کنید لطف بزرگی کردید.

من 3 تا پلن دارم ، میخوام روی هرکدوم که کلیک میکنم یه فرم پرداخت باز بشه که در اون مبلغ و مشخصات پلن رو بزنه و فرد بتونه با تکمیل فرم و با کلیک بر روی دکمه پرداخت به یه درگاه پرداخت خارجی (پرفکت مانی، پی پال ،لیبرتی و...) وصل بشه طوری که مبلغ به صورت غیرفعال باشه و نتونه تغییر بده و سپس رسید دریافت کنه. البته یه چیز مهمتر این که نام اخرین پرداخت کننده و مبلغ اون هم در قسمتی از سایت نمایش داده بشه. کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من این تاپیک رو خوندم و البته در صفحه 22 هم کمی اطلاعات گرفتم اما برام کافی نیست و نیاز به کمکتون دارم. خیلی فوریه... ممنون میشم از دوستان.:auau:

درود

این فرم قابلیت کاری که در سایت www.payment24.ir شده رو داره؟ (منظوره من اون ماژول سمت راست سایت هستش که به اسم "محاسبه هزینه" گذاشته شده)

یا وبسایت www.irpayment.com (وسط سایت ماژول محاسبه هزینه دلار به ریال هست)

هدف بنده: میخوام مشتری یک متغییر یعنی تعداد ارز مورد نظرشو بده و در ثابتی که بنده هر روز در اون ماژول یا افزونه قرار میدم ضرب کنه و بهش مبلغ ریالی شو نشون بده و با زدن دکمه پرداخت به صفحه پرداخت بره

1. آیا این فرم این قابلیت رو داره؟

2. اگر نداره راهنمایی کنید که چطور و از کجا همچین ماژولی مثل اون دو تا سایت پیدا کنم

با احترام و سپاسگذاری

نکته مهم: جوملای بنده 2.5 هست

دوستان عزیز اگر جواب من را هم بدین ممنون میشم. موضوع زیاد پیچیده ای نیست اما ظاهرا کسی اطلاعی نداره...

من با کمک جواب و آموزشهای دوستان فرمی ایجاد کردم که در اون چند تا فیلد داره اما چندتا مشکل دارم که اگر دوستان لطف کنن و اطلاعاتشون رو در اختیار من و سایر دوستان بذارن کمک بزرگی کردن:

1) بعضی از فیلدهایی که به صورت "خلاصه" هستند در صفحه دوم نمایش داده نمیشن

2)من یه فیلد از نوع "پایین آمدنی" دارم که میخوام هر گزینه رو که انتخاب میکنم ( برای مثال 3 نوع پلن) مقدار اون پلن رو در فیلد دیگری و یا در صفحه بعد به صورت "فقط خواندنی" نمایش بده در واقع میخوام اطلاعاتی رو که در صفحه اول وارد میکنم در صفحه دوم تایید کنه و بعد پرداخت کنه ،از آموزشهای دوستان هم استفاده کردم اما نشون نمیده و طبق آموزشی که دادید مقدار NaN رو برمیگردونه

3) کد امنیتی هم برای من ایجاد نمیکنه

ببخشید سوالام زیاد شد اما لطفا کمکم کنید

باتشکر

سلام یادش بخیر یه زمانی بود تو این انجمن سوال میکردی نهایتش یه روز دیگه دوستان جواب میدادن نمیدونم چطور شده الان دوماه دوماه از مطرح کردن سوال بچه ها میگذره هیشکی جواب نمیده آقای طالبی هم که سرشون ماشالله خیلی شلوغه محصول میفروشند میگن سوال داشتید تو انجمن مطرح کنید بلافاصله جواب میدم الان پیغام خصوصی رو هم جواب نمیدن نمیدونم چه بلایی سر این انجمن اومد خدا بخیر کنه البته فکر نکنید این مطلب لحن طلبکارانه داره نه مطمئنن هرکس از دوستان که تو انجمن زحمت میکشن وجواب میدن لطف میکنن من واقعیتش میخواستم یادی از گذشته کنم همین

سلام یادش بخیر یه زمانی بود تو این انجمن سوال میکردی نهایتش یه روز دیگه دوستان جواب میدادن نمیدونم چطور شده الان دوماه دوماه از مطرح کردن سوال بچه ها میگذره هیشکی جواب نمیده آقای طالبی هم که سرشون ماشالله خیلی شلوغه محصول میفروشند میگن سوال داشتید تو انجمن مطرح کنید بلافاصله جواب میدم الان پیغام خصوصی رو هم جواب نمیدن نمیدونم چه بلایی سر این انجمن اومد خدا بخیر کنه البته فکر نکنید این مطلب لحن طلبکارانه داره نه مطمئنن هرکس از دوستان که تو انجمن زحمت میکشن وجواب میدن لطف میکنن من واقعیتش میخواستم یادی از گذشته کنم همین

موافقم ی مقدار پاسخگویی ها کم شده که ناشی از وقت کم دوستان و درگیری های کاری هست! اما بهتره خودتونم دست به کار بشید و پاسخگوی دیگران باشید تا هرجایی که ممکنه دوست عزیز!

سلام و خسته نباشید من یه مشکل در فرم ساز rs دارم کجا مطرح کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیز و مدیران محترم انجمن. اول باید بگم که از انجمنی به این فعالی واقعا متحیر شدم، واقعا ممنون.

من یه مشکلی دارم که اگر کمکم کنید لطف بزرگی کردید.

من 3 تا پلن دارم ، میخوام روی هرکدوم که کلیک میکنم یه فرم پرداخت باز بشه که در اون مبلغ و مشخصات پلن رو بزنه و فرد بتونه با تکمیل فرم و با کلیک بر روی دکمه پرداخت به یه درگاه پرداخت خارجی (پرفکت مانی، پی پال ،لیبرتی و...) وصل بشه طوری که مبلغ به صورت غیرفعال باشه و نتونه تغییر بده و سپس رسید دریافت کنه. البته یه چیز مهمتر این که نام اخرین پرداخت کننده و مبلغ اون هم در قسمتی از سایت نمایش داده بشه. کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من این تاپیک رو خوندم و البته در صفحه 22 هم کمی اطلاعات گرفتم اما برام کافی نیست و نیاز به کمکتون دارم. خیلی فوریه... ممنون میشم از دوستان.:auau:

پیشفرض پلاگین پی پال در فرم ساز هست و پس نصب فرم ساز دو تا فرم نمونه هم که متصل به پرداخت پی پال هست مجوده .. میتونید نگاهی به اون فرم ها بندازید و روش ایجاد فرم پرداخت رو متوجه بشید

درود

این فرم قابلیت کاری که در سایت www.payment24.ir شده رو داره؟ (منظوره من اون ماژول سمت راست سایت هستش که به اسم "محاسبه هزینه" گذاشته شده)

یا وبسایت www.irpayment.com (وسط سایت ماژول محاسبه هزینه دلار به ریال هست)

هدف بنده: میخوام مشتری یک متغییر یعنی تعداد ارز مورد نظرشو بده و در ثابتی که بنده هر روز در اون ماژول یا افزونه قرار میدم ضرب کنه و بهش مبلغ ریالی شو نشون بده و با زدن دکمه پرداخت به صفحه پرداخت بره

1. آیا این فرم این قابلیت رو داره؟

2. اگر نداره راهنمایی کنید که چطور و از کجا همچین ماژولی مثل اون دو تا سایت پیدا کنم

با احترام و سپاسگذاری

نکته مهم: جوملای بنده 2.5 هست

بله این قابلیت رو داره ولی با کمی کد نویسی که باید با جاوااسکریپت آشنا باشید و یک فیلد درست کنید که مبلغ رو کاربر وارد کنه و مبلغ وارد شده در قیمت دلار ضرب و حاصل اون در یک فیلد دیگه نمایش داده بشه

بهتره آموزشهای فرم ساز رو از ابتدا دنبال کنید ..

دوستان عزیز اگر جواب من را هم بدین ممنون میشم. موضوع زیاد پیچیده ای نیست اما ظاهرا کسی اطلاعی نداره...

من با کمک جواب و آموزشهای دوستان فرمی ایجاد کردم که در اون چند تا فیلد داره اما چندتا مشکل دارم که اگر دوستان لطف کنن و اطلاعاتشون رو در اختیار من و سایر دوستان بذارن کمک بزرگی کردن:

1) بعضی از فیلدهایی که به صورت "خلاصه" هستند در صفحه دوم نمایش داده نمیشن

2)من یه فیلد از نوع "پایین آمدنی" دارم که میخوام هر گزینه رو که انتخاب میکنم ( برای مثال 3 نوع پلن) مقدار اون پلن رو در فیلد دیگری و یا در صفحه بعد به صورت "فقط خواندنی" نمایش بده در واقع میخوام اطلاعاتی رو که در صفحه اول وارد میکنم در صفحه دوم تایید کنه و بعد پرداخت کنه ،از آموزشهای دوستان هم استفاده کردم اما نشون نمیده و طبق آموزشی که دادید مقدار NaN رو برمیگردونه

3) کد امنیتی هم برای من ایجاد نمیکنه

ببخشید سوالام زیاد شد اما لطفا کمکم کنید

1- منظورتون از فیلد خلاصه چیه؟!!

2-مقدار nan زمانی بر میگرده که نویسی شما اشتباه باشه قطعا همینه و چیز دیگه ای نیست .. اسامی فیلدها رو دقت کنید فقط از حروف انگلیسی و کوچک استفاده کنید بدون فاصله

3- تصویر امنیتی هم حتما باید توابع gd روی لوکال یا هاست شما فعال باشه تا نمایش داده بشه .. اگر فعال نیست مدیر سرور فقط میتونه فعال کنه .. در این خصوص در انجمن توضیحات زیادی هست جستجو کنید

1- منظورتون از فیلد خلاصه چیه؟!!

2-مقدار nan زمانی بر میگرده که نویسی شما اشتباه باشه قطعا همینه و چیز دیگه ای نیست .. اسامی فیلدها رو دقت کنید فقط از حروف انگلیسی و کوچک استفاده کنید بدون فاصله

3- تصویر امنیتی هم حتما باید توابع gd روی لوکال یا هاست شما فعال باشه تا نمایش داده بشه .. اگر فعال نیست مدیر سرور فقط میتونه فعال کنه .. در این خصوص در انجمن توضیحات زیادی هست جستجو کنید

1- بعضی از فیلدها رو میشه در حالت خلاصه قرار داد که در صفحه بعد با تایید آنها به ادامه تکمیل فرم بپردازند.مثلا در صفحه اول فیلد "مبلغ" دارم با حالت متنی و در صفحه دوم فیلد دیگری با همان نام و از نوع خلاصه که به همان فیلد "مبلغ" متصل شده و مقدار آن را به صورت فقط خواندنی نمایش میدهد. مشکل این هست که بعضی از فیلدها در صفحه دوم نمایش داده نمیشود.

2- nan رو برای مقدار برمیگردونه یعنی اگر قراره با انتخاب پلن 1 مقدار 10 و با انتخاب پلن 2 مقدار 20 رو برگردنه کلا مقدار nan نمایش داده میشه که غیرقابل تغییر هست

3- درضمن مشکلی که من به تازگی با اون برخورد کردم اینه که فرمهای ساخته شده من را به صورت کادر خالی نمایش میده و درواقع هیچ فرمی نمایش نمیده اما خود فرم هست در حالی که تا چندروز پیش کامل نشون میداد. کامپوننت رو دوباره نصب کردم اما مشکل برطرف نشد. اگه راهی داره ممنون میشم راهنملیی بفرمایید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری