ابوالفضل طالبی

فرمساز حرفه ای بریزینگ فرم فارسی BreezingForms 1.7.2

466 پست در این موضوع

دوستان، كارتون فوق العاده است. آموزش ها خيلي عاليه. فقط من يه پيشنهاد دارم.

اگه تو سايت سازنده افزونه ديده باشين، همه آموزش ها تو يه بخشه به نام knowledge base به اين آدرس: http://crosstec.de/support/index.php?pid=knowledgebase&cmd=viewcatclient&id=21

اگه بشه همچين بخشي رو ايجاد كنين واسه اين فرمساز و آموزش ها رو اونجا بصورت دسته بندي شده بذارين، فوق العاده ميشه.

خسته نباشين

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و عرض ادب . بله دقیقا منظور بنده همین بود . فقط بحث اصلی اینه که مثلا :

سیب زمینی :: 5 عدد :: هرعدد 1000 تومان :: 5000 تومان

پیاز :: 2 عدد :: هرعدد 3000 تومان :: 6000 تومان

تا اینجا درسته فقط قیمتی که به دست میاد رو با قیمت کل که وجود داره جمع کنه بعدش . مثلا تا این ثانیه 1000 تومن کل موجودی هست بعدش این قیمت ها رو که میگیره بتونه با عدد 1000 تومن موجودی جمع بزنه . ممنون از راهنمایی دوستان .

:13: آقا یکی از مدیرای انجمن یا دوستان جواب ما رو نمیدن :(((((((((((((((((((((((((((

عزیز به فکر شما هم هستیم .. یکم مشغله کاری زیاد شده .. سعی میکنم برای فردا برات قرار بدم تا استفاده کنی

به هر حال این آموزش هم نیاز خیلی ها هست..

من چطوری میتونم روی label یک چیزی رو نشون بدم ؟ چه نوع المانی رو باید انتخاب کنم ؟ همش input هست .

با سلام

آیا نام کاربری سایت جوملا در اطلاعات این فرم ساز ثبت میشود؟

مثلا اگر یوزرها وارد سایت شده و یک فرم را پر نمایند پس از ارسال، چگونه می توان فهمید فرمهای رسیده مربوط به کدام یوزر است؟ (بدون قرار دادن فیلد نام و نام خانوادگی در فرم مورد نظر)

در این آموزش به شما خواهیم گفت که به صورت میتوانید نام کاربری و ایمیل کاربرانی که وارد شده اند را در فیلدهای دلخواه خود در فرم ساخته شده به صورت اتوماتیک قرار دهید.

ابتدا یک المنت از نوع تکست باکس ایجاد نمایید و نام آن را Name - و عنوان آن را " نام " قرار دهید.

اکنون برای درج نام کاربر به صورت اتوماتیک در المنت ساخته شده کافیست در فیلد مقدار دستور زیر را درج نمایید:

<?php return JFactory::getUser()->get('name'); ?>

اینبار یک المنت از نوع تکست باکس ایجاد نمایید و نام آن را Username - و عنوان آن را " نام کاربری " بگذارید.

حال برای درج نام کاربری ، کاربر به صورت اتوماتیک در المنت ساخته شده کافیست در فیلد مقدار دستور زیر را وارد نمایید:

<?php return JFactory::getUser()->get('username'); ?>

اینبار یک المنت از نوع تکست باکس ایجاد نمایید و نام آن را Email - و عنوان آن را " Email " بگذارید.

حال برای درج ایمیل ، کاربر به صورت اتوماتیک در المنت ساخته شده کافیست در فیلد مقدار دستور زیر را وارد نمایید:

<?php return JFactory::getUser()->get('email'); ?>

نکته 1: این روش برای حالتی است که شما از مد سریع برای ساخت فرم استفاده کنید.

نکته 2: برای قرار دادن ایمیل کاربر در المنت مربوطه در صورتی که پلاگین Email Cloak فعال باشد بجای دستور قبلی از دستور زیر در فیلد مقدار استفاده نمایید:

{emailcloak=off}<?php return JFactory::getUser()->get('email'); ?> 

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر بخواییم از کد جاوا استفاده کنیم باید اون رو در قسمت " مقدار " وارد کنیم ؟

ویرایش شده در توسط aligoli

با سلام دوباره

چطور میشه فرم طراحی شده رو در یک جدول نمایش داد؟ یعنی یک جدول باشه که در سطر اولش توضیحات هر ستون باشه و در سطرهای بعد فیلدهای چک باکسی یا کرکره ای و ... که برای ورود اطلاعات استفاده بشه.

از توی قالب هم نمیشه چون برای همه فرمها اعمال میشه و من میخوام فقط یک فرم رو دارای چارچوب کنم.

سلام می خواستم فرمی با مشخصات زیر راهنمایی کنید داشته باشم البته می دونم در پستهای قبل هست ولی اگه میشه روش ساخت این فرم رو توضیح بدهید فکر میکنم خیلی ها مثل اینو می خواهند

صفحه اول :

یه سری قانون خرید نشون بده و خریدار قبول کنه next کنه بره صفحه دوم

صفحه دوم :

دریافت نام و نام خانوادگی خریدار که اگه در سایت لاگین کرده باشه این قسمت خودکار تکمیل بشه و قابل ویرایش باشه

دریافت ایمیل خریدار که اگه در سایت لاگین کرده باشه این قسمت خودکار تکمیل بشه و قابل ویرایش باشه

دریافت شماره همراه خریدار

دریافت دستی نام محصول یعنی خریدار بنویسه من پفک می خواهم

دریافت تعداد محصول یعنی خریدار بنویسه 4 تا

دریافت مبلغی که خریدار واریز کرده بصورت دستی

دریافت تاریخ واریز بصورتی که روی یه دکمه کلیک کنه و تقویم ماه جاری رو نشون بده و خریدار روی روز کلیک کنه و تاریخ کانفیگ بشه

دریافت نحوه واریز بصورت شرطی یعنی اگه فیش بانکی انتخاب کنه شماره حسابهای من رو نشون بده و یکی از اونها رو انتخاب کنه و یه کادر بیاد بگه شماره پیگیری که روی فیش هست رو وارد کنید اگه واریز بصورت خودپرداز انتخاب کنه شماره کارتهای من رو نشون بده و یکی رو انتخاب کنه و یه کادر بیاد بگه به مشتری 4 رقم آخر کارتت رو بنویس اگه واریز آنلاین رو انتخاب کنه یه کادر باز بشه بگه شمار تراکنش رو بگو

کد کپچا

و در آخر یه کادر پیام یا توضیح

روی next خریدار کلیک کنه بره صفحه سوم

صفحه سوم :

از خریدار تشکر کنه و یه پیامی بده

اگه این درخواست من رو نمی تونید رایگان انجام بدین هزینه بگین تقبل میکنم

سلام دوست عزيز

در همين تايپك مديريت سايت كاملا مواردي كه گفته ايد را توضيح داده .كه از طرف خودم و ديگران تشكر ويژه ميكنم .كه مشكل خيلي از دوستان رو حل كرده

اگر با افزونه فرم ساز اشنايي داري تمامي موارد را به دقت مطالع كني و انجام بدي .ميتوني خودت فرم مورد نظر را بسازي.

اگر مطالب همين تايپك را خوندي و نتونستي .بگو تا برات انجام ميدم.

با توجه به مطالب مفيد اين انجمن ديگه نيازي به هزينه هاي اضافي نيست.

موفق باشي

فرمساز بریزینگ فرم ترجمه دوست ارجمندم مهندس پردل هست که برای دانلود خدمت دوستان در این تاپیک قرار میدم.بدون شک قویترین فرمساز تحت جوملا به نظر من همین فرم سازه که برای اولین بار جناب مهندس پردل در جوملا معرفی و فارسی سازی نمودند.

در پست های بعدی آموزشهای لازم برای فرم ساز فوق و مباحث حرفه ای در طراحی فرم با این فرم ساز رو مطرح میکنم.

با سلام . لطفا نحوه نصب این فرمساز در 1.7.3 را نیز توضیح دهید چون من نمیتوانم نصب کنم. ممنون

این نسخه از فرم ساز برای جوملا 1.5 هست و جوملا 1.7 رو پشتیبانی نمی کنه .

ارسال شده در (ویرایش شده)

کار این افزونه ها برای ایجاد فرم (forms) های اینترنتی است . مانند روبرو : نمونه یک فرم اینترنتی با افزونه ها برای جوملا http://lamerdsoft.ir/form.html

برای ایجاد فروم(forum) مانند مای بی بی تحت جوملا از افزونه زیر می تونید استفاده کنید : http://extensions.joomla.org/extensions/communication/forum/7256

ویرایش شده در توسط elec1303

سلام

مشکل در نصب

زمانی که نصب را انجام میدهم خطای زیر برایم نمایش داده می شود

DB function failed with error number 2006 breezingforms

MySQL server has gone away SQL=INSERT INTO jos_components VALUES( 0, 'مدیریت فرم ها', 'option=com_breezingforms', 0, 0, 'option=com_breezingforms', 'مدیریت فرم ها', 'com_breezingforms', 0, 'js/ThemeOffice/component.png', 0, 'ff_com_page=1\nff_com_align=1\n', 1 )

حال دوباره که نصب می کنم پیغام زیر را می دهد

کاپوننت نصب: کامپوننت دیگری درحال استفاده از این فهرست میباشد: "/pooya24.com/html/administrator/components/com_breezingforms"

بعد از حذف فولدر بالا باز هم این رویه تکرار می شود.

مشکل از کجاست؟ مد این فرم ساز بدون مشکل نصب شد.

هاست من هم لینوکس هست.

سلام

اقا چطوری میشه صفحه ثبت نام طراحی کرد .یعنی ثبت نام سایت از طریق افزونه فرم ساز باشه .

من نیاز به اموزش کامل ندارم .یک فیلد را مثال بزنید برام کافی هست (مثل فیلد نام کاربری) .

من فقط در مقدار مشکل دارم

البته به خاطر کمبود وقت شما گفتم نیاز به اموزش کامل ندارم .اگر وقت داشتید که کامل بگید تا دیگران هم استفاده کنند

با تشکر

جناب طالبی و دوستان

لطف می کنید چند تا قالب اماده برای ارسال ایمیل برای این کامپونت معرفی کنید

سلام اقا من هر چی نگاه کردم .جزء فرم های شرطی و یک اموزش که مربوط میشه به نمایش اطلاعات کاربران وارد سایت شده. چیز دیگری پیدا نکردم .

شاید سوالم درست مطرح نکرده بودم. دوباره سوالم رو میگم.

من می خوام توسط این فرم ساز کاربران را ثبت نام کنم.

یعنی کاربر نام، نام کاربری، ایمیل، رمز عبور و تکرار رمز عبور را بده .

بعد اطلاعات را در جدول jos_users دیتابیسم ثبت بشه .

یعنی به جای اینکه از کامپونت پیش فرض جوملا برای ثبت نام کاربران استفاده کنم .از این فرم ساز برای ثبت نام در سایت استفاده کنم.

در ضمن می خوام به محض ثبت نام کاربر توسط فرم ساز

کاربر بتونه توسط ماژول ورود به سایت وارد سایت بشه.

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری