topoli_d

سایت خبری - افزونه های مورد نیاز - مانند عصر ایران

6 پست در این موضوع

سلام

خسته نباشید.

میخوام یه سایت خبری مانند عصر ایران داشته باشم.

http://www.asriran.com

اول اینکه چه سیستمی بهتره ( جوملا یا ورد پرس)

دوم اینکه چه قالبی باشه.

به امکانات سایت توجه کنید مثلا کد خبر، تاریخ انتشار، ارسال به دوستان و ... که در ادامه مطلب هست.

موقعیت های ماژول یه چیزی تو همین مایه ها باشه.

ممنون از دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

خسته نباشید.

میخوام یه سایت خبری مانند عصر ایران داشته باشم.

http://www.asriran.com

اول اینکه چه سیستمی بهتره ( جوملا یا ورد پرس)

دوم اینکه چه قالبی باشه.

به امکانات سایت توجه کنید مثلا کد خبر، تاریخ انتشار، ارسال به دوستان و ... که در ادامه مطلب هست.

موقعیت های ماژول یه چیزی تو همین مایه ها باشه.

ممنون از دوستان

در پاسخ به سوالات باید عرض کنم، بهترین سیستم برای سایت خبری جوملاست (نظر شخصی)

قالب هم باید قالب ساده ای باشه که میتونید با آرتیستر هم بسازیدش (باز هم نظر شخصی) یا ویرایش قالبهای ساده ای که وجود دارند اما باید به این نکته توجه داشت که سایت های خبری معمولا 4 ستون هستند و قالبهای چهار ستونه نسبتا کمیاب ترند.

این که موقعیت ها تو این مایه ها باشه، نیاز به شخصی سازی قالبتون داره که شما اول قالب رو انتخاب کنید، بعد در موردش صحبت میکنیم

http://www.bartarinha.ir/

لینک بالا رو هم ببینید

این قالب رو زیاد میبینم استفاده شده.

آقای یوسفی چطور میفرمایید جوملا بهتره ؟

میخوام یه چیزی باشه که خیلی از خواسته ها رو داشته باشه و اگه وقت روش بزارم بیشتر برای خصوصی سازی و امکانات نوآورانه باشه نه اینکه وقت رو صرف چیزی کنم که وجود داره.

مگه آقای یوسفی جوابتونو ندادن؟؟

خوب حالا یه نظرم من میدم.جوملا برای سایت خبری مناسب تره.علتش چیه؟علتش اینه که برای جوملا قالب ها و افزونه های خبری بیشتری در دسترس هست و شما با امکانات جوملا سایت خبری بهتری میتونین ارائه بدین.قالب های خبری جوملا هم نسبتا زیادا و بسته به سلیقه مدیر سایته.یه سرچ توی نت بزنین قالب های خبری زیادی از جوملا میتونین استفاده کنین.

اسلایدر های خبری و متنی جوملا .امکان چیدمان ماژول ها در محل دلخواه و ... میتونن در ساخت سایت خبری به شما کمک زیادی بکنن.

امیدوارم پست من مفید واقع شده باشه و به شما کمک بکنه

بنده بیشتر منظورم اینه که از تجربه شما استفاده کنم و با توجه به موارد بالا که گفتم پیشنهاد قالب رو شما بدید.

فالب خیلی زیاد هست و بنده هم خیلی تازه کار نیستم، شما بزرگواری کنید و با استفاده از تجربه خودتون که البته خیلی خیلی بیشتر از بنده هست پیشنهاد قالب بدید. مواردی که عرض کردم رو هم در نظر بگیرید.

بسیار بسیار ممنونم و قدردانی میکنم از لطف بی منت و مزد شما. امیدوارم خیری بشه در زندگی و آینده شما.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری