Csharp

.-** یه کتاب php فارسی معرفی کنید .-**

12 پست در این موضوع

سلام

لطفا" کتاب php جدید خوب بهم معرفی کنید بعدازظهر میخام برم بخرم و شروع کنم یادگیری.

میدونم کتاب های فارسی به کیفیت زبان اصلی نیستند اما من زبانم خوب نیست برای شروع از همین کتابهای ترجمه شده استفاده کنم فکر میکنم کارم راحت تر باشه.

تشکرgift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام کتابهای زیادی هستش البته مرجعهای اصلیشون خیلی بهتره ولی خب فارسی هم بعضیاشون به درد میخورن

کتاب آموزش گام به گام php هست تالیف مهندس عین الله جعفر نژاد قمی که ساده و روانتر توضیح داده کتاب راهنمای کاربردی php 2012 هم کتاب خوبیه

نوشته david stephan powers مترجمش هم امیر احسان رضایی بازم کتابهای زیادی وجود داره این دو تا کتابهای خوبین

باز اگه دوستان کتابهای بهتری سراغ دارن معرفی میکنن ولی در کنار اینها استفاده از منابع اصلی خیلی بهتر و حرفه ای تره...

من تقریبا تمام کتاب های php ایران را خریدم یا از کتاب خونه گرفتم از همه بهتر ترجمه رضایی هست که برای شروع خیلی کمک می کنه بعد از ان در حین طراحی به مشکل که می خورید به php.net یا www.w3schools.com مراجعه کنید.

ولی این کتاب تو کلاس ها که از نظر من مهمترین بخش هست ضعیف هست ولی خوب چاره نیست فعلا بهترین کتاب فارسی هست.

بنده اول پیشنهاد می کنم که یه جزوه آموزشی از محمد بشیری در باره php هست اول اونو بخونید (تا انتزاع کامل از php بدستتون بیاد)

بعد از اون کتاب جعفر نژاد بد نیست و بعد هم کتابی که صابر عزیز هم معرفی کرد اونم خوبه

از همه دوستان ممنون.

من کتاب راهنمای کاربردی php 2012 گرفتم (14000 تومان).

کتاب جعفرنژاد رو دارم خیلی خوبه

فقط یه سوال اگر بخوام به صورت فشرده کار کنم چقدر وقت زمان میبره یادگیریش؟

یادگیری فشرده بنظرم نهایت دو هفته البته قبلش شما باید با :

1- نحوه چیدمان برنامه (الگوریتم نویسی) آشنا باشید

2- تحلیل الگوریتم و بهینه گی رو بلد باشید

3- با مفاهیم شیگرایی آشنا باشید

4- اگر با c++ هم آشنا باشید کارتون جلوتر میافته

5- و چندتا نکته ریز دیگه

6- والبته با پایگاه داده و مفاهیم اون هم آشنایی داشته باشید

و ...

البته اگه کی خواید برنامه نویس قابلی بشید

کتاب طراحی وب با PHP and MYSQL نوشته ویلیانگ تامسون

ترجمه رضا ابراهیمی (تا اونجایی که یادمه)

کتاب خوبی هست مفاهیم رو با استفاده از مثالها میگه.کامل هست. به علاوه اینکه در کتاب حدود 15 تا مثال بزرگ مثل سبد خرید ، سیستم مدیریت محتوا و ..... آموزش داده

سلام دوستان...

من کتاب راهنمای کاربردی PHP نوشته David Stephan Powers ترجمه امیر احسان رضایی رو خریدم؛ اما

CD همراه کتاب رایت نشده و من این فایل ها رو ندارم.

اگر کسی از دوستان بتونه برام فایل ها رو میل کنه یا راهنماییم کنه که چطور می تونم فایل ها رو دانلود کنم خیلی ممنون می شم.

به خود انتشارات هم میل زدم اما از اونجایی که هنوز پاسخگویی به مشتری در بازار ما درک نشده، پاسخی دریافت نکردم.

خیلی بهشون احتیاج دارم.

پیشاپیش از همه ی یاران سپاسگزارم.

کیارش.

kiarash.3tar@gmail.com

فکر کنم تو آموزشگاه داشته باشیم آخر شب پ.خ بده تا برات بفرستم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری