mohghk

خطای 503 Service Unavailable

8 پست در این موضوع

سلام دوستان گرامی

ممنون میشم در رابطه با خطای 503 Service Unavailable و علل بوجود آمدنش هر کی میتونه راهنمایی کنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

منم واقعا دیگه درمونده شدم

2سال بود که روی یک سروری بودم پشتیبانی خوبی داشت ولی هر چند ماه یکبار تمام سرور هک میشد و .....

تا اینکه 40 روز پیش تصمیم گرفنم کل سایتهمو منتقل کنم به یک سرور دیگه که که خیلی ها ازش تعریف میکردن

الان هردو سرور رو دارم

این سرور جدیده از نظر امنیت خوبه ولی 1 هفته است که سایتهام همه هی ارور 503 میدن که با یکبار رفرش درست میشه

اما یکی از سایتهام 12 روزه این ارور رو داره و دیگه باز نمی شه

کل این داستان رو گفتم تا شاید یکی از اساتید دلشون سوخت و 1 راهنمایی کرد که من باید چکار کنم:oom:

پشتیبانی سرور هم اینو گفته:

شما خطای 503 Service Unavailable دارید.

به این معنا که وب سایت فوق نیاز به Resource یا Time Load بیشتر از حدی که بصورت مجاز برای سرور تعیین شده است.

در صورت لزوم می توانید وب سایت فوق را برای load روی این سرور بهینه کنید، در غیر اینصورت روی این سرور قابل بارگذاری نیست.

درود خطاهای

"503 Service Unavailable"

"503 Service Temporarily Unavailable"

"Http/1.1 Service Unavailable"

"HTTP Server Error 503"

"Service Unavailable - DNS Failure"

"503 Error"

"HTTP 503"

"HTTP Error 503"

"Error 503 Service Unavailable"

عموما از یک نوع هستند و دلایل متعددی میتونند داشته باشند که مهمتریناش اینا هست:

1-مهمترین دلیل این هست که سرور سایت در اون لحظه بالا نیست حالا یا ریست شده یا خاموش یا از سرویس دهی خارج شده

که میتونه بدلیل هک شدن یا مورد تنظیم قرار گرفتن توسط مدیر سرور باشه

2- میتونه بدلیل این باشه که تعداد درخواست های به سرور بیش از حد مجاز تعیین شده برای سرور باشه چون معمولا مدیران سرور برای امنیت

بیشتر میان از یه حد معمولی تعداد درخواست همزمان به سرور رو میبندند مثلا تنظیم میکنند اگه 100 درخواست بیشتر همزمان به سرور درخواست

بارگزاری دادند دیگه به بقیه در اون لحظه اجازه لود نده که از حملات احتمالی دی داس جلوگیری کنن یا اینکه سخت افزار سرور برای تعداد سایت هاست شده کم باشه و جوابگوی دخواست های اونا نباشه یا یک سایت خ ترافیکش بالا باشه و سرور جوابگوی اون نباشه برای همین شرکت های هاستینگ

هاست پر ترافیک میدند به این معنی که روی سروراشون سایت های کمتری میزارند که سایت از منابع بیشتری بتونه استفاده کنه

کارهایی که میتونید انجا بدید:

1- هر 35-45 ثانیه یکبار رفرش کنید ادرس رو که اگه سرور سرش شلوغه بعد یه مدتی خلوت میشه

2-اگه سایتتون پربازدید و پرترافیک هست بدلیل بالا بودن ترافیک و عدم توانایی سرور به تعداد درخواست ها میتونید بعدا مراجعه کنید

بدرود

درود خطاهای

"503 Service Unavailable"

"503 Service Temporarily Unavailable"

"Http/1.1 Service Unavailable"

"HTTP Server Error 503"

"Service Unavailable - DNS Failure"

"503 Error"

"HTTP 503"

"HTTP Error 503"

"Error 503 Service Unavailable"

عموما از یک نوع هستند و دلایل متعددی میتونند داشته باشند که مهمتریناش اینا هست:

1-مهمترین دلیل این هست که سرور سایت در اون لحظه بالا نیست حالا یا ریست شده یا خاموش یا از سرویس دهی خارج شده

که میتونه بدلیل هک شدن یا مورد تنظیم قرار گرفتن توسط مدیر سرور باشه

2- میتونه بدلیل این باشه که تعداد درخواست های به سرور بیش از حد مجاز تعیین شده برای سرور باشه چون معمولا مدیران سرور برای امنیت

بیشتر میان از یه حد معمولی تعداد درخواست همزمان به سرور رو میبندند مثلا تنظیم میکنند اگه 100 درخواست بیشتر همزمان به سرور درخواست

بارگزاری دادند دیگه به بقیه در اون لحظه اجازه لود نده که از حملات احتمالی دی داس جلوگیری کنن یا اینکه سخت افزار سرور برای تعداد سایت هاست شده کم باشه و جوابگوی دخواست های اونا نباشه یا یک سایت خ ترافیکش بالا باشه و سرور جوابگوی اون نباشه برای همین شرکت های هاستینگ

هاست پر ترافیک میدند به این معنی که روی سروراشون سایت های کمتری میزارند که سایت از منابع بیشتری بتونه استفاده کنه

کارهایی که میتونید انجا بدید:

1- هر 35-45 ثانیه یکبار رفرش کنید ادرس رو که اگه سرور سرش شلوغه بعد یه مدتی خلوت میشه

2-اگه سایتتون پربازدید و پرترافیک هست بدلیل بالا بودن ترافیک و عدم توانایی سرور به تعداد درخواست ها میتونید بعدا مراجعه کنید

بدرود

ممنون!

ولی الان یکی از سایتم دو روزه که بستس با این ارور

ممنون!

ولی الان یکی از سایتم دو روزه که بستس با این ارور

درود

خوب پس مصرف شما از منابع سرور بیش از حد تعیین شده هست که معمولا 10 درصد میشه

اگه سایت پرترافیکی دارید براش سرور قویتری انتخاب کنید

باید با مدیر سرور صحبت کنید ببینید علت چی هست؟ سرور مشکل اپتایم بودن داره یا مصرف سایت شما زیاد تر از حد مجاز هست؟

اونها میگن مصرف من زیادتر از حد مجازه!

چی باعث میشه که مصرف من زیادتر از حد مجاز شه؟

اونها میگن مصرف من زیادتر از حد مجازه!

چی باعث میشه که مصرف من زیادتر از حد مجاز شه؟

درود

خوب سایت شما بازدید کننده زیادی داره احتمالا و یا شما یک افزونه یا یک اسکریپتی رو نصب کردید روی هاستتون که از سرور منبع زیادی میگیره توصیه میکنم هاستتونو به یک هاستینگ

مخصوص سایت های پرترافیک منتقل کنید که این مشکل رو نداشته باشید حتی اگه سایتتون خیلی ترافیکش بالا هست راه حل مناسب تر خرید vps هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری