ابوالفضل طالبی

حضور انجمن جوملای ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر تهران

100 پست در این موضوع

سلام.

حق با شماست. سوال دومم بی جا بود.

ولی سوال اولم از آقای طالبی بود در این مورد ک سیستم فروشگاه ساز و فروش کارت شارژ توی دی وی دی نیست و ایشون گفتن که ایمیلی که موقع ثبت سفارش دادین!!

ولی من این دی وی دی رو حضوری خریدم و ایمیلی هم ندادم.

حالا چیکار کنم؟

لطفا ایمیلی که می خواهید به اون ارسال بشه، رو همراه موضوع مربوطه به ایشون پیغام خصوصی کنید:

http://joomlaforum.ir/private.php?do=newpm&u=1

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به دوستان

راستش منم متوجه نبودن اين دو بسته توي دي وي دي شدم و منتظر بودم كه دوستان از نمايشگاه برگردن و بعد بپرسم .

نكته اول : چند تا عكس ديگه هم از نمايشگاه بزارين بخصوص از دوستاني كه اومدن

نكته دوم : كاش براي بسته اهدايي يه اتوران هم طراحي ميشد كه كار زيباتر بشه ( اگه براي نمايشگاه بعدي خواستين بگيد تا حداقل يه اتوران ساده طراحي كنيم)

نكته سوم : اگر تونستين يه پخش آنلاين از غرفه هم بزارين ( البته نمايشگاه بعدي) ;)

نكته چهارم : براي دريافت اون دوتا بسته منتظر بمونيم تا اعلام كنيد يا اينكه از طريق پيام خصوصي ايميل هامون رو بفرستيم ؟

دوست عزيزي كه مشكل داشتن

من بسته ها رو تست كردم همه بدون مشكل نصب ميشه

موفق باشيد

اقای طالبی عزیز سلام

بسته به دست من رسید

با تشکر از شما

فقط یه سوال تمام مواردی که در پکیج در صفحه اول تایپک گفتید موجود بود به جزء 2 تا مورد

:: بسته آماده نصب فروشگاه ساز حرفه ای تحت جوملا با قابلیت مقایسه کالا و فروش کارت شارژ بر پایه ویرچومارت (اولین بار در ایران) (در برخی سایتها 400 هزار تومان به فروش میرسد)

:: اسکریپت فروش کارت شارژ (Freer) متصل به زرین پال ، بانک سامان،پارسیان و ملت (اولین بار در ایران)

این 2 تا مورد داخل dvd نبود

البته من هر چی گشتم نبود

:: بسته آماده نصب فروشگاه ساز حرفه ای تحت جوملا با قابلیت مقایسه کالا و فروش کارت شارژ بر پایه ویرچومارت (اولین بار در ایران) (در برخی سایتها 400 هزار تومان به فروش میرسد)

پیغام خصوصی با آقای طالبی

:: اسکریپت فروش کارت شارژ (Freer) متصل به زرین پال ، بانک سامان،پارسیان و ملت (اولین بار در ایران)

http://joomlaforum.ir/showthread.php/621-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%BE%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%DA%86%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86%21

سلام دوستان

وقت همگی به خیر

من چطور می تونم بسته مخصوص نمایشگاه را دریافت کنم - می خواستم بیام نمایشگاه اما نشد و پرداخت هم نکردم

سپاس

یا علی

در پناه حق

سلام

من این بسته شمارو خریداری کردم و روی سیستم خودم نصب کردم

مشکل اینجاست وقتی این محصول شمارو روی هاست انتقال دادم پس از ثبت کابر جدید با مشکل مواجه می شویم

اصلا نمی دانیم کجای کار می لنگه چون تمام راه های احتمالی رو چک کردیم

اگه شما اطلاع دارید راهنمایی کنید

سلام دوستان

وقت همگی به خیر

من چطور می تونم بسته مخصوص نمایشگاه را دریافت کنم - می خواستم بیام نمایشگاه اما نشد و پرداخت هم نکردم

سپاس

یا علی

در پناه حق

با سلام،

از لینک زیر خریداری کنید:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/730-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%85-%D9%BE%DA%A9?p=4641#post4641

پیروز باشید

آقا ما که اومدیم بسته رو تهیه کردیم اون چیزی که گفتید نبودا

برای املاک یک قالب بود همین شما یه چیز دیگه گفته بودید

قضیه چیه؟

دوست عزيز

بسته املاك مشكلي ندارد و با سوبي اماده شده

ممكنه موقع نصب يا كپي كردن بسته مشكلي بوجود امده باشد

لطفا مجددا تست كنيد

موفق باشيد

با سلام

از دوستانی که از نمایشگاه این پک را تهیه کردند این بسته برای شما ایمیل شده

بسته آماده نصب فروشگاه ساز حرفه ای تحت جوملا با قابلیت مقایسه کالا و فروش کارت شارژ بر پایه ویرچومارت (اولین بار در ایران),

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

برای خرید این پک با محتویات چه طور میتونم اقدام کنیم؟

چند ماهی دیر متوجه تبلیغ شما شدم.البته این بسته با بسته ای که لینکشو گذاشتید چند تا تفاوت دارد.من همین بسته کامل رو میخواستم

اگر شماره تماسی آدرسی چیزی می گذاشتید بهتر می شد ارتباط برقرار کرد.

آدرس gomnam_44468@yahoo.com

با تشکر

ویرایش شده در توسط gomnam_44468

چرا جوملای توی نمایشگاه بین المللی کامکس 2012 مشهد شرکت نکرد؟

بنده در همین جا رسماً از آقای طالبی عذرخواهی می کنم بخاطر گفته خودم در بالا طی مذاکره ای با ایشان مشکل حل شد در نصب قالب املاک بسار عالی بوده و هست

ارادت

استاد 18 چه ماهی :4d564ad6: ؟

18 = هجدهمین نمایشگاه بین المللی منظور هستش

تاریخش هم = به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از مهر، هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک کامپیوتر – ایران الکامپ ۲۰۱۲ – نوزدهم تا ۲۲ آذرماه و با حضور سازمان نظام صنفی رایانه ای در شورای سیاستگذاری در محل دائمی نمایشگاه*های بین المللی تهران برگزار می*شود.

درخواست بسته شما را دارم که برايم املاک آن را نصب و کانفيگ کنيد. لطفاً

اگر قيمت خود را اعلام فرماييد ممنون می شم

درخواست بسته شما را دارم که برايم املاک آن را نصب و کانفيگ کنيد. لطفاً

اگر قيمت خود را اعلام فرماييد ممنون می شم

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

دوست خوبم مشکل شما ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا در تاپیک جداگانه و در بخش مربوطه سوالتون رو مطرح کنید تا بررسی بشه

موفق باشید

درود

این تاپیک واسه پارساله

تاپیک امسالش جداگونه هست

اینو قفل میکنم که اشتباهی رخ نده

سلام ؛ مطمئنید پکیج ده هزار تومن گذاشته شده، لینک پرداخت یه چیز دیگه نشون می ده