ابوالفضل طالبی

:: تسلیت به هموطنان آذری ::

90 پست در این موضوع

«چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار»

همانطور که میدانید قسمتی از آذربایجان شرقی بر اثر زلزله رخ داده شده در روز گذشته عذادار شد و خانواده های بسیاری داغدار شدند...

متاسفانه پوشش خبری خاصی از طرف صدا و سیما در این خصوص انجام نشده!! گویا زلزله و سیل در کشورهای دیگه مهمتر از کشور و هموطنان خودمون هست

این فاجعه بزرگ را به کلیه هموطنان آذری زبان تسلیت عرض میکنیم.

13910522015933687_PhotoL.jpg

182010_100.jpg

13910522015941687_PhotoL.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیلی ممنون از حس همدردی شما جناب طالبی عزیز

بنده هم این فاجعه رو به تمام ایرانیان و همزبانان خودم تسلیت عرض میکنم و امیدوارم که هرچه زودتر نسبت به رفع و رجوع این مشکل اقدامات لازمه انجام شود.

خدایا خودت به این مردم بلازده کمک کن که غیر از تو هیچ کس یاری دهنده نیست:oom::heey:

............

خدا صبر بده بهشون - امیدوارم هر چه زودتر خوب بشن و به شرایط عادی برگردن ولی دیگه بعضیا جاشون خالی می مونه.....

خیلی جالبه هیچکدوم از شبکه های تلوزیون جز شبکه استانی حتی یه زیر نویس هم نمیکنن واقعا جای تاسف داره اگه یه کشور بیگانه بود الان کلی خود شیرینی میکردن ولی الان.....

سلام

من هم به دوستای عزیزمون تسلیت میگم ..... ایشالا که هرچه زود تر خوب بشن .....

و اینکه خدا بهشون صبر برده .....

من هم تسلیت میگم ... من تجربه یک زلزله بد رو توی زندگیم داشتم که زلزله بم بود و از نزدیک این فاجعه رو دیدم ... واقعا بدن آدم میلرزه ... حرفی نمیشه زد ... صبر بده .

خیلی ناراحت کننده بود وقتی خبرشو شنیدم واقعا حسی غریبی ادم می گیره انگار خودشم تو اون حال گیر کرده تسلیت می گم امیدوارم دیگه شاهد این بلایا نباشیم خیلی درد ناکه

واقعا ناراحت کننده است و واقعا مسخره است که کلیه ارتباط ها قطع میشه در اثر یک زلزله . تصور اینکه الان مردم اونجا چه حالی دارن غیر ممکن است . فرض کنید یهو باید همه چیزو از صفر شروع کنید اونم با کلی عزیز از دست رفته.

تو ژاپن هم زلزله میاد کلا دو نفر فوت می کنن اونم سکته می کنن تازه .

همه ی ایران سرای من است.

تسلیت می گم به همه عزیزانی که عزیزی را از دست داده اند در این حادثه.:oom::heey:

«چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار»

متاسفانه پوشش خبری خاصی از طرف صدا و سیما در این خصوص انجام نشده!!

آقای طالبی اخبار تمامی شبکه ها تیتر یک خود قرار داده اند (از شما بعیده)

در ضمن الان شبکه خبر گفت آمار کشته ها از 250 نفر گذشت

آقای jahan654 شاید امروز اخبار گفته ولی این اتفاق دیروز بعد از ظهر افتاده امروز دیره واسه گفتن این خبره تاسف بار

اقای طالبی راست گفتن!!!!

این مصیبت وارده رو به تمام هموطنان و هم زبانان عزیز خودم تسلیت میگم و امیدوارم بازماندگان این حادثه بتونند به زندگی عادی برگردند .

:oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom:

واقعا خیلی خیلی خیلی سخته، من که دیروز حدود ساعت 6ممتوجه شدم، بلافاصله زنگ زدم به دوستانی که اونجا بودند، اصلا هیچ تلفنی جواب نمیداد. همه شون قطع بودند!!! واقعا اون لحظه اشکم دراومد.تو فکر این بودم که اگر خبری نشه تا فردا(یعنی امروز) خودمو با ماشینی یا هواپیمایی ، ...چیزی برسونم تبریز. اما یکی دو ساعت بعد یکی از بچه ها که اونهم تبریز هست، تماس گرفت گفت اون بچه های دیگه حالشون خوبه....

در حال حادثه ی بدیه واقعا این تصاویر که آدم میبینه .چجوری این بندگان بی حس و بی جون روی هم افتادن ، ساکت و ساکن، حسی به جون آدم نمیمونه... واقعا خیلی سخته.

فقط از خداوند آروزی صبر این عزیزان رو دارم.خداوند تمامی رفتگان رو قرین رحمت خودش کنه.

متاسفانه تعداد کشته شدگان الان به 300 نفر و 2000 نفر مجروح رسیده. انشالله که دیگه بیشتر از این نشه!!

ممنون از هم دردی کلیه عزیزان

بله زلزله اصلی تویه اهر و ورزقان بود که چون سازه شهر و اطراف بسیار کهنه و قدیمی بود اینقدر تلفات داده شده تا کنون که اینشا الله زو به افزایش نباشه.

من تویه تبریز در دفترم بودم که زلزله شروع شد و خدا وکیلی خیلی بد اوضاعی بود که ساختمون دویوارهاش ترک خورده و تعدادی از وسایل بر اثر افتادن شکته شدن طوری که تابلو بالا سرم افتاد رو سرم.

خدارو شکر بخیر گذشت در تبریز ولی همشهریان گرامی مون زیر آوار هستن و نیاز به کمک دارن.

از همتون ممنون و از عزیزانی که بخاطر ما آذریان دلواپس شدن و تماس گرفتن بسیار ممنون هستیم.

خدایا :oom::oom: ایکاش میتونستم برم اونجا و کمکشون کنم. خدایا خودت رحم کن :oom::oom::oom:

درود

از شنیدن این خبر خیلی متاسف و متاثر شدم

و به همه آذری های عزیز تسلیت میگم این رخداد غم انگیز رو و برای بازماندگان این رخداد از خدای منان طلب صبر میکنم

من هم به نوبه خودم با تمامی هموطنان عزیزی که در این روزهای عزیر ،عزیزانشون رو از دست دادن همدردی میکنم.

و این شعر شهریار رو تقدیم میکنم به تمامی دوستان

سیزلاییر احوالیما صبحه قدر تاریم منیم

تکجه تاریم دیر قارا گونلرده غم*خواریم منیم

چوخ وفالی دوستلاریم واردیر، یامان گون گلجه*یین

تاردان اوزگه قالماییر یار وفاداریم منیم

یئر توتوب غمخانه ده، قیلدیم فراموش عالمی

من تارین غمخواری اولدوم، تار غم*خواریم منیم

گوزلریمه هر تبسم سانجیلیر نئشتر کیمی

کیپریگی خنجردی، آه، اول بی وفا یاریم منیم

آسمان آلدی کناریمدان آی اوزلو یاریمی

یاش توکر اولدوز کیمی بو چشم خون*باریم منیم

ای بو غملی کونلومون تاب و توانی، سویله بیر

عهد و پیمانین نه اولدو، نولدو ایلغاریم منیم

شهریارم گر چی من سوز مولکونون سلطانی*یم

گوز یاشیمدان باشقا یوخدور در شهواریم منیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

همچنین من هم به نوبه خودم این مصیبت رو به همه مردم این سرزمین پارسی و به خصوص مردمان شریف آذربایجان تسلیت عرض میکنم.

ویرایش شده در توسط baharloo75

دوستان خیلی خوشحال شدم که شما هم همدردی خودتون رو اعلام کردین فقط خواستم منم جواب دوستمون رو بدم که دیروز وقتی زلزله اتفاق افتاد حتی اخبار شبکه یک و سه نیز بهش اشاره نکردن تنها کانال های خارج از کشور همان لحظه گزارش دادن و اخبار استانی هم بعد از اون ها شروع به زیر نویس کردن اطلاعات زلزله کرد این خبر رسانی ضعیف نمی دونم به چه دلیل بوده ولی ما می گیم بیخبر بودن

خطا به تمامی بازماندگان این حادثه کمک کنه و دیگه هرگز چنین بلاهایی رو بر سر هیچ کسی نازل نکنه ، البته اینا به نظرمن همش یه نوع اخطار به انسان هاست ! واقعا باید یکم درس بگیریم چون به قول دوستان حادثه هیچ وقت خبر نمی کنه مخصوصا حوادث طبیعی !

من هم به عنوان یک اذری زبان و تجربه زلزله در شهر خوی از همدردی دوستان نهایت تشکر را دارم وبا امین هم موافق هستم .ضعف در اطلاع رسانی بیداد میکنه هنوز پس لرزه ها ادمه داره امروز از صبح سه پس لرزه اومده.دیگه چی بگم امیدوارم موفق باشید ممنون ازانجمن joomlaforum که همدردی کرد

از دوستانی که در مناطق زلزله زدن هستند خواهش میکنم که در صورت امکان گزارش های لحظه به لحظه از وضعیت امداد رسانی ، خوراک و پوشاک و سرپناه زلزله دیدگان ارسال کنند تا در صورت لزوم کمکهای بیشتری بشه انجام داد .. به هر حال هستند دوستان بسیاری که این تاپیک رو مشاهده میکنند و با گزارشهای عزیزان کمکهای خودشون دریغ نمیکنند

با سلام

ممنون از دوستان به خاطر هم دردی من خودم فردا عازم مناطق زلزله زدم. خوب شاید کمکی ازمون بر بیاد.

سلام دوستان

امیدوارم مسئولان هر چه سریعتر به مشکلات این هموطنانمون که واقعا ما رو داغدار و ناراحت کردن بپردازن تا اونها هم غیر از داغ عزیزاشون داغ و مشکل دیگه ای نداشته باشن. واقعا ناراحت کننده است تنها در عرض چند ثانیه یک فاجعه...

به یاد کشته شده های آذربایجان شرقی و همچنین کشته شده های زلزله و فاجعه بم که نیما بهمون یادآوری کرد یه فاتحه ای بخوانیم.

یا علی مدد.

منم به نوبه خودم این مصیبت رو به همه ایرانیان بخصوص آذری های عزیز تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان برای همه رفتگان این فاجعه آمرزش و ترفیع درجات و برای بازماندگانشان صبر مسئلت مینمایم.

دوستان دیگه نباید از این نوع اطلاع رسانی ها متعجب بشیم سال هاست صدا و سیمای ما خودش رو نشون داده...نمونه های زیادی رو دیدیم...

حاج آقا دارستانی توی ختم سیدجواد ذاکر(مداح اهلبیت)خوب دعایی در حقشون کرد...(منم بلند بهش آمین میگم...)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری