farshadraei

ساخت سایت در کامپیوتر خودم و انتقال از لوکال به سرور از کافی نت

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

به یه مشکلی برخوردم، میخوام ببینم پیشنهاد شما چیه...

من یه سایتو تو لوکال کامپیوتر خودم طراحی کردم و چندتا پست و ماژول و از این چیزا بهش اضافه کردم، حالا میخوام انتقالش بدم به سرور، ولی چون سرعت اینترنتم کم هست، میخوام یه طوری با فلش انتقالش بدم به کامپیوتر کافی نت و یا دانشگاه و از اونجا سایت رو انتقال بدم به سور......

آیا اصلا یه همچین کاری ممکنه؟؟؟؟

اگه ممکن هست، چه راهی آسون تره و اطلاعاتی که الان گذاشتم توش رو حفظ میکنه؟؟؟

ممنون میشم اگه جوابمو بدین..

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام برای این کار شما از سایتی که ایجاد کردین یک بسته آسان نصب ایجاد کنید بعد از هر جایی که خواستین میتونید انتقالش بدین

آموزش ساخت بسته آسان نصب هم انجمن هستش....

البته میتونید بدون ایجاد بسته آسان نصب هم انجام بدین فایلهاتون رو زیپ کنید از دیتابیستونم خروجی بگیرید و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کنید

همه رو بریزید داخل فلش ببرید جایی که میخواین کار انتقال رو طبق آموزشها انجام بدین...

ویرایش شده در توسط saber

میتونید از دیتابیستون توسط phpmyadmin لوکال بک آپ بگیرین و سپس فایلهای هسته جوملا و سایر اطلاعات رو از توی پوشه ای که ریختین بردارین و zip کنین البته قبل از زیپ کردن این موارد رو در configuration.php باید ویرایش کنین:

1-نام هاست(معمولا localhost)

2-یوزرنیم و پسورد دیتابیس و نام دیتابیس.تا اینجا به این صورت ویرایش بشه:(از خط 15 تا 18 فایل configuration.php)

public $host = 'localhost';
public $user = 'نام کاربری دیتابیس هاست';
public $password = 'پسورد دیتابیس';
public $db = 'نام دیتابیس';

3-مسیر پوشه ی tmp

4-مسیر پوشه ی logs

اینها هم به این صورت:(خط 56 و 57 فایل configuration.php)

public $log_path = '/home/نام کاربری هاست/public_html/logs';
public $tmp_path = '/home/نام کاربری هاست/public_html/tmp';

البته در صورتی مسیر ها رو این طوری وارد کنید که کنترل پنل هاستتون cpanel باشه.

بعد فایل رو ذخیره میکنین و میریزین توی فایل Zip و اونوقت فایل zip اطلاعات و بک آپ دیتابیس رو بریزین توی فلش و دیتابیس رو در بخش مربوط به ایمپورت دیتابیس وارد کنین و فایل zip رو توی پوشه root یا همون pubic_html آپلود و اکسترکت کنین.سایت شما با موفقیت انتقال یافت.

سلام برای این کار شما از سایتی که ایجاد کردین یک بسته آسان نصب ایجاد کنید بعد از هر جایی که خواستین میتونید انتقالش بدین

آموزش ساخت بسته آسان نصب هم انجمن هستش....

البته میتونید بدون ایجاد بسته آسان نصب هم انجام بدین فایلهاتون رو زیپ کنید از دیتابیستونم خروجی بگیرید و فایل کانفیگ رو هم ویرایش کنید

همه رو بریزید داخل فلش ببرید جایی که میخواین کار انتقال رو طبق آموزشها انجام بدین...

ممنون - لینکشو میذارید؟؟!!!

میتونید از دیتابیستون توسط phpmyadmin لوکال بک آپ بگیرین و سپس فایلهای هسته جوملا و سایر اطلاعات رو از توی پوشه ای که ریختین بردارین و zip کنین البته قبل از زیپ کردن این موارد رو در configuration.php باید ویرایش کنین:

2-یوزرنیم و پسورد دیتابیس و نام دیتابیس.تا اینجا به این صورت ویرایش بشه:(از خط 15 تا 18 فایل configuration.php)

3-مسیر پوشه ی tmp

4-مسیر پوشه ی logs

بعد فایل رو ذخیره میکنین و میریزین توی فایل Zip و اونوقت فایل zip اطلاعات و بک آپ دیتابیس رو بریزین توی فلش و دیتابیس رو در بخش مربوط به ایمپورت دیتابیس وارد کنین و فایل zip رو توی پوشه root یا همون pubic_html آپلود و اکسترکت کنین.سایت شما با موفقیت انتقال یافت.

کامل پاسخ دادید ، ممنون هستم ولی چندتا سوال واسم پیش اومده

این فایل configuration.php از کجا باید پیدا کنم؟! و بعدش با چه نرم افزاری باید اونو ویرایش کنم؟!

از کجا باید متوجه بشم هاستم cpanel هست؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

کامل پاسخ دادید ، ممنون هستم ولی چندتا سوال واسم پیش اومده

این فایل configuration.php از کجا باید پیدا کنم؟! و بعدش با چه نرم افزاری باید اونو ویرایش کنم؟!

از کجا باید متوجه بشم هاستم cpanel هست؟

ضمن تشکر از وحید عزیز برای پاسخ کاملش، این چندتا رو هم بنده عرض میکنم

این فایل configuration.php از کجا باید پیدا کنم؟ » این فایل داخل فایلهای جوملایی خودتون که نصب کردید هستش (داخل کامپیوترتون توی پوشه root و داخل هاست هم تو پوشه ی public_html)

با چه نرم افزاری باید اونو ویرایش کنم؟ » بهترین نرم افزار ++ Notepad هستش اما با notepad ساده ویندوز هم قابل ویرایش هست

از کجا باید متوجه بشم هاستم cpanel هست؟ » از جایی که خریدید میتونید بپرسید ولی ظاهر کنترل پنلش هم به این شکل هستش

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13446923501.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13446924911.jpg

ویرایش شده در توسط Mohammad Yousefi

3-مسیر پوشه ی tmp

4-مسیر پوشه ی logs

دوست عزیز میشه در مورد این قسمت یه راهنمایی بکنی ؟

و سپس فایلهای هسته جوملا و سایر اطلاعات رو از توی پوشه ای که ریختین بردارین

دقیقا آدرس این فایل ها چیه ؟

دوست عزیز میشه در مورد این قسمت یه راهنمایی بکنی ؟

و سپس فایلهای هسته جوملا و سایر اطلاعات رو از توی پوشه ای که ریختین بردارین

دقیقا آدرس این فایل ها چیه ؟

از این که این پست از زیر دستم رد شده عذر میخوام

از دوستان هم بخاطر پاسخ های خوبشون ممنونم

منظور از فایل ها و پوشه های هسته ی جوملا ، پوشه هایی مثل administrator , cache , component و ... و فایل هایی مثل configuration.php , robot.txt , htaccess.txt و... هست که در یک بسته ی نصبی جوملا موجوده.

سایر اطلاعات منظور پوشه ها یا فایل هایی هست که شما خودتون درست کردید و ازشون در سایتتون استفاده کردید

منظور از "از توی پوشه ای که ریختین بردارین" همون پوشه ی سایت در نرم افزار ومپ ، زمپ یا مشابهش هست

بطور مثال در ومپ به این شکل هست (در صورتی که ومپ در پوشه ی C:/wamp نصب باشه

C:/wamp/www/PROJECT NAME

یا در xampp به این شکل هست:

C:/xampp/htdocs/PROJECT NAME

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری