ابوالفضل طالبی

:: تسلیت به هموطنان آذری ::

90 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

+18 از نوع دیگش . . .

تصویر به دلیل دلخراش بودن حذف شد

ویرایش شده در توسط tarantino
حذف تصویر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

انشالله که هرچه زودتر مشکلات و خسارات مالی برطرف بشه و برای خسارات معنوی نیز فقط خدا میتونه کمک کنه

بنده هم به نوبه خود به همه آذری ها حادثه دلخراش کشته شدن تعدادی از هموطنانمون رو بر اثر زلزله تسلیت میگم...

یا خدا چقدر بد. من دیر از خبر مطلع شدم ولی وقتی شنیدم واقعا ناراحت شدم . تو این شبا ، این وضعیت ، گرما . 230 نفر کشته .

خیلی حرفه . ایشالا خدا به همشون صبر بده و هرچه زودتر مشکلات رفاهی بهداشتی شون بهتر بشه.

هموطن آذری ....... فقط میتونم بگم متاسفم و شرمسار از ینکه ما ایرانیا اینقد پول داریم که گنبد طلا بسازیم بفرستیم ..... یا ناودون طلا بفرستیم واسه ...... یا پول و غذا بفرستیم ....... یا خون بفرستیم .... و بگن خون عجم نجسه و خونمونو بریزن تو دریا ولی وقتی نوبت هموطن خودمون میشه گدای عالم میشیم و دس رو دس میذاریم تا هموطنمون زیر آوار جون بده و یا از گرسنگی به خودش بپیچه...

خدا ازمون نگذره اینقد خودی کش و بیگانه پرست شدیم.

من هم به نوبه خودم به تمام عزيزان آذري تصليت ميگم و از خداوند ميخوام به باز ماندگان اين حادثه صبر عطا فرمايد.

دوستان عزیز من خودم بچه ی شهرستان اهرم و هم اکنون تو شهر خودمم خدا رو شکر فعلا وضع تو خود شهر خوبه ولی متاسفانه روستاهای شهرمون و شهرورزقان چند دهتاشون 100 تخریب شده

تا حالا حدود60 تا پس لرزه داشتیم که متاسفانه رسانه ها 15 تا میگن ولی به خدا زمین همش داره ویبره میزنه و پس لرزه پشت پس لرزه میاد انگار که قیامت شده

از همه ی دوستان تشکر میکنم و دست بوس همه ی شما هستیم که همیشه کمک ها و دست همت تون واسه یاری کردن بازه و دعاهاتون پشت و پناه ماست

با تشکر از همه ی دوستان عزیز

بنی ادم اعضای یکدیگرند که در افرینش زیک گوهرند

«چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار»

منم به نوبه خودم به تمام اذری زبانان و تمام مردم ایران این مصیبت وارده را تسلیت عرض میکنم و از خداوند متعال برای تمام بازماندگان این حادثه صبر و شکیبایی خواستارم

فاجعه بزرگیه انشالله که خدا به بازماندگان و خسارت دیده هاصبر بده و هرچه زودتر مصدومان شفا ببینند...

روز شنبه مورخ 1391/05/21 زمین لرزه های شدیدی دیار آذربایجان را لرزاند عده ای از هوطنان عزیزمان جان خود را از دست دادند با دلی پر از اندوه وگلویی بغض گرفته به عزیزان بازمانده وتمام مردم ایران تسلیت میگویم .با اهداء خونمان شاید بتوانیم گامی کوچک برای این عزیزان برداریم همچنین از تمامی دوستانی که ابراز همدردی نمودن واز مدیران انجمن جوملای ایران بخاطر این تاپیک کمال تشکر را دارم

*وعده دیدار پایگاههای انتقال خون ایران *

ویرایش شده در توسط iraj42

من هم تسلیت میگم..

خدا بهشون صبر بده و ایشالا زود تر خونه هاشون درست بشه تا دوباره برن تو خونه هاشون..

سلام به تمامی همکاران و همراهان جوملا.منم تسلیت عرض میکنم به تمامی آذری زبانان و تمامی ایرانیا عزیز.دوستان بنده با این که در شکست های مالی بر سر میبرم ولی 50 هزار تومان بهشان کمک کردم.انشالله این مبلغی که بنده دادم بتواند 1 انشان را خوب کند و زندگی دوباره ای به تمامی دوستان آسیب دیده بهد.دوستان در هر زمینه ای کمک کنید.حتی 1000 تومن هم شده کمک کنید.بازم بنده تسلیت عرض مینمایم انشالله که به امید خدا کسانی که به رحمت خدا رفتند در آمن بهشت های جوایدان که خدا داده است باشند و کسانی که در زمینهستینو امرشان باقیست ، به سلامت ادا مه زندگی خود را به سر ببرند

علی اسلام نژاد 14 ساله از یزد

بنی آدم اعضای یکدیگرند

که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار

به امید آبادی هر چه سریعتر شهر ها و روستاهایی که در زلزله ویران شده اند

بيايد سهم كوچكي در كمك به هموطنان زلزله زده اذربايجان شرقي داشته باشيم

شماره حساب ٩٩٩٩٩ به نام كمك هاي مردمي هلال احمر قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملت سراسر كشور

منم این مصیبت دردناک را تسلیت میگم :(

ایشالا خدا بهشون تو این ماه عزیز صبر بده

از تمامی دوستای عزیز و اساتید محترم به خاطر همدردی در این فاجعه بزرگ و تکان دهنده به نوبه خودم از طرف همشهری های آذربایجانی خودم کمال تشکر رو دارم ...

امیدوارم خدا به همه اونایی که تو زلزله جونشون رو از دست دادن رحمت کنه و به بازماندگان اونا صبر بده که در این حادثه پدر و خواهر یکی از دوستای عزیزمون جون خوشون رو از دست دادند که به اونا هم تسلیت میگم ...:oom::oom::oom::oom::oom::heey:

درود

متاسفانه من به دلیل کمبود وقت نتونستم منابع خبری را پیگیری کنم . و دیشب از این حادثه و شمار کشته شدگان مطلع شدم .

و من با مهندس طالبی کاملا موافق هستم . که چرا بازتاب این خبر در خبرگذاری ها اینقدر کم بود در صورتی که عمق فاجعه زیاد بود .

به همه هموطن های اذری زبان تسلیت عرض میکنم .

موفق پایدار

خیلی بد بود زلزله! تو تبریز هم به شدت احساس شد. :-<

ممنون از همدردی شما دوستان! امیدوارم خدا به خونواده هاشون صبر بده! :((

هیچوقت اشک و آه جای دردو مصیبت رو نمیگیره

و وقتی که یک نفر عزیزشو از دست بده بدتر هم میشه

من نمیتونم بگم که ناراحتم نمیتونم بگم که دارم اشک میریزم و از ناراحتی دارم میمیرم چون من حالی دارم که گفتنی نیست چون من هموطنان عزیزمو از دست دادم.

از خدا میخام که حد اقل چیزی رو که میتونه به اون هموطنی که دچار این زلزله شده عطا کنه صبر:oom: :13:

:oom: :oom: :13: :oom: :13::oom: :13: :oom: :13: :oom: :13:

با سلام

من هم تسلیت می گویم و واقعا جای تاسف داره که پوشش خبری نشده. هر کاری از دستمون بر می آید را انجام می دیم انشالله

با سلام

بنده هم به نوبه خود به همه زلزله زدگان آذری تسلیت میگم. واقعا قلب منو به درد اورد واقعا اشکامو در اورد با دیدن عکس ها. فقط میگم خدا رحمتشون کنه

بچه ها یک سوال داشتم اون سال هم . ساله 82 پنجم دی ماه تو ماه رمضان بود بم هم لرزید و ویران شد . چرا همیشه باید تو ماه رمضان واسه شهر های ایران این اتفاق بیفته

خاطر بم تازه داشت فراموش میشد باز تازه شد واقع فکر کنید و تحقیق کنید دلیلش چی بوده

ویرایش شده در توسط sq7m

از همه دوستان و هم وطنان تشکر میکنم و سعی کنیم دیگه به بازمانده هاشون برسیم منم به نوبه ی خودم تسلیت میگم...

ویرایش شده در توسط EZEL
فقط تاسف

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری