ابوالفضل طالبی

:: تسلیت به هموطنان آذری ::

90 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واي ي ي ي ي ي بازم زلزله..................

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13449561221.jpg

دوستان من تازه از مناطق زلزله اومدم واقعا گريه داره واقعا ......

دعا كنيد ..

حیدر بابا دنیا یالان دنیادی

سلیماندان نوحدان قالان دنیادی

اوغول دوغان درده سالان دنیادی

هركیمسیه هر نه وئریب آلیبدی

افلاطوندان بیر قوری اود قالیبدی

حیدر بابا یولوم سنن كج اولدی

عمروم كچدی گلممه دیم گج اولدی

هئچ بیلمه دیم گوزللرون نج اولدی

بیلمزدیم دنگه لروار دونوم وار

ایتگین لیك وار آیرلیق وار ئولوم وار

حیدر بابا یار - یولداشلار دوندولر

بیر - بیر منی چولده قویوب چوندولر

چشمه لریم چراغلاریم سوندولر

یامان یئرده گون دوندی آخشام اولدی

دنیا منه خرابه شام اولدی

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر منم صدا و صیما ضعیف کار کرده اما ببینید موقع زلزله و حوادث طبیعی نباید در روز های اول که خبر معتبری نیست گنده کرد ماجرارو!فقط باید نیروهای امدادی هر چه سریع تر در محل حضور پیدا کنند اما نمیدونم چرا این طور نشد!خودم کلاس های تکمیلی هلال احمر رو رفتم و عضو فعال هستم اما متاسفانه به ما احتیاج نداشتند و گرنه خودمم حتما میرفتم !باید ببینن عمق فاجعه چقدر بوده اما قبول دارم روز اول فقط 2 تا خبر از صدا و صیما پخش شد اما از روز های بعد بهتر شده الان روشن کنید تلویزیون میبینید که دیگه کلی دارن پوشش خبری خیلی گسترده میدن که حتی بیشتر از زلزله بم!شایدم دلیلش هک شدن سایت صدا و سیما بوده!مثلا یادتونه ژاپن زلزله اومد خود همین صدا و صیما به شدت انقاد میکرد از دولت ژاپن که چرا پوشش خبری ندادن ماجرارو!اما ژاپن خواست مردم آرامش خودشونو حفظ کنن و اونا کارایی کردن تو زلزله اخیر که کمتر ملتی همچین کار هایی رو کرده و میکنه!

ما فقط داریم نظاره میکنیم و داور ما نیستیم!خودش داور خوبیه!

به اینجا هم یه سر بزنید من هم امتحان کردم که توسط مردم آذربایجان سایت صدا و سیما هک شده بود!

کلیک کنید

ویرایش شده در توسط s1r101

معلوم نیست چرا و توسط چه کسی موج عدم پوشش صدا و سیما راه افتاده , ممکنه کار پان ترکیسم باشه یا هرکس دیگری که با ایران مشکل داره , ولی یه چیزی خوب معلومه اینه که ما نباید اینقدر ساده باشیم که سریعاً تیتر بزنیم آذربایجان تنهاست و بعداً بگیم پوشش نیست و ... شاید ما هم قصدی داشته باشیم رو خدا میدونه ؟!؟!؟

با حس همدردی و عشق و دلگیری از غم و اندوهشون این حرفها رو میزنم:

طبیعت نامهربان نیست.. طبیعت خشمگین نیست.. انتقام جو و ناعادل هم نیست.. طبیعت فقط مقابله میکنه.. نمیجنگه. با چی مقابله میکنه؟ با عامل تخریب خودش مقابله میکنه تا تعادل رو برقرار کنه برای تداوم شرایط زندگی. ما انسانها در سراسر دنیا در حال نابودی و تخریب طبیعت هستیم. با یه پرینت بیهوده روی یک کاغذ گرفته تا کارخانه های بزرگ گوشت و سوسیس و استخراج وحشیانه ی مواد معدنی زمین. اینها باعث میشه طبیعت هوشمند که بر پایه ی نظم الهی میچرخه عامل تخریب رو بررسی و پیدا کنه و در صدد رفعش بر بیاد. مسبب ازدیاد همه ی این بلاها خود انسانها هستند. با مصرف بی رویه ی مواد شیمیایی و گوشت خواریهای افراطی و حرص و نامهربانی به فرزندان طبیعت (حیوانها و جنگلها و دریاچه ها و ..) امیدوارم کمی بیدار بشیم و هوشمندانه تر و عاشقانه تر با طبیعت زخمی آشتی کنیم. چاره همین هست.

با بوسه بر دست و سر داغ دیدگان این زلزله، ابراز شرمندگی میکنم که اگر با رفتارهای نادرستم طبیعت رو برانگیخته کردم تا تخریبی برای هر موجودی به بار بیاره.

سپاس از خدا و راضی هستیم به رضای تو...

بنده هم حادثه دلخراش و غم انگیز زلزله آذربایجان که در اون تعدادی از انسان های مومن و مسلمان جان باختند رو به پیشگاه حضرت بقیة*الله الاعظم (عج) و امت شریف و مسلمان ایران تسلیت عرض میکنم./.

انشالله همه با هم آذربایجان رو بسازیم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

به بازماندگان اذری زبان خودم تسلیت میگم و امیدوارم که صبر عظیم داشته باشند

مایک هم وطنیم تنها نیستید.

Azerbaijan_Earthquake.jpg

ویرایش شده در توسط akramieh

اذربایجان ...........

اینجانب ضمن تسلیت به مردم مومن وشریف منطقه ،از درگاه خداوند متعال رحمت ومغفرت درگذشتگان و سلامت مجروحان را مسئلت نموده وبرای بازماندگان این حادثه صبر و اجر خواستارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری