rezabaghaie

مشکل نمایش کامل صفحه

26 پست در این موضوع

سلام

نمیدونم چرا سایتم رو کامل نشون نمیده!

با mozila کامل نشون میده ولی مروررهای دیگه نه!

مشکل از قالبه یا چیزه دیگه؟

اینم آدرس سایت

http://erteashgostar.ir

فقط صفحه رو تا بعد ماژول اسلایدر عکس نشون میده!

دوستانی که چند مرورگر روی سیستمشون دارند . اطفا با همه تست کنن مننون.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

روی همه ی قالبها این طوری میشه؟؟؟قالبتون رو عوض کنین شاید قالب با مرورگر های دیگه سازگاری نداشته باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

آره الان یکی از قالبهای پیش فرض رو فعال کردم بازم همینجوری شد

f975093da025.jpg

تست کردین سایت رو خودتون؟

من با کروم و موزیلا (جدید) تست میکنم درسته

روی قدیمی ها نمیاد

باس چکار کنم؟

قالب رو نمیتونم تغییر بدم

ماله شرکته

ویرایش شده در توسط rezabaghaie

آره تست کردم.با موزیلا 14 سالم بود ولی با اینترنت اکسپلور 9 مشکل داشت

نمیگم برای همیشه عوضش کنین.موقت با یه قالب دیگه عوض کنین تا معلوم بشه از قالبه یا چیز دیگس.اگه قالبتون تجاری نیست قرارش بدین تا تست بشه

متاسفانه قالب 1.5 هست و من 2.5 دارم.دوستانی که از جوملا 1.5 استفاده میکنن (یه بک آپ کلی از سایت قبلش لازمه)به این دوستمون کمک کنن و قالب رو تست کنن و نتیجه رو قرار بدن

مهرداد جان مشکل ایشون توی مرورگر اکسپلورر هست

آره از word کپی کردم

دوست من کپی کردن از word یعنی اینکه شما کلیه افکت و فونت های (95%) اعمال شده رو متن رو هم کپی کردید و زمانی که در سایت جایگذاری می کنید کلیه افکت ها و فونت ها هم جایگذاری می شند که ممکنه ظاهر خوبی برای سایت شما نداشته باشند .

توصیه به دوستان عزیز : برای کپی کردن از word بهتره قبل گذاشتن داخل سایت یکبار داخل notepad جایگذاری کنید و سپس از اطلاعات notepad کپی بگیرید و داخل سایت قرار بدید تا هیچ گونه افکت (و...) روی نوشته تاثیر نذاره.

اتفاقا من واسه اینکه بتونم روی افکت هاش کار کنم از ورد کپی کردم!

این جوری خیلی راحت فونت رو tahoma کردم و رنگ متن رو عوض کردم. تازه فاصله بین خط ها هم تنظیم میشه که اگه بخوای اینا رو با html پیاده کنی دردسر داره! ( <spam style= "font: tahoma> )

ولی این چه ربطی داره به اینکه قالب توی IE کار نمیکنه؟

دوستان لطفا کمک!!!

الانه که از شرکت اخراجم کنن!

اگه 1.5 به 1.7 ارتقا بدم مشکل حل میشه؟

قالب و ماژول و پلاگین 1.5 روی 1.7 هم نصب میشه؟

دوست عزیز

تو طرااحی وب یه سری استاندارد هست که باید رعایت کنید نمیشه که هر کاری رو با هر روشی انجام بدیم و انتظار داشته باشیم درست هم باشه!

قالب سایت شامل فایل های css ای هست که قالب بندی متن و کل اجزای سایت رو بعهده دارن. وقتی شما از word یه متن رو میاری، تگ های غیر استاندارد word (غیراستاندارد برای وب) رو هم میاری توی قالب. این دو سری تگ با هم واکنشی (!) (ناسازگاری منظورمه!) میدن که ممکنه نتیجه ش عدم نمایش سایت شما توی IE باشه/.

برای حل مشکل زیباسازی متن هم میتونید به سادگی یه ویرایشگر مثل CKeditor نصب کنید تا برای یه رنگ فونت عوض کردن مجبور به کپی از word نشید.

تاپیک وِیژه ی ویرایشگرهای جوملا

توضیحش طولانیه....!

شما اگه یه متن رو از word کپی کنید و بعد تو یکی از وبلاگ های مثلا پرشین بلاگ یا بلاگفا هم کپی کنید احتمال اینکه وبلاگتون مشکل پیدا کنه هست.

چرا یه تست نمیکنید؟ پستی که از ورد کپی کردین حذف کنین و مستقیم داخل مطلب خودتون تایپ کنید بعد برید تست کنید ببینید درست میشه یا نه

در کل مرورگر اینترنت اکسپلورر خیلی برای طراحان قالب مشکل سازه. به همین دلیل اغلب یه استایل اختصاصی برای این مرورگر می نویسیم که بهم نریزه. گاهی حتی برای ورژن های مختلفش باید استایل جدا نوشت

متوجه هستم چی میگی!

ولی مشکل من اینه که چرا لیست منوهام رو نشون نمیده! اونا رو که دستی تایپ کردم!

راستی توی قسمت css هاش IE7 و IE6 رو داره!

http://erteashgostar.ir

نگاه کن!

فقط تا ماژول اول رو نشون میده!

ارسال شده در (ویرایش شده)

آره اصلا حواسم نبود صفحه های دیگه رو تست کنم.

خیلی ممنون.

راستی نظرتون راجع به قالب چیه؟ خوب هست؟

اگه خوبه بگید یه مدل بدون هدر بزنم بزارم روی سایت

ویرایش شده در توسط rezabaghaie

در مورد قالب:قالب شما یکی از معایبش سنگین بودنشه اونم بخاطر بک گرانده.یکی از معایب دیگه تیره بودنشه.روی قالب های تیره زیاد نمیشه کار کرد.برای مثال فرض کنین شما بخواین یه متن قرمز بزنین تا معلوم بشه و بدتر زمینه تیره و کمتر معلوم میشه.پیشنهاد من اینه که از قالب های روشن استفاده کنید که طرفدار هم بیشتر دارن.موقعیت ماژول هاشم یه مشکل کوچیک داره دوتا منوی عمودی کنار هم ظاهر زیبایی نداره و اگر منویی که صفحه اصلی و ... توشه بیارین سمت راست بهتره.عناون اسلایدشو هم اگه توی قالب نباشه بهتره و همچنین یک منوی افقی در بالای سایت کمک میکنه بهتر در صفحه ها حرکت کنین.فونت های متن هم یک یا دو درجه کوچیک تر بشه بهتره و سایت زیباتر میشه.این نظر من بود ولی اصل کار رضایت خودتون و شرکت هست که مثل اینکه راضی هستین

موفق باشین.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری