ehsan1

بسته آسان نصب مدیریت املاک جومینا

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

نظرتون نسبت به بسته آسان نصب مدیریت املاک جومینا مارکت چیه؟نیاز یک مشاور امکلاک رو برطرف میکنه آیا کزینه های بهتر یا دیگری هم وجود داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر سایت با بسته آسان نصب مدیریت املاک راه اندازی شده رو معرفی کنید تا ببینیم

ممنون

ویرایش شده در توسط tarantino
لینک تبلیغاتی!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز می تونین از آقای طالبی بپرسین فکر کنم داشته باشن

سلام

نظرتون نسبت به بسته آسان نصب مدیریت املاک جومینا مارکت چیه؟نیاز یک مشاور امکلاک رو برطرف میکنه آیا کزینه های بهتر یا دیگری هم وجود داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر سایت با بسته آسان نصب مدیریت املاک راه اندازی شده رو معرفی کنید تا ببینیم

ممنون

http://joominamarket.com/index.php?page=...1&Itemid=7

دوست عزیز شما باید ببینید که بسته جومینا نیاز های شما رو برطرف می کنه یا نه ؟

(البته بسته املاک ترجمه شده توسط گروه جومینا ست)

گروه های مختلفی اقدام به ارائه بسته املاک کردند ، شما میتونید با استفاده از توضیحات هر گروه بسته مورد نظر خودتون رو انتخاب کنبد

کافی تو گوگل یه جستجو کوچولو در باره بسته املاک جوملا بزنید با منوهای متفاوتی روبرو میشدید

به نظر من بهترین بسته بسته املاک پارس جوم هست

سلام آدرسشو محبت کنید ممنون میشم

من با بسته های این سایت (اسم نمیبرم دیگه همون که شما گفتید!) موافق نیستم. به چندین و چند دلیل. هر جا دستشون میاد کپی رایت میذارن. درصورتی که طبق قوانین اوپن سورس ، رو افزونه ی free اون قدر تغییری ندادن که انقدر کپی رایت بخواد. چند مورد هم که افزونه هاشون اصلا کار نمیکنه یا خیلی قدیمی شده

البته این نظر بنده س.

فکر کنم این بسته کمی قدیمی شده البته پیشنهاد می کنم تو گوگل سرچ کنین به مطالب بهتری دست پیدا می کنید

من با بسته های این سایت (اسم نمیبرم دیگه همون که شما گفتید!) موافق نیستم. به چندین و چند دلیل. هر جا دستشون میاد کپی رایت میذارن. درصورتی که طبق قوانین اوپن سورس ، رو افزونه ی free اون قدر تغییری ندادن که انقدر کپی رایت بخواد. چند مورد هم که افزونه هاشون اصلا کار نمیکنه یا خیلی قدیمی شده البته این نظر بنده س.
من با نظر سرکار خانم مالکی موافقم ... این بسته جدا از قدیمی بودن ، تا به حال نتیجه مطلوبی نداشته . چون نظر خواستید میگم ، این بسته های نصبی دستکاری زیادی شدن و اصلا پاسخگو و امن نیستند ... حتی دربرخی موارد دیده شده که دلیل هک شدن سایت دستکاری در افزونه بوده و یا اطلاعاتی مانند یوزر و پسوورد ادمین سایت به مدیران ایمیل میشده که خوب با دلیلش کاری نداریم .. نظر من بود .. باز هم جستجو کنید و اگر گزینه ای پیدا نشد ، استفاده کنید . یکی از مهمترین نکات پشتیبانی دائم و قویه .. این هم بررسی کنید .

بسته املاک پارس جوم بسیار بسته عالی و کاملی هست .. برای خیلی از بنگاه های املاک راه اندازی کردند

با اقای گنجی مدیر سایت پارس جوم هماهنگ کنید .. دموش رو باید ببینید

من فکر میکنم بسته تیم جومینا از پارس جوم امن تر باشه چون تیم جومینا قدیمی تر هستش و در مورد امنیت نیز حساسیت زیادی دارند حداقل از انجمنش میشه متوجه این موضوع شد و اینجوری بنظر میرسه.

در مورد امکانات بسته ها هم ظاهرا امکانات هردو یکیست در توضیحات هردو بسته امکانات یکی بنظر میرسه.

قدمت بیشتر یه تیم دلیل بر این نمیشه که اصول امنیتی رو هم بلد باشن و رعایت هم بکنن.

در هر صورت صاحب اختیار شمایید. اگه هر دو رو نصب و تست کنید و تو همین تاپیک مقایسه شو بذارید ،که کار خیلی عالی ای میکنید:128fs318181:

بسته املاک مورد نظر شما فقط یک قالب جوملایی هست که روش افزونه sobi2 نصبه همین!!

بسته ای که پارس جوم عرضه میکنه یک کامپوننت اختصاصی املاک هست که نزدیک 200 دلار لایسنسش رو خریداری کردند و فارسی سازی شده با قالب اختصاصی

به نظر شما این دو یکیه؟

sobi2 رایگانه میتونید برید از سایتش دانلود کنید باهاش سایت املاک بزنید

ضمنا در بسته جوم پک هم همون سیستم املاک مورد نظر شما عرضه شده !! ولی خودم اونو پیشنهاد نمیکنم

1344710454_1_76f5558afc.jpg

دوست عزیز

ببخشید که این رو میگم

واقعا این مناسب نیست که این بسته ی شیک و حرفه ای رو با اون بسته مزخرف یکی بدونید

درضمن این بسته برای جوملا 2.5 هست

اون بسته که شما درنظر داری برای 1.5

ولی به هرحال خود دانید

آقا ابوالفضل راهنمایی مفیدی کردن

سلام

آیا میشه یه افزونۀ رایگان و خوب فارسی برای جوملا 2.5 گیر اوورد؟

اگر هست لطفا لینکش رو بدید یا اسمش رو معرفی بفرمایید

ممنونم

سلام

آیا میشه یه افزونۀ رایگان و خوب فارسی برای جوملا 2.5 گیر اوورد؟

اگر هست لطفا لینکش رو بدید یا اسمش رو معرفی بفرمایید

ممنونم

داخل انجمن بسته املاک جوملا 2.5 هست انجمن رو جستجو کنید

1344710454_1_76f5558afc.jpg

دوست عزیز

ببخشید که این رو میگم

واقعا این مناسب نیست که این بسته ی شیک و حرفه ای رو با اون بسته مزخرف یکی بدونید

درضمن این بسته برای جوملا 2.5 هست

اون بسته که شما درنظر داری برای 1.5

ولی به هرحال خود دانید

آقا ابوالفضل راهنمایی مفیدی کردن

دوست عزیز من این بسته هم نسخه 1.5 هست فقط قالب آن عوض شده.

البته بنده هم دمو دیدم و هم با جناب گنجی عزیز صحبت کردم که عرض میکنم !

2 سالی از اخرین ارسال این تاپیک می گذره.

در حال حاضر بهترین بسته املاک موجود چی هست؟

از شکل ظاهری پارس جوم خوشم نمیاد.

می خوام قابلیت جستجو بر اساس فیلدهای ملاک رو داشته باشه.

درود

این قالب از جستجوی k2 استفاده می کنه و احتمالا مشکل شما رو برطرف می کنه . با خود پی سی تمپ در تماس باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری