majid.fathi

افزونه اتصال فرم ساز RSForm به زرین پال

75 پست در این موضوع

دوست عزیز این ارسال شما چه ارتباطی به این تاپیک داره شما همین ارسال رو در چند تاپیک نامربوط دیگه انجام دادید لطفا از ارسال در تاپیکهای نامربوط خودداری کنید

و برای درخواست خودتون یک تاپیک مجزا ایجاد کنید

شرمنده دوست عزیز کارم خیلی ضروری بود ، من که نتونستم اگه شما میتونید این تاپیک را حذف کنید یا از حالت نمایش خارج کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

زمانی که فرم پرداخت از طریق این افزونه درست میکنیم، لینک صفحه پرداخت که به دکمه submit اختصاص می دهیم به چه آدرسی است؟ و همچنین لینک بازگشت و لینک خطا را در کدام قسمت باید اختصاص دهیم؟

با تشکر از زحماتتون

من میخوام یه فرم بسازم برای رزرو هتل.هیچی هم نمیدونم.لطفا کمک کنید.

با سلام آقای فتحی

آخر فیلم آموزشی شما من گیر کردم . میخام با انتخاب choose payment یا آنلاین پرداخت کنیم یا آفلاین . اگر آنلاین انتخاب بشه به بانک متصل بشه و اگر آفلاین شماره پیگیری رو ثبت کنه و تمام . حالا مشکل من اینجاس که در فیلدهای شرطی فیلد choose payment را بعنوان یک فیلد چک باکس یا رادیویی نمی شناسه برا همین نمی تونیم شرط بزاریم . من میخام شرط بزارم که اگر آنلاین انتخاب شد دکمه ارسال به بانک نمایان شه و اگر آفلاین انتخاب شد دوتا فیلد دیگه نمایان شه برا وارد مردن اسم بانک و شماره پیگیری

با سلام و تشکر از شما

من تمامی مراحل ایجاد فرم و اتصال به زرین پال را انجام دادم ولی مشکلی که بر خوردم این بود که چطور باید به زرین پال متصل شود در صورتی که جایی برای submite وجود ندارد.

جوملا 1.5 و rsform 1.3 میباشد

لطفا راهنمایی نمایید.

برای اینکه با درگاه های دیگه هم سازگار بشه مثلا ملت چیکار باید انجام داد

فکر کنم زرین پال به مشکل خورده هم خودم و هم چنتا از دوستام که زرینپال دارن هم این مشکل رو داشتن این چند روزه همه چی ریخته بهم

سلام

من نیاز دارم که مبلغ پرداختی وابسته به دراپ دان های بالا دستی خودش تغییر کنه.با استفاده از آموزشهای ساخت دراپ داون وابسته یک تغییراتی دادم .ولی مثل اینکه

قسمت پرداخت از خواص لیست کشوای پیروی نمیکنه .و دستورات تاثیری ندارند.

در صورت امکان راهنمایی کنی چطوری میتونم این کار را انجام بدم

کاربر از بین چند گزینه در لیست کشویی اول ،گزینه تک ستاره را انتخاب میکنه و بعد از یک لیست کشویی دیگه ار بین چند انتخاب (مبلغ) یکی را انتخاب میکنه

گزینه اول(در لیست کشویی اول) هیچ قیمتی نداره که با گزینه دوم(لیست کشویی دوم) جمع بشه

که قیمت نهایی هم در همین انتخاب آخر هست

حالا من چطوری میتونم این کار رانجام بدم

با تشکر از همه دوستان

سلام

برای نصب پلاگین ارور پایین میاد

Site error: the file C:\wamp\www\joomla2.5\tmp\install_53a29f032329f\packages\plg_paypal\script.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

این را وقتی نصب می کنم این ارور را می دهد لطفا راهنمای کنید

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `np7yj_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `np7yj_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

خطا کامپوننت در نصب

این را وقتی نصب می کنم این ارور را می دهد لطفا راهنمای کنید

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

خطا کامپوننت در نصب

احتمالا عدم همخوانی ورژن هاست . هم جوملا و هم خود rsform رو ارتقا بدید و تست کنید .

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من با استفاده از فرم ساز آر اس فرم در سایت جوملایی خودم فرمی رو طراحی کردم تا مشتریان با استفاده از این فرم بتونن مبلغ مورد نظرشون رو پرداخت کنن . همه چیز به خوبی کار میکنه اما زمانی که میخواد به درگاه زرین پال متصل بشه با پیغام :

اطلاعات تراکنش مورد نظر يافت نشد .

تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2

روبرو میشه . حدس خودم اینه که اطلاعات وارد شده مثل کد دروازه پرداخت و غیره درست در جای مربوطه وارد نشده لطفا راهنمایی بفرمایید که چه کدی رو کجا قرار بدم تا پرداخت با موفقیت صورت بگیره

با تشکر

ویرایش شده در توسط particular

درود

شما باید اول توی سایت زرین پال ثبت نام کنید.

- درخواست درگاه پرداخت بدید

- بعد از تایید کدی رو بهتون میدن

(کارای بالارو فکر کنم انجام دادید)

- پلاگین اتصال به rsform رو از توی انجمن پیدا و نصب کنید

- فعالش کنید

- توی قسمت پیکربندی فرم ساز توی فیلد اول کدی رو که زرین پال بهتون داده بنویسید(کپی پیست نکنید.معمولا توی کپیکردن دقت نمیکنیم)

- توی فیلد دوم هم آدرس برگشتی میتونید بنویسید.

اگر همه چی درست باشه که باید جوابگو باشه

سلام من در نصب مشكل دارم مثل دوست عزيزي كه اين مشكلو داشت :

: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `w3yx5_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

SQL =

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `w3yx5_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid

اما :

شما آخرین نسخه جوملا را هم اکنون دارید، 2.5.28.

و يه مشكل ديگه هم هست كه نميتونم برنامه اصلي رو آپگريد كنم چون :

Please make sure you have entered your license code correctly in the Configuration Screen.

ميگه لايسنس مياد ! لطفاااااااا كمك كنيد واقعا به اين پلاگين نياز دارم :(

اگر چيز نصبي ديگري هم ميخاد لطفا بگييد اگر لطف كنيد لينكش رو هم بزاريد ممنوووون

سلام

من اینو روی جوملا3 نصب می کنم اررو ناتوان در یافتن بسته نصبی می ده نسخه جدید نداره؟

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

استفاده کردم ولی فاکتور و ... نداره فقط انتقال می ده

کمک کنید لطفا برای ای نماد باید قاکتو و سبد خرید داشته باشه

آدرس سایت:

web-build.ir

اگر سبد خرید بخواهید باید از یکی از کامپوننت های فروشگاه ساز استفاده کنید.

سلام

من اینو روی جوملا3 نصب می کنم اررو ناتوان در یافتن بسته نصبی می ده نسخه جدید نداره؟

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

استفاده کردم ولی فاکتور و ... نداره فقط انتقال می ده

کمک کنید لطفا برای ای نماد باید قاکتو و سبد خرید داشته باشه

آدرس سایت:

web-build.ir

enamad سبد نمی خواد. به این سبک:

فرم درخواست رژیم

پیاده کنید مشکلی نمی گیرند. ما هم با همین فرم نماد گرفتیم

موضوع سایت من با فروشگاه جور در نمی یاد و اگر فروشگاه بزنم فقط برا 4پنل؟ در ضمن نمی تونم مثل صفحه اول با توضیحات و.. داشته باشم یه نگاهی به سایت بیندازید:

web-build.ir

در در 8/14/2012 در 17:27، majid.fathi گفته است :

RSFormPro-zarinpal.jpg

پلاگین اتصال فرم ساز RSForm به درگاه زرین پال هدیه ماه رمضان

ویژگی ها:

امکان ایجاد فرم پرداخت

ایجاد فرم تک محصولی و چند محصولی

ایجاد فاکتور و پرداخت

فرم محاسبه هزینه

فایل زبان و چند زبانه بودن

.....

به مرور به مثال هایی می زنم.

دانلود افزونه:

نسخه ی قدیمی:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13460989741.zip

نسخه جدید:

دوستان نسخه ی قبلی را حذف و این نسخه را نصب کنید .

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13487274981.zip

نکته: قابلیت حذف لایسنس در نسخه ی رایگان وجود ندارد.

این پلاگین با فراهم کردن چند المان به شما امکان ایجاد یک فرم فاکتور ، پرداخت چند محصولی، پرداخت یک هزینه ی ثابت .... را به اسان ترین نحو فراهم می کند.

(جهت فعال سازی به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین RSForm! Pro zarinpal را فعال کرده و سپس جهت تنظیمات درگاه زرین پال به تنظیمات فرم ساز (configuration ) رفته و تب درگاه زرین پال را انتخاب نمایید.

برای استفاده از این پلاگین از نصب بودن ioncube بر روی هاست خود مطمئن شوید.

دموی ادمین

[ATTACH=CONFIG]2195[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]2196[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]2197[/ATTACH]

یک دمو هم از سایت :

http://webus.us/demo/Nano2/index.php/test

سلام

من این پلاگین رو دانلود کردم اما نصب نمیشه. نسخه سالمش رو برای جوملا 2.5 دارید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری