ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

یک عکس از این مشکل قرار دادم البته این عکس رو قبلا یک کاربر دیگر فرستاده بود و مشکل منم همینه

در این تصویر می خواهم این فلش سبز رنگ کم شود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با استفاده از firebug میتونید کدهای سی اس اس رو ببینید و ویرایش کنید

رفع مشکل فاصله زیاد بین عناوین و فیلد ها

در پست قبلی من این سوال را مطرح کرده بودم و جواب اونو پیدا کردم و چون چند نفر دیگر هم در همین تایپیک این مشکل را داشتند راه حل این مشکل را قرار دادم تا مشکل بقیه نفرات هم حل شود

همان طور که در شکل زیر می بینید یکی از اشکالات این فرم ساز فاصله زیاد بین عناوین و فیلد هاست

در شکل این فاصله با فلش سبز نشان داده شده است

attachment.php?aid=1632

برای حل این مشکل به مسیر زیر بروید و فایل theme.css را باز کنید ( اگر از قالب breeze استفاده می کنید )

components- combreezingform-theme-quickmode-breeze

قسمت bfQuickMode p.bfElemWrap را در این فایل پیدا کنید و در سطر

margin: 0px 0px 10px 0px

آخرین عدد را که صفر است زیاد کنید تا فیلد های فرم به سمت راست بیایند

در بقیه قالبها هم مشابه همین کار را کافی است انجام دهید

با سلام خدمت دوستای عزیز

آموزش هایی که جهت محاسبه قیمت در تاپیک موجود هستند کاملا صحیح و ردیف هستند. فقط من میخوام یک Checkbox Group قرار بدم و جمع مقادیر آنها را درون فیلد متنی amountowing قرار دهد (نمایش دهد).

لطفا برای این حالت یک راهنمایی بفرمایید که مثلا تعداد 7 عدد چک باکس داریم (checkbox group) و با تیک زدن هر چک باکس بتوانم مقادیر چک باکس های تیک خورده را محاسبه کنم و در فیلم متنی قرار دهم.

سپاس گذارم

پایدار و پیروز باشید

لطفا یه سایت معرفی کنید که فرم های آماده برای دادن قیمت به مشتری از طریق شرطی بودن

موضوع قیمت دادن به مشتری : فرم سفارش مشتری برای امور طراحی چاپ و تبلیغات

وب سایت www.cible-co.com:hooom::heey::ad54ad:

با سلام

من یک فرم دارم که بعد از پر کردن آن روی دکمه پرداخت کلیک کرده و باید به سایت بانک بره ولی بعد از کلیک این خطا رو نشون میده. مشکل از کجاست؟

Warning: HTML_facileFormsProcessor::submit() [html-facileformsprocessor.submit]: Unable to access /home3/jashnvar/public_html/components/com_breezingforms/bank/RSAProcessor.class.php in /home3/jashnvar/public_html/components/com_breezingforms/facileforms.process.php on line 0

Warning: HTML_facileFormsProcessor::submit(/home3/jashnvar/public_html/components/com_breezingforms/bank/RSAProcessor.class.php) [html-facileformsprocessor.submit]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/jashnvar/public_html/components/com_breezingforms/facileforms.process.php on line 0

Fatal error: HTML_facileFormsProcessor::submit() [function.require]: Failed opening required '/home3/jashnvar/public_html/components/com_breezingforms/bank/RSAProcessor.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/jashnvar/public_html/components/com_breezingforms/facileforms.process.php on line 0

سلام

لطفا یه نفر منو راهنمایی کنه

میخوام توی فیلد ایمیل اجازه ندم که کاربر ابتدای ایمیلش رو با www. شروع کنه چکار کنم؟

سوال دومم هم اینه: وقتی یه نفر پرداختش رو از طریق فرم انجام میده چطور میتونم براش paypal_tx_id یا همون شماره رسید دیجیتالی رو بفرستم؟

با زدن تیک ارسال به ایمیل در المان ملت این کار انجام نمیشه

متاسفانه سایت پی سی جوملا اصلا در مورد پشتیبانی محصولاتی که میفروشه همکاری نمیکنه

اگر کسی بلده به من هم یاد بده

سلام خسته نباشید

من یه سوال داشتم اینکه یک فیلد شرطی درست کردم که با کلیک روی یکی از انها دو فیلد دیگه باز می شد و خوب کار می کرد ولی نمی دونم چرا از کار افتاد البته کامپوننت ایکسفورم رو که نصب کردم اینجوری شد ولی کامپوننت رو هم که آنیستال کردم بازم همین اشکال باقی مونده.

لطفاً اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

(من تازه واردم هوامو داشته باشین)

سلام

من این رو برای جوملا 2.5 میخوام . همین رو برای 2.5 نصب کردم پیغام داد که با موفقیت نصب شد اما یک پیغام هم داد ، قرمز نوشته بود مشکل در ساخت منوی مدیریت . چیکار کنم ؟

سلام

من این رو برای جوملا 2.5 میخوام . همین رو برای 2.5 نصب کردم پیغام داد که با موفقیت نصب شد اما یک پیغام هم داد ، قرمز نوشته بود مشکل در ساخت منوی مدیریت . چیکار کنم ؟

دوستان کمک لازم دارم ...

سلام . من بلدم با این فرم بسازم اما میخوام یه فرم بسازم از کاربر اسم و آدرس ایمیل رو بگیره و بعد به همون آدرس ایمیل یه متن از پیش تعیین شده بفرسته . هرچی گشتم نتونستم این کارو کنم . اگه میشه راهنماییم کنید چطور اینکارو انجام بدم دوستان

آقا کسی نیست به ما یاد بده چطور وقتی کاربر فرم رو پر کرد به ایمیل که تو یکی از فیلدها پر کرده برای یک ایمیل با یه متن مشخص بره ؟

اولین آموزش رو میزارم که شما تا حدودی با نحوه قرار دادن کد در فرم و همچنین ایجاد مقدار با استفاده از کد نویسی درون یک فیلد آشنا بشید..

این آموزش خیلی ساده ولی مورد نیاز خیلی عزیزان هست.

آموزش ساخت فیلد کد رهگیری : در این آموزش ما میخوایم کاری کنیم که به محض باز کردن فرم توسط کاربر یک کد به صورت تصادفی (Random) در یک فیلد قرار بگیره که ما از این کد به عنوان کد رهگیری بتونیم استفاده کنیم.

یک فرم بسازید و نام اون رو myform بزارید

یک فیلد متنی درون فرم قرار بدید و ویژگی اون رو فقط خواندنی (Read only) کنید.

نام فیلد رو هم بزارید trace

حالا به مسیر زیر برید:

فرم اصلی -> سربرگ پیشرفته -> تنظیمات بیشتر -> اسکریپت -> اسکریپت مقدار دهی اولیه -> سفارشی

حالا دستورات زیر رو در کادر مربوطه وارد کنید و ذخیره نمایید:

function ff_myform_init()
{
var rand_no = (Math.floor(Math.random()*999999999999));
ff_getElementByName('trace').value = rand_no;

}

بسم الله الرحمن الرحیم

باعرض سلام

لطفا میشه بفرمایید این دستور شما متعلق به چه کامپوننتی هست و در صورت امکان میتوانید اسکرین شات آموزشی اش را هم قرار دهید باتشکر.

بچه ها من یه فرم ساز می خوام یه کتاب بزارم واسه دانلود اسم و ایمیل و شماره تلفن بگیره بعد ایمیل بده به یوزر لینک دانلودشو بزاره توش با این فرم ساز میشه همچین چیزی

اصولا این کار را با همه فرم ساز ها میشه انجام داد.می تونید جوری تنظیم کنید که بعد از ارسال فرم کاربر ایمیل با محتویاتی که م خواید به طور خودکار براش ارسال بشه

می تونید از rs form هم استفاده کنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4

ویرایش شده در توسط mmfallah

یعنی جوملا کامپوننت فرم سازی واسه لندینگ پیج نداره؟!! بعید میدونم کسی نمی شناسه

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر زماني نياز داشتيد كه پس از ثبت اطلاعات در فرم ، كاربر به صورت خودكار به يك صفحه خاص در سايت شما و يا به يك آدرس وب سايت به صورت خودكار منتقل بشه مي تونيد از آموزش مختصر زير استفاده كنيد:

ابتدا در سربرگ پيشرفته مربوط به فرم وارد بشيد

بر روي گزينه "تنظيمات بيشتر" كليك كنيد

از پنجره باز شده گزينه "قطعات فرم" را انتخاب كنيد

و در كادر دوم يعني كادر "بعد از فرم" گزينه "سفارشي" را انتخاب نماييد

اكنون در كادر پاييني كه باز شده كد زير را قرار دهيد:

$this->execPieceByName('ff_InitLib');
     ff_redirect('/myThankYouPage.php');

اين كد باعث ميشود كه صفحه myThankYouPage.php پس از ثبت فرم نمايش داده شود.

اگر ميخواهيد به يك آدرس اينترنتي مشخص ارجاع داده بشه از كد زير استفاده كنيد:

ff_redirect('http://www.yourDomain.com/page.html');

ولي هر دو كدهاي بالا صفحه مورد نظر شما را داخل يك پنجره iframe نمايش ميدهند بنابراين اگر ميخواهيد صفحات مورد نظر در پنجره مستقل نمايش داده شوند ميتوانيد كدهاي بالا را به صورت زير تغيير دهيد:

ff_redirect('/myThankYouPage.php', 'parent');

و یا :

ff_redirect('http://www.yourDomain.com/page.html', 'parent');

ابوالفضل گرامی و ارجمند؛

با تبریک این عیــد سعید

من از کد زیر در جوملا 2.5 استفاده می کنم:

دیگه هر وقت روی لینک تماس کلیک می کنم. صفحه دایرکت میشه روی صفحه تشکر و یا صفحه نهایی ارسال.

نمیدونم چه جوری تغییرش بدم. صفحه فرم همش انتقال پیدا می کنه روی صفحه تشکر.

ویرایش شده در توسط hamedriyahi

بوالفضل گرامی و ارجمند؛

با تبریک این عیــد سعید

من از کد زیر در جوملا 2.5 استفاده می کنم:

دیگه هر وقت روی لینک تماس کلیک می کنم. صفحه دایرکت میشه روی صفحه تشکر و یا صفحه نهایی ارسال.

نمیدونم چه جوری تغییرش بدم. صفحه فرم همش انتقال پیدا می کنه روی صفحه تشکر.

درود و تبریک عید

متوجه نشدم منظور شما چیه .. لینک بدید تست کنم

با سلام دوستان

من وقتی این کامپوننت و نصب میکنم این ارور رو میده

ایراد در ساخت منوی مدیریت

و وقتی نسخه انگلیسی هم نصب میکنم css هاس نمیاد فرم ها کاملا ساده است

ممنون میشم راهنمایی کنید

باید کامل حذف کنید و مجدد نصب کنید .. از طریق قسمت نصب / حذف افزونه را uninstall کنید و بعد :

برای حذف کامل باید از طریق phpmyqdmin عبارت breezingforms را سرچ کنید و هرچی پیدا شد پاکش کنید

سلام دوستان

من میخاستم فرمی بسازم که در انتها کد رهگیری به کاربر داده شود

آموزشش در صفحه اول همین تاپیک بود

اما من موفق نشدم...

یعنی آموزش واسه همین نسخه است ولی من جوملا 2.5 دارم و هرچی گشتم نسخه فارسیشو پیدا نکردم و با منوی انگلیسی کار کردم(شاید اشتباه مراحل رو رفتم)

میشه یکی از دوستان این آموزش رو دقیق تر توضیح بده که دقیقا باید کجا برم؟؟

و اینکه نسخه مناسب جوملا 2.5 فارسی موجود هست؟ من از یکی از سایتها دانلود کردم و نوشته بود فارسی اما انگلیسه

مثلا اون کد اسکریپت رو دقیقا کجا باید بذارم؟؟

و نوع آیتم فیلد myform باید چی باشه؟؟

شما یک فیلد پنهان ایجاد کنید و مقدار پیش فرض را به ان:

یک فرم بسازید و نام اون رو myform بزارید

یک فیلد متنی درون فرم قرار بدید و ویژگی اون رو فقط خواندنی (Read only) کنید.

نام فیلد رو هم بزارید trace

حالا به مسیر زیر برید:

فرم اصلی -> سربرگ پیشرفته -> تنظیمات بیشتر -> اسکریپت -> اسکریپت مقدار دهی اولیه -> سفارشی

حالا دستورات زیر رو در کادر مربوطه وارد کنید و ذخیره نمایید:

function ff_myform_init()
{
var rand_no = (Math.floor(Math.random()*999999999999));
ff_getElementByName('trace').value = rand_no;

}

یک صفحه ی جدید ایجاد کنید و یک المان از نوع "خلاصه اطلاعات وارد شده" ایجاد کنید و فیلد myform را به ان بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری