Phantom Wolf مهمان

نبرد غول ها: وردپرس، جوملا، دروپال

33 پست در این موضوع

یه ضرب المثلی هست میگه : آن چیز که عیان هست ، چه حاجت به بیان است ..

دنیا روی جوملا بزرگترین وب سایت ها رو راه اندازی میکنه . خود خودروسازی پورشه هم از جوملا بهره برده ! این کم نیست . امنیت سایت های جوملایی در حالی هست که حتی برهی سایت ها سپاهی ایران هم با اون طراحی میشن . دایرکتوری الحاقات جوملا بیش از 60 میلیون افزونه داره !

موفق باشید !

دوست عزیز شما هم که یک جانبه طرف جوملا رو گرفتی که!!!:13:

آخه کدوم دایرکتوری جوملا بیش از 60 میلیون افزونه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

60 میلیون می دونین یعنی چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دایرکتوری جوملا در این لحظه که من اینو می نویسم 9897 تا افزونه داره نه 60 میلیون تا!!!!!:5:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دادا من یه اشتباهی مرتکب شدم و این تاپیک رو ساختم.

دیگه بیشتر از این ادامه ندید خواهشا"

باتشکرgift

اتفاقا تاپیک خوبی ایجاد کردین! ما همه مون باید یاد بگیریم که چطوری درباره ی مسائلی که نیاز به دانش دارن قضاوت کنیم (اگه اصولا حق قضاوت کردن داشته باشیم! ).

این تمرینی برای بحث منطقی و بدون خشونته.

ضمنا عدد افزونه های دایرکتوری جوملا یه عدد غیررسمیه. و شماره افزونه ها قریب به 30 هزار تا 40 هزارتاست. خیلی از افزونه ها در دایرکتوری ثبت نمیشه. البته 60 میلیون هم ناتیار بود!!!!!

خانم مهندس ماهم نگفتیم ترجمه هست یا نه:37:

http://onestoryeveryday.com/wordpress-vs-drupal-vs-joomla-essential-reading-2011.html

بلاخره یک عمر داریم کپی را از غیر کپی تشخیص می دیم .

خیلی از موارد خوب بیان شده بود از دید من .

قصد بنده هم جسارت نبود. شاید لحن گفتنم باعث سوبرداشت شده. منظورم این بود که ترجمه کرده بود و نوشته ی خودش نبود. یه کمی بحث سلیقه ای هم هست. موافقم با شما.

دوست عزیز شما هم که یک جانبه طرف جوملا رو گرفتی که!!!:13:

آخه کدوم دایرکتوری جوملا بیش از 60 میلیون افزونه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

60 میلیون می دونین یعنی چند تا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دایرکتوری جوملا در این لحظه که من اینو می نویسم 9897 تا افزونه داره نه 60 میلیون تا!!!!!:5:

ببخشید . الحاقات نه . دانلود هاش ! عذر میخوام . همین این مطلب کلی بررسی میکنه همه ی این سیستم ها رو . بخش

لطفا بخونین

http://www.tabrizcms.com/index.php/home/news-other/2-newsflash-1

من چند سطرشو قرار میدم :

در هفته*ی گذشته تعداد الحاقات در مرکز افزونه*های جوملا (Joomla Extensions Directory) به عدد 6000 رسید. همچنین این دایرکتوری عدد 138,000,000 را برای تعداد دانلودها ثبت نمود!

این عدد بزرگ بار دیگر باعث شد جوملا از سیستم های مدیریت محتوای برتر دنیا پیشی گرفته و میزان رشد و گسترش آن را نشان میدهد.

شما را به تماشای آماری جالب در مورد CMS های برتر دنیا (جوملا – وردپرس – دروپال) دعوت میکنیم:

cms-extensions-number.jpg

و این آخرین آمار

cms-extensions-downloads.jpg

اتفاقا تاپیک خوبی ایجاد کردین! ما همه مون باید یاد بگیریم که چطوری درباره ی مسائلی که نیاز به دانش دارن قضاوت کنیم (اگه اصولا حق قضاوت کردن داشته باشیم! ).

این تمرینی برای بحث منطقی و بدون خشونته.

ضمنا عدد افزونه های دایرکتوری جوملا یه عدد غیررسمیه. و شماره افزونه ها قریب به 30 هزار تا 40 هزارتاست. خیلی از افزونه ها در دایرکتوری ثبت نمیشه. البته 60 میلیون هم ناتیار بود!!!!!

عذر میخوام خانوم مهندس. اشتباه شد . منظورم دانلودهاش بود :D

من هیچ وقت با اون های دیگه کار نکردم. ولی از کار با جوملا لذت می برم و تمام نیاز های منو برطرف می کنه. مسلما بیشتر از این نیاز نداشتم. پس به کار با جوملا ادامه میدم. برای کاربران CMS های دیگه هم همینطوره. اونها هم به بیشتر از اون نیاز پیدا نکردن. در غیر اینصورت نیاز شون باعث میشه بگردن و ابزار مناسب شون رو پیدا کنن.

تازگی ها هم یکی از دوستانی که با ووردپرس کار می کرد رو دعوت به راه راست ( جوملا ) کردم :didi: تا رستگار شود. ولی می دونم هیچ وقت نیاز هاش به حدی نمیرسه که نیاز به عوض کردن CMS داشته باشه.

ساخت هر ابزاری به خاطر ایده ای بوده که سازنده اش تو ذهن داشته و قرار بوده که اون ابزار ، خواسته های سازنده اش رو بر طرف کنه. بنابراین هر کدوم مزایا و نقایص خودش رو داره. سیستم های مدیریت محتوا هم از این قاعده مستثنی نیست.

من هیچ وقت با اون های دیگه کار نکردم. ولی از کار با جوملا لذت می برم و تمام نیاز های منو برطرف می کنه. مسلما بیشتر از این نیاز نداشتم. پس به کار با جوملا ادامه میدم. برای کاربران CMS های دیگه هم همینطوره. اونها هم به بیشتر از اون نیاز پیدا نکردن. در غیر اینصورت نیاز شون باعث میشه بگردن و ابزار مناسب شون رو پیدا کنن.

تازگی ها هم یکی از دوستانی که با ووردپرس کار می کرد رو دعوت به راه راست ( جوملا ) کردم :didi: تا رستگار شود. ولی می دونم هیچ وقت نیاز هاش به حدی نمیرسه که نیاز به عوض کردن CMS داشته باشه.

ساخت هر ابزاری به خاطر ایده ای بوده که سازنده اش تو ذهن داشته و قرار بوده که اون ابزار ، خواسته های سازنده اش رو بر طرف کنه. بنابراین هر کدوم مزایا و نقایص خودش رو داره. سیستم های مدیریت محتوا هم از این قاعده مستثنی نیست.

دوست عزیز تاپیک مال 2 سال پیش بود . این اواخر دیگه کسی این مقایسه رو نمیکنه . همه کسایی که بدون تعصب دنبال یه cms برتر هستند سریع خودشون به جواب میرسن . یه زمانی یخورده رقابت بود که بحمدالله شاهد سبقت خیره کننده جوملا از سایر سیستمهای مدیریت محتوا بودیم ( بصورت کلی نه موردی )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری