tabrizcms

قالب نمایش نمونه کار Kirigami برای جوملا 2.5 از سایت rockettheme

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

بسته نصبی قالب نمایش نمونه کار Kirigami برای جوملا 2.5 ، از جدیدترین قالب های زیبای سایت rockettheme را تقدیم حضوردوستان میکنم به عنوان اولین ارسال رسمی :D

ویژگی های قالب :

مناسب برای انواع وب سایت نمایش نمونه کار ، وب سایت گرافیک و طراحی ، وب سایت نمایش خدمات و...

اجرا برروی فریم ورک Gantry v3 Framework

طراحی شده برای جوملا 2.5

دارای لایه های زیبا و پاسخگو برای سایت شما

طراحی شده در 10 استایل زیبا

دارای 78 موقعیت ماژول

داری 10 استایل و 25 ساختار مختلف برای پسوند کلاس ماژول های قالب

بکارگیری و یکپارچه سازی بسته با افزونه قدرتمند RokSprocket

دارای استایل شخصی سازی شده برای افزونه K2

دارای تایپوگرافی شخصی سازی شده

دارای دو نوع منوی آبشاری MegaMenu & Splitmenu

لود تصاویر سایت با حرکت اسکرول مرورگر

سازگاری با مرورگرهای FF, Safari, Chrome, Opera, IE8+ Compatible

دارای استاندارد طراحی W3C XHTML 1.0 / CSS Valid

پیش نمایش : http://demo.rockettheme.com/?template=kirigami

لینک دانلود : حذف شد . در صورت درخواست خصوصی ارسال میشه

هر گونه سوال پیرامون کارکرد قالب رو در همین تاپیک ارسال کنین .

پانویس : " این بسته نصبی به صورت جوملا نصب میشه و تمامی افزونه ها روش هست " ( برای کسایی که احتمالا استفاده نکردن تا حالا از همچین بسته هایی )

ویرایش شده در توسط tabrizcms

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من از سایت پولیش نگرفتم . رایگان دانلود کردم . مشکلی داره اگر تو فضای نت رایگان باشه ؟! یا کسی بهمون داده باشه ؟ اینطوری که اکثر ارسال ها تجاری میشن ؟!

من از سایت پولیش نگرفتم . رایگان دانلود کردم . مشکلی داره اگر تو فضای نت رایگان باشه ؟! یا کسی بهمون داده باشه ؟ اینطوری که اکثر ارسال ها تجاری میشن ؟!

دوست عزیز اول که طبق قوانین انجمن قرار دادن لینک دانلود افزونه های تجاری ممنوعه همه ما هم موقع عضو شدن قوانین رو پذیرفتیم

دوم هم باید به حقوق سازنده افزونه های تجاری احترام گذاشت اگه شرکت سازنده خودش رایگان منتشر کنه حرفی نیست ولی وقتی به شکل تجاری عرضه میکنه محصولش رو

باید احترام گذاشت همانطور که همه ما دوست داریم به حقوقمون احترام بگذارند...یا حق

دوست عزیز اول که طبق قوانین انجمن قرار دادن لینک دانلود افزونه های تجاری ممنوعه همه ما هم موقع عضو شدن قوانین رو پذیرفتیم

دوم هم باید به حقوق سازنده افزونه های تجاری احترام گذاشت اگه شرکت سازنده خودش رایگان منتشر کنه حرفی نیست ولی وقتی به شکل تجاری عرضه میکنه محصولش رو

باید احترام گذاشت همانطور که همه ما دوست داریم به حقوقمون احترام بگذارند...یا حق

اوکی لینک حذف شد . ممنون از راهنماییتون

لطفاً لینک دانلود قالب نمایش نمونه کار Kirigami برای جوملا 2.5 از سایت rockettheme

به

ایمیل : Hadi041@Gmail.com

ارسال کنید. با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری