Ehsan_R

افزونه قدرتمند ضد کپی

11 پست در این موضوع

شاید شما هم از آن دست افراد باشید که از کپی کردن مطالب سایتتان توسط دیگران ناراحت باشید اما نگران نباشید!

افزونه ضد کپی

با استفاده از این افزونه می توانید با استفاده از جاوا اسکریپت،کپی کردن،انتخاب کردن و راست کلیک کردن را ممنوع یا محدود کنید.

تست شده در اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس ، کروم و اپرا

با ترجمه فارسی

ویژگی ها :

1. سازگار با جوملا 1.5، 1.6 و 1.7

2. غیر فعال کردن راست کلیک

3. غیر فعال کردن انتخاب و کپی

4. پیام سفارشی پنجره زمانی که کلیک سمت راست و یا کپی کنید

5. محدود کردن توسط گروه کاربری

این افزونه از کپی کردن افراد مبتدی از سایتتان جلوگیری می کند،اما افراد حرفه ای روش های دیگری هم دارند

پس از نصب به مدیریت پلاگین ها رفته و بر روی پلاگین System - AntiCopy کلیک کرده و تنظیمات دلخواه رو انجام دهید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

ممنون عزیز

ترجمه شده است یا نه ؟

کلید های ترکیبی چی ؟کار می کنند یا نه ؟ ctrl+a

ctrl+c

ویرایش شده در توسط tnt6667

یعنی اگه ctrl+s بزنه نمی تونه صفحه را save کنه؟:14:

راستی چه طوری می شه کدهای جاوا را محافظت کرد؟اصلا شدنی هست ؟

من چند وقت پیش همین رو ترجمه کردم(زیاد برا زبان چیزی نداره) و تو پلاک وب گذاشتم

چیز جالبی هست اما خب چندتا نکته رو باید حتما رعایت کنید:

1- بعد نصب یه قسمت داره که میتونید بگید که وقتی راست کلیک کرد بهش پیام بده

به هیچ وجه از این قسمت استفاده نکنید! چون راه دور زدنش سادس

2- قابلیت گرفتن متن رو از کار بندازید اما راست کلیک رو بذارید باشه تا ملت بد و بیراه موقع باز کردن لینک ها بهتون ندن :دی

3- راه دور زدنش هم استفاده از یک ie قدیمی یا اینکه قبل اینکه کل سایت لود بشه دکمه ایست رو بزنید (برای مقابله تنظیم کنید که پلاگینش اولین پلاگین از دسته خودش باشه که لود میشه:) )

4- با کنترل آ یادم نیست چه طوری بود ولی به هر حال کار کپی کننده سخت میشه مخصوصا اگه عادت داشته باشید بین متون نام سایتتون رو در پرانتز بیارید...

5- پیشنهاد میکنم اگه سایتتون اموزشی که کاربر باید متنی رو کپی کنه نیست حتما استفاده کنید.

این افزونه و مشایه آن بیخوده

چون در مرورگر اپرا کار نمی کند

و اگر شما هوشمند باشید می توانید از کپی شدن مطالب خود در ساخت بک لینک استفاده کنید!

یهترین راهش هم استفاده از پلاگینی است که کلمات مهم را در متن به سایت شما لینک کند

با این روش در صورتی که وبلاگ نویسی مطلب شما را در وبلاگ خود گذاشت به این معنی است که به شما کمک کرده است!!!

جدی که نمیگی؟

اونو تو نت پد کپی کن،ببین آثاری از بک لینک باقی میمونه!

موفق باشید:128fs318181:

نه خوب اغلب افراد به word وارد کرده و ویرایش می کنند . که لینک ها می مونه و یه چیزی می مونه که تاثیر روی موتور های جستجو هستش.تاثیر منفی نداره؟

پلاگین را معرفی نمی کنید؟

دوستان اگر بحث رو ادامه بدن ممنون می شم چون این سئوال من هم هست که اجازه کپی بدیم بک لینک ها باقی می مونند یا نه؟

و دیگه اینکه آیا بستن کلیک راست و مشابه اون اثر منفی روی سئو نداره؟

برای جلوگیری از سیو عکس چه می شه کرد؟

با تشکر از دوست خوبمون احسان که بار دیگر این پلاگین رو در تاپیکی هم نام معرفی کردند

این افزونه قبلا در انجمن معرفی شده و من هم مدتی از اون استفاده کردم باید د جواب دوستان بگم CTRL+S رو غیر فعال نمیکنه در واقع اصلا CTRL غیر فعال نمیشه فقط چون سنتخاب متن و راست کلیک غیر فعال هست عملا کپی شدن امکان پذیر نیست (CTRL+C بی فاید خواهد بود با اینکه غیر فعال نیست)

البته اگه هم صفحه رو با ctrl+s ذخیره کنیم باز هم در صفحه ذخیره شده امکان راست کلیک و کپی نداریم پس بازم کاری نمیشه کرد.

اما این افزونه ها همش الکیه اگه کسی بخواد مطالب رو بدزده اینا همش کشکه. فقط این افزونه ها درها رو میبنده اما پنجره ها همچنان بازه اگه کسی یکم اطلاعات بیشتر داشته باشه از همین سایت هم میشه کپی کرد. این افزونه فقط نمیذاره هرکسی با هر میزان اطلاعاتی مطالب رو بدزده والا در مقابل افراد مطلع با احترام مطالب رو در اختیار میذاره

اگه کسی میخواد مطالب رو بدزده بدترین راه انتخاب و کپی کردن متن مطلب هست. واسه برداشتن مطالب بهتره page source صفحه رو ببینیم و قسمت مطلب رو کپی کنیم اینجوری هم از پشت پرده مطلب مطلع میشیم و امکان ویرایش هست و هم ناخودآگاه تنظیمات (تنظیمات مربوط به ویرایشگر مثل ورد) به سایت ما وارد نمیشه و متن خارج از استاندارد سایتمون نخواهد شد

این پلاگین هم نمیتونه صفحه سورس رو مخفی کنه پس عملا تمام مطالب در اختیار همه دوستان هست

سلام دوستان

این سوال قبلا مطرح شده بود

اما چون حیاتی هست من مجدد مطرح کردم چون برای خودم هم سوال است

آیا نصب پلاگین ضد کپی برای مطالب که باعث جلوگیری از کپی کردن مطالب میشه برای گوگل مشکلی ایجاد می کنه؟؟

آیا برای سئو سایت منفی هست؟؟

لطفا جواب کارشناسی شده بدید که اگر برای سئو منفی هست ازش استفاده نکنیم

مننونم

خیر . تاثیری نداره . یک مطلب رو هم بگم . کسی بخواد محتوی رو کپی کنه ، میکنه . فقط یکم اطلاعات کامپیوتری باید داشته باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری