Vahid Taheri

*ویژه*ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی

244 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت کاربران انجمن جوملای ایران.امیدوارم طاعات عباداتتون مقبول درگاه حق واقع شده باشه

چند وقتی بود که اکثر مشکلات دوستان بر سر منوی عمودی بود.منم اتفاقی به این ماژول برخوردم و نصبش کردم دیدم انگلیسیه.تصمیم گرفتم برای هدیه ماه مبارک رمضان فارسیش کنم و بزارم توی انجمن تا کاربرای عزیز ازش استفاده کنن.البته جا داره از دوست خوبمون saber عزیز(کاربر انجمن جوملای ایران)تشکر کنم که زحمت راست چین کردن افزونه رو کشیده بودن.

اما برخی از ویژگی های ماژول:

• امکان ایجاد منوی عمودی و افقی
  • امکان افزودن آیکون برای آیتم ها
  • امکان افزودن توضیحات
  • امکان تنظیم سئو برای لینک ها
  • امکان قرار دادن فقط عکس برای آیتم ها
  • امکان نمایش زیر منوها
  • امکان تغییر ظاهر منو با دریافت پوسته از سایت سازنده
  • باز شدن زیر منو با افکت
  • سازگاری با ویرچومات(نیاز به پچ دارد)
  • سازگاری با هیک شاپ(نیاز به پچ دارد)
  • و.....

امیدوارم که از این ماژول لذت ببرین.

---------------------------------------------

سایت سازنده

دموی نسخه انگلیسی و توضیحات از زبان سازنده

لینک افزونه در سایت جوملا جهانی

دانلود نسخه انگلیسی

دانلود نسخه فارسی و بهینه شده از سرور انجمن

دانلود نسخه فارسی از سایت مترجم(طراحان روز)

توجه:کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین است.

می پسندم فراموش نشه :25:

موفق باشین

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون از استقبالتون

یه نکته یادم رفت بگم:این ماژول مخصوص نسخه ی 2.5 جوملاست

نسخه ی 1.5 این افزونه رو دوست خوبمون tenoos ترجمه کرده اینم لینکش:

ماژول منوی maximenu ck فارسی با قابلیت ساخت منوی عمودی و افقی برای جوملا 1.5

در پناه حق

با سلام....

باتشکر از فعالیت خوب شما...

1000 امتیاز مثبت افزوده شد...

موفق باشید و سربلند

یا حق

اشتباه تایپی

سلام دوستان. من هر کاری میکنم نمیتونم ستون تعریف کنم. میشه ماژول رو آورد توی منو. اما مثلا [cols2] رو که میزارم و حتی [col] رو هم که تعریف میکنم براش اصلا ستونی نمیشه. و نکته اینکه آیا میشه در کنار هر آیتم یک آیکن بزاریم؟

ورودتونو به انجمن جوملای ایران تبریک میگم.منظورتونو از ستون تعریف کردم نفهمیدم ولی یه نکته ای که برای عکس گذاشتن و تعریف منو باید بگم اینه که این مستقیم با منوی خود جوملا کار میکنه و هر تنظیماتی برای آیتم های منوی جوملاتون بزنین برای این هم اعمال میشه حالا میخاد تصویرش باشه یا هر چیز دیگه

میشه گفت این یک ظاهر برای منوی سایت شماست

ورودتونو به انجمن جوملای ایران تبریک میگم.منظورتونو از ستون تعریف کردم نفهمیدم ولی یه نکته ای که برای عکس گذاشتن و تعریف منو باید بگم اینه که این مستقیم با منوی خود جوملا کار میکنه و هر تنظیماتی برای آیتم های منوی جوملاتون بزنین برای این هم اعمال میشه حالا میخاد تصویرش باشه یا هر چیز دیگه

میشه گفت این یک ظاهر برای منوی سایت شماست

دوست عزیز .گروه بندی شو برام بگیدچیکار کنم. میخوام گروه بندی بشه مثلا یک عنوان دارم به اسم طراحی ، زیر شاخه هاش مثلا طراحی پوستر طراحی کاتالوگ و ... باشه و همچنین مثلا سایز فونت زیر مجموعه هاش کوچیک تر باشه. دوم اینکه ستون بندی هم نمیشه. اصلا [cols=2] جواب نمیده

دوست عزیز .گروه بندی شو برام بگیدچیکار کنم. میخوام گروه بندی بشه مثلا یک عنوان دارم به اسم طراحی ، زیر شاخه هاش مثلا طراحی پوستر طراحی کاتالوگ و ... باشه و همچنین مثلا سایز فونت زیر مجموعه هاش کوچیک تر باشه. دوم اینکه ستون بندی هم نمیشه. اصلا [cols=2] جواب نمیده

برای گروه بندی که باید در بخش مدیریت منو ها و منوی اصلی جوملا گروه بندی کنین.برای تغییر سایز هم باید در themes\default\css\maximenuvck.php تغییر ایجاد کنید که فکر کنم سایز زیر مجموعه به آیتم اصلی وابسته باشه و جفتشون با هم تغییر کنه.

منظورتون از این جمله:"دوم اینکه ستون بندی هم نمیشه. اصلا [cols=2] جواب نمیده "رو نفهمیدم اگه میشه واضح تر توضیح بدین و همچنین اگه میشه آدرس سایت رو بدین و اگه لوکاله عکسی از بخش منو

در پناه حق

برای گروه بندی که باید در بخش مدیریت منو ها و منوی اصلی جوملا گروه بندی کنین.برای تغییر سایز هم باید در themes\default\css\maximenuvck.php تغییر ایجاد کنید که فکر کنم سایز زیر مجموعه به آیتم اصلی وابسته باشه و جفتشون با هم تغییر کنه.

منظورتون از این جمله:"دوم اینکه ستون بندی هم نمیشه. اصلا [cols=2] جواب نمیده "رو نفهمیدم اگه میشه واضح تر توضیح بدین و همچنین اگه میشه آدرس سایت رو بدین و اگه لوکاله عکسی از بخش منو

در پناه حق

ببین من یه منو میخوام شبیه به این

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1800-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87

با این افزونه maximenu میشه ساخت ؟ 2 تا منو رو گذاشته که سبز رنگ هست. ببین چطوری گروه بندی کرده . یا مثلا این سایت رو ببین www.dddd.ir یک منوی اینجوری میخوام دقیقا. خیلی هم گیر کردم.

ویرایش شده در توسط hesooom

بله میشه.اگر در دموی ماژول در سایت سازنده توجه کرده باشین یه آیتمی داره با نام sub sub link در dummy link2

شما منو رو که میسازین در بخش مادر باید اون ساب دومین رو انتخاب کنین تا آیتم جدید بشه ساب ساب دومین

بله میشه.اگر در دموی ماژول در سایت سازنده توجه کرده باشین یه آیتمی داره با نام sub sub link در dummy link2

شما منو رو که میسازین در بخش مادر باید اون ساب دومین رو انتخاب کنین تا آیتم جدید بشه ساب ساب دومین

ببینید در تصویر اول وقتی میزنم "عنوان منو[cols2]" منو رو بصورت ستونی در نمیاره و عبارت [cols2] رو هم کنارش مینویسه.

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_13448523971.jpg

در این تصویر هم در گزینه مادر اون چیزی که گفتید نیست.

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_13448523972.jpg

ویرایش شده در توسط hesooom

عکسم رو کجا آپلود کنم ببینید؟

عکستونو توی آپلودسنتر آپلود کنین لینکشو بزارین اینجا دیگه.این که سوال کردن نداشت :auau:

هرچی میگردم dummy item ندارم یا sub sub item رو هم ندارم. ممکنه درست نصب نشده یا کلا افزونه مشکل داره؟

هرچی میگردم dummy item ندارم یا sub sub item رو هم ندارم. ممکنه درست نصب نشده یا کلا افزونه مشکل داره؟

لطفا با دقت متن هارو بخون

من گفتم این دوتا توی دموی آنلاین افزونه هستن که توی پست اول همین تاپیک گذاشتم یعنی این لینک:

لطفا با دقت متن هارو بخون

من گفتم این دوتا توی دموی آنلاین افزونه هستن که توی پست اول همین تاپیک گذاشتم یعنی این لینک:

داداش گلم من میدونم چطور زیر مجموعه ها رو درست کنم. فرمایشات شما رو هم خوب خوندم. ببین من میخوام توی یکی از منو ها 4 تا گروه داشته باشم که هر کدوم از گروه ها مثلا 3 تا زیر گروه داشته باشه. و همچنین عنوان گروه ها بزرگتر باشه. دقیقا مثل همون دمویی که شما گداشتین از سایت اصلی.

توی دموی سایت، تصویر اخر نمونه منوها رو ببینید. یه جایی نوشته Dummy title h2 link و زیرش هم چند تا ایتم در باکس سفید به اسم item و با زیر این item توی باکس مشکلی نوشته dummy item .من همچین چیزی میخوام.

من وقتی گروه بندی درست می کنم منو بصورت کشویی میاد. یعنی منو اول باز میشه آیتم زیرش اگر زیر مجموعه داشته باشه وقتی میرم روش از کنارش یه منوی کشویی دیگه باز میشه.

همچنین جواب اون سوالمو هم نگرفتم که چرا عبارت [cols2] در عنوان منو کارشو انجام نمیده.

آدرس سایتتو یا چیزی بده من ببینم چطوریه تا بتونم بهتر راهنمایی کنم

آدرس سایتتو یا چیزی بده من ببینم چطوریه تا بتونم بهتر راهنمایی کنم

شرمنده به خدا. آقا من یه منو میخوام دقیقا عین منوی این سایت. www.dddd.ae

شرمنده به خدا. آقا من یه منو میخوام دقیقا عین منوی این سایت. www.dddd.ae

این منو مال قالبشه.لااقل یه عکس از منویی که تنظیم کردین بدین تا بببینم چجوریه

عجب میشه فقط از منوی این قالب در سایت استفاده کرد ؟

ببینید در تصویر اول وقتی میزنم "عنوان منو[cols2]" منو رو بصورت ستونی در نمیاره و عبارت [cols2] رو هم کنارش مینویسه. من مشکلم اینه که حتی زیر منو هامو ستونی هم نمیتونم بکنم. عکس رو ببیند.

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_13448523971.jpg

تم های این منو پولیه؟ چون الان سایت سازنده بودم فکرکنم تم هاش پولیه. درسته؟

سلام با تشکر از زحمتی که کشیدین

من این افزونه را نصب کردم ولی منو اصلی سایت هست و این منو هم هر جا تعیین کنیم اضافه می شه

می خوام منوی اصلی حذف بشه و تنها maximenu باشه

چیکار کنم؟

سلام با تشکر از زحمتی که کشیدین

من این افزونه را نصب کردم ولی منو اصلی سایت هست و این منو هم هر جا تعیین کنیم اضافه می شه

می خوام منوی اصلی حذف بشه و تنها maximenu باشه

چیکار کنم؟

منوی قالب رو باید از توی فایل های قالب حذف کنین در صورتی که قالبتون تجاری نیست بزارین تا بررسی کنیم و منوی قالب رو براتون برداریم.

این ادرس سایت www.313men.ir

از سایت تک وب دیزاین گرفتم با عنوان "قالب تجاری Shaper Express برای جوملا 2.5"

این هم لینک دمو "http://demo.joomshaper.com/?template=express"

همانطور که می بینید خود تک وب دیزاین هم از joomshaper گرفته

چیز دیگه ای هم نیازه ؟

آقا من یاد گرفتم چطور ستون بندی کنم maximenu رو

با 1.5 فرق داره دیگه لازم نیست در منوی ریشه colx وارد کنیم

هر جا می خوایم ستون ایجاد بشه یک منوی جداکننده ایجاد می کنیم و پهناش رو وارد می کنیم مثلا [col=170] و بعدش منوهای اون ستون رو ایجاد میکنیم دوباره برا ستون بعدی همینطور..

ویرایش شده در توسط mamar61

سلام

خیلی جالب بود،فقط یه سوال داشتم چگونه می توان در css آن تغییر ایجاد کرد؟

با تشکر از همگی شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری