hamidnpc

16 روش برای افزایش سرعت وب سایت شما + تست از وب سایت های معروف

31 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

joomlaspeed.png

امروز برای دوستان جوملایی مقاله ای را آماده کردم که در نوع خود بی نظیر است!با تلاش چندین ماهه و بررسی وب سایت های مختلف و مطالعه ی مقاله های انگلیسی سعی کردم مقاله به زبان فارسی برای هم وطنان خود تهیه کنیم.در نهایت سرعت وب سایت ما در یکی از معتبر ترین وب سایت های تست جهانی با وب سایت از قبیل گوگل برابر و از وب سایت های از قبیل یاهو و ماکروسافت و ...بیشتراست.برای خواندن مقاله ادامه مطلب مراجعه بفرمایید.

خب در اینجا فقط می خواهیم نتیجه تست وب سایت یوتم فارسی با گوگل و یاهو و ماکروسافت را مشاهده بفرمایید:

Compare%20Reports%20%20yootemplate_ir%20%20google_com%20%20www_yahoo_com%20%20www_microsoft_com%20%20%20GTmetrix(1).png

http://gtmetrix.com/compare/GSGctd36/CpEwg990/a1RHvVDn/5KAJ8cUL[/center]"]لینک اثبات

خب با توجه به عکس بالا می بینیم که وب سایت یوتم فارسی از یک لحاظ با وب سایت گوگل برابر و از لحاظ دوم برتری کاملی نسبت به گوگل دارد. پس جدول رتبه بندی:

اول: وب سایت یوتم فارسی

دوم: وب سایت گوگل

سوم:وب سایت یاهو

چهارم:وب سایت ماکروسافت

حالا مقایسه ای با 4 وب سایت طراح برتر ایرانی می کنیم

Compare%20Reports%20%20yootemplate_ir%20%20www_webraa_com%20%20www_p30joomla_com%20%20www_joomina_ir%20%20%20GTmetrix.png

لینک اثبات

در این تست ها قصد ،توهین ای به هیچ وب سایت ایرانی یا خارجی نداشتم. و فقط قصد ما مقایسه ی سایت تازه تاسیس ما و وب سایت های حرفه ای چندین ساله بود!

خب دیگر حرفی نمانده است به سراغ آموزش می رویم!فراموش نکنید اگر تک تک قدم های این آموزش را انجام دهید می توانید سرعت وب سایت خود را با گوگل مقایسه کنید!قبل از انجام هرکار گرفتن بکاپ از سایت فراموش نشود.

ببا توجه به این که آموزش 16 صفحه است و امکان قرار دادن آن در وب سایت وجود ندارد . می توانید از اینجا دانلود کنید.

دانلود فایل آموزش

قرار دادن این آموزش بدون ذکر منبع و لینک یوتم فارسی شرعا حرام وپیگرد قانونی دارد.

ویرایش شده در توسط hamidnpc

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من دانلود کردم اما هنوز نتونستم بخونم. اما مشخصه که وقت زیادی روش گذاشتید. ممنون

درود

واقعا تاپیک خوبی بود ، هیچ چیز جای مقالات اورجینالو نمیگیره . مقالتونو با ذکر منبع در سایتم قرار میدم .

موفق و سربلند باشید

مرسی از شما!

دوستان کسی از سایتش تست نگرفت؟بالاتر از من نبود؟

دست بالای دست بسیار است:didi:

http://gtmetrix.com/reports/www.adbartar.com/JOUGxKO5 لطفا این سایتو بررسی می کنید

با تشکر

سرعت لود سایت شما خیلی پایینه و یکی از دلایلش تصاویرشه.حجم تصاویر رو با استفاده از فتوشاپ بیارین پایین آموزشش هم توی انجمن هست سرچ کنین به نتیجه میرسین

البته به جز اون در برخی موارد دیگه هم ضعف داره سایتتون که نیاز به مطالعه و عمل به آموزش بالا داره

نه سایت یو تم هست یعنی اصلا بالا نمیاد

نه لینک اثبات کار میکنه

نه لینک دانلود

نه عکسی دیده میشه

ونه چیز دیگه

اگه قرار بود هر کی از راه برسه گوگل ،مایکروسافت، بینگ ، و یاهو رو راحت تو سرعت پشت سر بذاره الان همه انیشتین بودن این شرکت ها میلیون ها دلار صرف هزینه بهینه سازی سایتاشون میکنن با روشهای پیچیده و الان به این حد از سرعت و سئو رسیدن

کاری ارزش داره که پایدار باشه نه موقتی

ویرایش شده در توسط sasanu

لطفا این سایت من را چک کنید ممنون میشم ایرادات و پیشنهادات و انتقادات خودرا ارایه دهید

www.kfesfahan.com

لطفا این سایت من را چک کنید ممنون میشم ایرادات و پیشنهادات و انتقادات خودرا ارایه دهید

www.kfesfahan.com

اگه میخای به صورت حرفه ای سایتت رو اداره کنی از نظر پیج اسپید و وای اسلو باید بری این کاره بشی این خودش یه رشتس که به سالها تجربه نیاز داره با یه بررسی به جایی نمی رسی

ولی فعلا من سایت شما رو بررسی کردم

Page Speed Grade:44

YSlow Grade:77

که کلا میشه گفت شما اصلا کاری برای سرعت نکردی

درمواردی مثل

Leverage browser caching

Inline small CSS

خیلی امتیازت ضعیفه

تغییر و بهینه کردن هر کدوم از این متغییر ها خودش یه مبحث جداست

من فقط می تونم بهت بگم چند تا کد برای htaccess هست که با وارد کردنش 50% مشکلاتت حل میشه سرچ کنی پیدا میکنی

مشکل بعدیت گزینه

Serve scaled images

که افتضاحه و درصد زیادی از امتیازت رو پایین آورده وسایت رو کند کرده این مورد مربوط به عکساییه که تو اچ تی ام ال ریساز کردی باید سایز بندی قبل از آپ کردن عکس باشه وهمون سایز در فایل اجرایی داده بشه نه تو فایل های اجرایی ابعاد عکس رو به ابعادی غیر از اون چیزی که خود عکس اورجینال هست تبدیل کنیم

مورد بعد

سایز کلی سایت خیلی بالاست حدود 3 مگ افتضاحه حتی یاهو با این همه المنت از سایت تو سبک تره

مشکل بعدی تعداد المنت هاست 53 تا هستن که خیلی بالاست

حالا برو رو اینا فکر کن بعد بیا بقیشو بگم

ویرایش شده در توسط sasanu

دوستان می شه سایت من و هم بررسی کنید نتیجه شو بگید.

www.kelkemehr.com

ممنون.

این لینک تست سرعت سایت شما در GTMetrix هست :

http://gtmetrix.com/reports/www.kelkemehr.com/b068AKQQ

که با توجه به این لینک این توصیه ها رو دارم:

1-یه سری از تصاویرتون بهینه یا omptimize نیست که میتونید در لینک بالا و بخش Optimize images نام تصاویر و بهینه شدشون رو دیافت کنید.

2-فایل های css و javascipt شما بهینه نیست و پیشنهاد میکنم از ابزارهایی چون rokbooter و Jfinalizer استفاده کنید که هردو در انجمن موجوده.

3-اگر سیستم cache (ذخیره ساز) و همچنین gzip در سایتتون فعال نیست فعالشون کنید تا حجم سایت بیاد پایین.

4-در لینک تست بخشی تحت عنوان Enable Keep-Alive وجود داره که طبق توضیحات gtmetrix مربوط به سرورتون هست و در این رابطه با مدیر هاستتون باید تماس بگیرید.

5-در بخش Remove unused CSS تعدادی تگ یا raws سی اس اس معرفی شده که ازشون استفاده نمیشه و میتونید حذفشون کنید.

و در نهایت سرعت سایت شما میره بالا

برای اطلاعات بیشتر هم یه بار آموزشی که قرار داده شده را به دقت مطالعه کنید.در ضمن مورد 1 و 2 از بقیه کمی راحت تر و مهمتر هست که باید بهشون توجه بشه

موفق باشید

سلام مرسی از این تاپیک خوب gift

فایل اموزش دانلود نمیشه مشکل داره لطفا برسی کنید ممنون

لینک دانلود مربوط به سایتی هست که دیگه فعال نیستش و روی سرور انجمن قرار نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری