Phantom Wolf مهمان

نبرد غول ها: وردپرس، جوملا، دروپال

33 پست در این موضوع

سلام خدمت همه.

یکی از سوالاتی که در هنگام ساخت سایت به ذهن همه میاد اینه که آقا بالاخره با چی بسازم ؟ جوملا ؟ وردپرس ؟ دروپال ؟ یا ... :37:

خب این مقاله بسیــــــــــــــــــــــــــــــــــار جالب است و می تونه مفید باشه.

اینو گذاشتم که یه جای بحثی سر این موضوع پر جنجال باشه.

لینک :

http://wpfarsi.com/914/%D9%86%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%BA%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7%D9%84.html

امیدوارم بتونیم با هم یه سری بحث دوستانه داشته باشیم و به یه نظر واحد برسیم.

یا حق :auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من هم یک مقاله نوشتم که مقایسه جوملا و وردپرس بود که 5 صفحه هست!

اون قسمت آخرش را مثل من نوشتن!

دوست عزیز خیای یک طرفه قضاوت کردین خیلی جاها به شدت طرف وردپرس رو گرفتین به نظر بنده که فقط تبلیغ وردپرس حساب می شه نه اموزش

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام...

متاسفانه به جرات باید گفت که تابحال هیچ کسی رو ندیدم که بدون جهت گیری و تعصب بیخودی و پافشاری بی مورد و کاملا اصولی و منطقی نظری راجع به این سوال داده باشه. در تمامی موارد این جهت گیری ها و پا فشاری های الکی باعث میشه تا دوستان در بیان حقایق کمی تا اندکی (!!!) خساست به خرچ بدند!!! دلیلش رو هم هنوزم که هنوزه متوجه نشدم!!!

واقعا هیچکسی نیومده که بطور اصولی و بی طرف سیستمها رو مورد قیاس قرار بده!! حالا این مقاله رو هم نمیدونم.کدامیک از دوستان(ندیده ی و نشناخته ی ما!!!)

نوشتند در کل، ایشون هم نظر تک بعدی و یک جانبه خودش رو گفته و به نظرم ، حرف ایشون هیچگونه سندیتی برای تکیه کردن بر حرفهاشون نداره... یادمه یکی دو ماه پیش درباره ی همین سوال مقاله ای ، به تفیک و خیلی خلاصه به تشریح این سوال پرداخته بودم،توی اون با ذکر مثال عرض کردم که چه حسن هایی دارن هر کدوم از این سیستم ها هر کدوم در جای خود به دلایلی که نام بردم، مغتنم و قابل احترام هستند. و هیچکدم بطور کامل نمیتونه جای دیگری رو بگیره و باز هم به دلایلی که در اونجا ذکر کردم!!!

این نظرات ، مقالات و مطالب یکجانبه و قاطعانه ای که گفته میشه و یک سیستم رو بطور کامل در اوج میدونه و یک سیستم رو بطور کامل در پایین؛ خب به نظر بنده ی حقیر اصلا اصولی و قابل تکیه و تاکید و انتشار نیست!!!

اینجوری بیشتر کسانی که آشنایی چندانی ندارن، به این گفته ها تکیه و اعتماد بیجا میکنند....

((((اینها تنها نظر بنده ی حقیر بود و بس، طبعاً مخالفان و بعضاً موافقانی هم داره!!!))))

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

دوست عزیز خیای یک طرفه قضاوت کردین خیلی جاها به شدت طرف وردپرس رو گرفتین به نظر بنده که فقط تبلیغ وردپرس حساب می شه نه اموزش

دادا اگه من همچین سایتی داشتم که .... :دی

این سایت مال من نیست :128fs318181:

با سلام... متاسفانه به جرات باید گفت که تابحال هیچ کسی رو ندیدم که بدون جهت گیری و تعصب بیخودی و پافشاری بی مورد و کاملا اصولی و منطقی نظری راجع به این سوال داده باشه. در تمامی موارد این جهت گیری ها و پا فشاری های الکی باعث میشه تا دوستان در بیان حقایق کمی تا اندکی (!!!) خساست به خرچ بدند!!! دلیلش رو هم هنوزم که هنوزه متوجه نشدم!!! واقعا هیچکسی نیومده که بطور اصولی و بی طرف سیستمها رو مورد قیاس قرار بده!! حالا این مقاله رو هم نمیدونم.کدامیک از دوستان(ندیده ی و نشناخته ی ما!!!) نوشتند در کل، ایشون هم نظر تک بعدی و یک جانبه خودش رو گفته و به نظرم ، حرف ایشون هیچگونه سندیتی برای تکیه کردن بر حرفهاشون نداره... یادمه یکی دو ماه پیش درباره ی همین سوال مقاله ای ، به تفیک و خیلی خلاصه به تشریح این سوال پرداخته بودم،توی اون با ذکر مثال عرض کردم که چه حسن هایی دارن هر کدوم از این سیستم ها هر کدوم در جای خود به دلایلی که نام بردم، مغتنم و قابل احترام هستند. و هیچکدم بطور کامل نمیتونه جای دیگری رو بگیره و باز هم به دلایلی که در اونجا ذکر کردم!!! این نظرات ، مقالات و مطالب یکجانبه و قاطعانه ای که گفته میشه و یک سیستم رو بطور کامل در اوجه میدونه و یک سیستم رو بطور کامل در پایین؛ خب به نظر بنده ی حقیر اصلا اصولی و قابل تیکه و تاکید و انتشار نیست!!! اینجوری بیشتر کسانی که آشنایی چندانی ندارن، به این گفته ها تکیه و اعتماد بیجا میکنند.... ((((اینها تنها نظر بنده ی حقیر بود و بس، طبعاً مخالفان و بعضاً موافقانی هم داره!!!)))) موفق و سربلند و پایدار باشید یا حق

ولی حجت جان من که با دروپال کار نکردیم و نظری ندارم ولی بین جوملا و وردپرس حقیقاتا" 90% حرف هاش درسته .:21:

با احترام به نظر همه ، مقایسه ی کاملا احمقانه و بدون دانشی بود!

خیلی ممنونم :دی:))

خب دلیل هاتون رو هم بگید :didi:

دادا اگه من همچین سایتی داشتم که .... :دی

این سایت مال من نیست :128fs318181:

دوست عزیز من در نگارش مقاله و یا قرار دادن مقاله باید تمامی موارد رعایت بشه . (حساب کنید شما نباید همچنین مقاله ای تو مراکز مهم ارائه بدید ، یا حتی isi نباید ارائه بدید درجا اوت میشدید )

توی مقاله ای شما قرار دادید جبهه گیری منطقی در باره سی ام اس ندارید ، و بصور مستقیم سیستم (وبلاگی) وردپرس رو دارید بعنوان جالبترین سی ام اس معرفی می کنید ، فقط کافیه به جوایز جوملا دقت کنید و موارد بسیار دیگه

باز هم با تشکر و سپاس از شما

به نظر من وردپرس بهتره چـــــون :

هسته وردپرس ساده تره و انعطافش بیشتره و کد نویسی هاش هم راحت تره.

امنیت وردپرس به خاطر همین ساده بودنش خیلی عالیه

با این که ساده هست قالب و پلاگین های بی شماری داره (جوملا هم داره ولی جوملا بیشتر پولیه و نال و ... )

کار باهاش واسه کسی که چیزی بلد نیست نسبت به جوملا حقیقاتا ساده تره .

نصبش ساده تره و ...

سئو ی بسیار قوی داره.

شاید تنها خوبی جوملا رو بشه تنوع در قالب بیان کرد و بس :didi:

این نظر شخصی خودم بود

پیروز باشید:auizz3ffy9vla57584x

به نظر من وردپرس بهتره چـــــون :

هسته وردپرس ساده تره و انعطافش بیشتره و کد نویسی هاش هم راحت تره.

امنیت وردپرس به خاطر همین ساده بودنش خیلی عالیه

با این که ساده هست قالب و پلاگین های بی شماری داره (جوملا هم داره ولی جوملا بیشتر پولیه و نال و ... )

کار باهاش واسه کسی که چیزی بلد نیست نسبت به جوملا حقیقاتا ساده تره .

نصبش ساده تره و ...

سئو ی بسیار قوی داره.

شاید تنها خوبی جوملا رو بشه تنوع در قالب بیان کرد و بس :didi:

این نظر شخصی خودم بود

پیروز باشید:auizz3ffy9vla57584x

جبهه گیری شما واقعا یک طرفه هست

سیستمی (وبلاگی) مانند وردپرس به خاطر این طرفدار داره که افراد حرفه ای باهاش کارنمیکنند و اشخاص ساده ی که فقط می خواهند که یه وبلاگ یا چیز شبیه وبلاگ داشته باشند از اون استفاده می کنند.

بنظر بنده صرفا برای ایجاد وبلاگ یا شبه سایت میشه روی این سیستم حساب کرد.

شما که در قسمت امنیت هستید می دونید که این سیستم چندتا باگ فوق العاده داشته!!

خب توضیحات من:

از توضیحات بر میاد که نویسنده وردپرس کاره و دو تا سیستم دیگه رو کار نکرده چون هر چی به گوشش خورده اونجا نوشته

اگر زمانی بخواهید که قالب خود را تغییر دهید ملزم به دوباره چیدن ماژول ها هستید.
این از نقاط قدرت یه سی ام اس یا یه سیستم تحت وب هست که ماژولار باشه. اگه ماژولار نباشه، شما باید هر بار مبلغ هنگفتی به طراح سایتتون بدید که مثلا جای دو تا ماژول سمت راست و چپ رو براتون عوض و شق القمر کنه! این نقطه ضعف نیست. هر قالبی موقعیت های خاص خودش رو داره واصلا این حق طراح قالبه که وقتی برای یه سیستم ماژولار قالب طراحی میکنه ، ساختار رو بهم بریزه و خلاقانه هر کاری انجام بده.
قالبهای رایگان محدود
ماژول های رایگان محدود
: خب بالغ بر 40 تا 50 هزار افزونه فقط و منحصرا برای جوملا نوشته شده.

قالب های رایگان هم اگه تعدادشون به اندازه قالب های آبکی وردپرس نباشه، کمتر نیست.قالب های تجاری و افزونه های تجاری هم که خدا بده برکت. تمام اینها قابل مقایسه هست. و ضمنا این هم نکته ی منفی بحساب نمیاد که یه سیستم کم قالب رایگان داشته باشه.

وبسایت هایی که از این سی ام اس استفاده می کنند سئوی مطلوبی ندارند؛ بنابراین دولوپرها مجبور هستند که از افزونه های مربوط به این کار استفاده کنند.

اگر کسی بلد باشه با جوملا کار کنه، میتونه سئو رو هم درست انجام بده. و اگه کسی فکر میکنه سئوی جوملا درست حسابی نیست، مشکل از توان فنی خودشه.

از دروپال همچنین می توان برای ساخت وبسایت هایی با سرعت لود بالا استفاده کرد.
من سر منشا این اظهار نظر رو خیلی تمایل دارم بدونم.! که کی و با چه دلایلی همچین چیزی گفته
نکات منفی (برای این یافتن این مورد خیلی تلاش کردیم، اما غیر از نکته زیر چیز دیگری یافت نشد…)
خب اگه بیشتر تلاش میکردید مشکلات رایج وردپرس رو میتونستید لیست کنید

هر سه تا سیستم ، سیستم های متن باز هستن که ارٍث پدر کسی محسوب نمیشن پس تعصب بیجا چرا؟ هر کدوم از این سه سی ام اس با توجه به نوع کاربری سایت کاملا مناسب هستن.

وقتی بلد نیستیم با سیستم های دیگه کار کنیم، ازشون ایراد میگیریم. متاسفانه این عادت ما ایرانی هاست.

مثلا یه مشکل ساختاری شایع تو وردپرس که یا با هک هسته باید حل بشه یا به مصیبت با پلاگین

تو این سیستم شما نمیتونید از داخل مدیریت تعیین کنید که کدوم صفحه ها کامنت داشته باشن و کدوم ها نداشته باشن. باید این کار رو بصورت دستی در قالب انجام بدین. که مثلا یه مطلب یا صفحه ی خاص کامنت نداشته باشه ولی بقیه داشته باشن. این یه نمونه از عدم یوزرفرندلی بودن وردپرسه که البته چون کاربر وردپرسی از ابتدا کاربر وبلاگ کار بوده این مورد شاید خیلی آزارش نداده باشه.

همین مشکل برای درج تاریخ و زمان و نام نویسنده هم هست.

و حل این مشکل برای کاربر عادی خیلی آسون نیست.

این که شما فرمودین خیلی زیبا بود!

هزاران مشکل داره وردپرس که به خاطر این هست چیزی به نام پلاگین جوملا ندارد!

نمیشه از بخش مدیریت سیستم نظرات را غیر فعال کرد (باید کد نویسی کرد)

محبوب ترین مطالب نداره!!( باید کد نویسی کرد)

برای گذاشتن یک رای دهی ستاره مانند ساده( باید هزار تا قلم کد نویسی کرد)!

من تقریبا با این موافق هستم

http://www.drupalion.com/comment/321

این مطلب ترجمه بود به نظرم.

من با همه ش موافق نیستم. خیلی جاها بحث سلیقه ای شده. مهم نوع کاربر و کاربریه. و دانش کاربر

اگه ملاک ما یوزر معمولی با دانش و آگاهی کم از وب باشه، وردپرس براش عالیه که بتونه وبلاگش رو راهبری کنه

برای طراح وب سیستمی که قابل توسعه و سرمایه گذاری برای یادگیری و بهره برداری مالی باشه به نظرم جوملا و دروپال و سیستم های دیگه س. ما از قدرت و انعطاف و سادگی وردپرس کنار سایت های اصلی مون میتونیم برای وبلاگ استفاده کنیم و خودمون رو درگیر چیزی نکنیم

خانم مهندس ماهم نگفتیم ترجمه هست یا نه:37:

http://onestoryeveryday.com/wordpress-vs-drupal-vs-joomla-essential-reading-2011.html

بلاخره یک عمر داریم کپی را از غیر کپی تشخیص می دیم .

خیلی از موارد خوب بیان شده بود از دید من .

سلام

به نظر من با مقایسه اینها به جایی نمیرسید حالا فکر کنید جوملا برنده شد یا اصلا" ورپرس یا... .

اون کسی به نظر من برنده هست که کد نویسی رو بلد باشه کسی که بتونه با علم برنامه نویسی تحت وب نیازهای خودش و کاربراش رو تامین کنه همچین شخصی براش مهم نیست سیستم مدیریت محتواش چیه چون با تغییرات مورد نظر میتونه میتونه به اهدافش برسه که حالا بستگی به همین اهداف یکی از موارد نام برده شده (cms) رو انتخاب میکنه.

یه ضرب المثلی هست میگه : آن چیز که عیان هست ، چه حاجت به بیان است ..

دنیا روی جوملا بزرگترین وب سایت ها رو راه اندازی میکنه . خود خودروسازی پورشه هم از جوملا بهره برده ! این کم نیست . امنیت سایت های جوملایی در حالی هست که حتی برهی سایت ها سپاهی ایران هم با اون طراحی میشن . دایرکتوری الحاقات جوملا بیش از 60 میلیون افزونه داره ! پشتیبانی قوی .. وجود توسعه دهنده های بزرگ و قدرتمند از مزایا و محاسن جوملا به حساب میاد .

ما طراح وردپرس هم دیدم ، جوملا هم دروپال هم ! صحبت مال الا نیست . دیگه جوملا انقدر قدرت و انعطاف داشته که شده جومــــــلا !

اینا نظر من بود . اونایی که دیدم و شنیدم .

در مورد لینک مقایسه ای که دادین هم آخر خودش دروپال رو معرفی میکنه چون ساتش دروپال هست و این یه بحث منطقی نبود و بیشتر احساسی نوشته بود تا اصولی !

موفق باشید !

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر من با مقایسه اینها به جایی نمیرسید حالا فکر کنید جوملا برنده شد یا اصلا" ورپرس یا... .
دوست عزیز ، کسی نگفته و یا نخواسته به جای خاصی برسه!! گفتگو و مباحثه یعنی همین! باید گفتگو صورت بگیره و نظرات و تجربیات رد و بدل بشه، نه اینکه یه دوستی دانسته و یا نادانسته، در سایتی یه چیزایی بنویسه و همین باعث انتشار و القای مطالب نادرست در بین افراد دیگه بشه!!!

اساس ایجاد انجمن هم بر همینه که بصورت تعاملی بحث بشه پیرامون موضوعات مختلف.

اون کسی به نظر من برنده هست که کد نویسی رو بلد باشه کسی که بتونه با علم برنامه نویسی تحت وب نیازهای خودش و کاربراش رو تامین کنه همچین شخصی براش مهم نیست سیستم مدیریت محتواش چیه چون با تغییرات مورد نظر میتونه میتونه به اهدافش برسه که حالا بستگی به همین اهداف یکی از موارد نام برده شده (cms) رو انتخاب میکنه

این بخش از گفته هاتون هم بی مورد هست! چرا!؟ چونکه بحث سر اینه که کارایی کدام سیستم بهتره(از جهات مختلف!) . کسی از جانب برنامه نویس و غیر برنامه نویس صحبتی به میون نیاورده!!!

Phantom Wolf عزیز تصور نکند چون مطلبی رو دراینجا درج کردند و همه دارن حرفهای یکطرفه میزنند.نــــه!

بحث سر اینه که متاسفانه همین اظهار نظرهای بیجا و بی علم نسبت به سایر موارد .و یه نظر کلی گفتن، باعث نتیجه گیری نادرست در سایرین میشه.(بطور مثال : خودتون در همین بین!)

تا وقتی که من علم و دانش چیزی رو نداشته باشم، هنر نیست که از خودم چیزهایی دربیارم، که واقعا غیر واقعیته! اینجوری بیشتر سعی در خیانت خواهم داشت تا کمک و یا پیشبرد هدف خاصی!

گفته های خانم ملکی و رضای عزیز هم کاملا مورد تایید هستند و بی شک موافقم.

نظر باید بطور کاملا نسبی و در جا و گزینه مربوط به خودش داده بشه.نه روی هوا!!! (قابل توجه دوستان مقاله نویس!)

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

این سایت که معلوم بود میخاد چی بگه.یه سایت وردپرسی هیچ وقت نمیگه cms من خوب نیست جوملا بهتره.همه جا از جوملا بد گفته بود.این امتیاز مثبته برای جوملاست که فرد میتونه ماژول هارو به سلیقه خودش توی قالب جدیدش بچینه.آیا وردپرس هم همچین چیزی داره؟میگه قالبای رایگانش کمه.که خیلی هم غلطه.توی اینترنت پره قالب رایگان از جوملا مثلا توی همین سایت ما.برین تایک دوست خوبمون bahrambaba که قالب هارو جمع آوری کرده ببینین واقعا کمه؟؟؟گفته افزونه هاش کمن اینم باز هنوز خیلی هست .توی معایب یه دونه از وردپرس گفته 4 تا از جوملا.

مثلا نصب جوملا با وردپرس چقدر فرق داره.تازه جوملا واضح تر و بهتر درست کرده.من که با وردپرس کار کردم با نیوک هم کار کردم ولی هیچ کدوم به جوملا نمیرسن.

اونا میگن وردپرس با طمع فارسی ما اینو کهنه کردیم میگیم جوملا با طمع هلو :4d564ad6:

موفق باشین

بحث سر اینه که متاسفانه همین اظهار نظرهای بیجا و بی علم نسبت به سایر موارد .و یه نظر کلی گفتن، باعث نتیجه گیری نادرست در سایرین میشه.

1.یاد بگیریم به نظرات هم احترام بزاریم.

2.بنده مطلب بی علم و یا بی منطقی از جانب خودم در مورد سیستم های مدیریت محتوا بیان نکردم.

3.تمامیه سیستم های مدیریت محتوا دارای ضعف هستند که مهمترینشون هم انجام کارهای چند منظوره یا دستورات شرطی جهت انجام چندین مرحله فرآیند بله یا خیر هست،نداشتن علم کدنویسی شما رو محدود به استفاده از افزونه ها میکنه.

4.هدف بنده از پست قبلی کشوندن بچه ها به یادگیری زبان بود برای رسیدن به یک هدف بزرگتر وگرنه هر کسی میدونه سیستم های مدیریت محتوا در مقایسه با هم دارای معایب و مزایایی هستند و طراح بسته به نیازش یکی رو انتخاب میکنه و این نوع مقایسه ها قبلا" در سایر انجمن ها اتفاق افتاده که همه هم بی نتیجه،البته چیزه بیشتری هم نباید انتظار داشت چون این سوال که کدام بهتره از پایه غلط هست هیچوقت نمیتونید یک وردپرس کارو متقاعد کنید که جوملا یا دروپال بهتره یا بالعکس هر کسی بسته به نوع استفاده،سیستم خودش رو بهترین میدونه.

این سوال دقیقا" مثل مقایسه دو زبان asp.net , php هست.

5.تصمیم گیرنده اصلی در مورد نوشته های موجود در این انجمن و در کل،فضای مجازی و اینترنت خود کاربری هست که آنها رو مطالعه میکنه قصد تلقین مورد خاصی نیست،حالا اگر کسی بخاد با چند پست و بدون مطالعه گسترده تر تصمیم به انجام کاری بکنه خودش متضرر میشه و این به ضعف درونی در مورد نحوه تصمیم گیری خودش بر میگرده نه مطالب بنده یا سایر دوستان.

1.یاد بگیریم به نظرات هم احترام بزاریم.

2.بنده مطلب بی علم و یا بی منطقی از جانب خودم در مورد سیستم های مدیریت محتوا بیان نکردم.

3.تمامیه سیستم های مدیریت محتوا دارای ضعف هستند که مهمترینشون هم انجام کارهای چند منظوره یا دستورات شرطی جهت انجام چندین مرحله فرآیند بله یا خیر هست،نداشتن علم کدنویسی شما رو محدود به استفاده از افزونه ها میکنه.

4.هدف بنده از پست قبلی کشوندن بچه ها به یادگیری زبان بود برای رسیدن به یک هدف بزرگتر وگرنه هر کسی میدونه سیستم های مدیریت محتوا در مقایسه با هم دارای معایب و مزایایی هستند و طراح بسته به نیازش یکی رو انتخاب میکنه و این نوع مقایسه ها قبلا" در سایر انجمن ها اتفاق افتاده که همه هم بی نتیجه،البته چیزه بیشتری هم نباید انتظار داشت چون این سوال که کدام بهتره از پایه غلط هست هیچوقت نمیتونید یک وردپرس کارو متقاعد کنید که جوملا یا دروپال بهتره یا بالعکس هر کسی بسته به نوع استفاده،سیستم خودش رو بهترین میدونه.

این سوال دقیقا" مثل مقایسه دو زبان asp.net , php هست.

5.تصمیم گیرنده اصلی در مورد نوشته های موجود در این انجمن و در کل،فضای مجازی و اینترنت خود کاربری هست که آنها رو مطالعه میکنه قصد تلقین مورد خاصی نیست،حالا اگر کسی بخاد با چند پست و بدون مطالعه گسترده تر تصمیم به انجام کاری بکنه خودش متضرر میشه و این به ضعف درونی در مورد نحوه تصمیم گیری خودش بر میگرده نه مطالب بنده یا سایر دوستان.

کاملاً صحیحه....

درود

دنیایی که در اون رقابت نباشه بی مفهمو و بی معنیه . البته رقابت سالم . همونطوری که جوملا و ورد پرس و دروپال دارن رقابت می کنند . حذف دیگری به معنای مرگ خودمان است . جوملا و ورو پرس و دروپال با رقابتی که میکنند به یکدیگر معنا و مفهم می دهند .

من همشون دوست دارم ولی خوب از اول با جوملا کار کردم و بیشتر دوستش دارم و لی روش تعصب ندارم چون اونوقت نمی تونم بروز باشم . ولی حتما سعی می کنم یه مقاله توپ و با حال انگلیسی بی طرف در این مورد ترجمه کنم و بذارم که بحث علمی قضیه بیشتر مطرح بشه .

موفق و سربلند باشید:a2d3:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری