ah.bakhshi

چطور سایت رو میشه رو سرور شرکت اجرا کرد

12 پست در این موضوع

سلام دوستان

من دارم یک سایت برای شرکت طراحی میکنم و از برنامه xampp که روی سیستم خودم نصب هست استفاده میکنم.

میخواستم بدونم چطور میتونم فعالش کنم تا روی سیستمهای دیگه بشه سایت رو باز کرد و دید

لطفا راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

منظورتون گویا نیست، یعنی میخواین بقیه به صورت انلاین ببینند؟ یا همین جوری مثل خودتون رو لوکال؟

کامپیوتر های شرکت با هم شبکه هستن؟؟؟؟

اگر شبکه هستن که با زدن آی پی سیستم و وارد شدن در مکانی که سایتتون رو ساختین میتونن ازش استفاده کنن و یا اینکه یک shortcut از index.php سایتتون تنظیم کنن تا هر وقت میخوان بتونن از سایت بهره مند بشن.

موفق باشین

سلام دوست عزیز

منظورتون گویا نیست، یعنی میخواین بقیه به صورت انلاین ببینند؟ یا همین جوری مثل خودتون رو لوکال؟

میخوام رو شبکه شرکت ببینند

چطور از طریق شبکه سایت اجرا شه

با دو حالت می تونین این کارو انجام بدین:

1. آی پی سرور یا همون کامپیوتری که روش سایت رو ساختین بدین به سایر سیستم ها تا اونا با وارد کردن ای پی به کامپیوتر شما وارد بشن و بتونن سایت رو روی لوکال ببینن( فقط در صورتی میشه که همه ی سیستم ها share باشند تو شبکه)

2. این که واسه ی همه ی سیستم ها لوکال هاست راه اندازی کنین و دیتابیس و سایت رو به سیستم اونا هم انتقال بدین تا بتونن ببینن

ارسال شده در (ویرایش شده)

با دو حالت می تونین این کارو انجام بدین:

1. آی پی سرور یا همون کامپیوتری که روش سایت رو ساختین بدین به سایر سیستم ها تا اونا با وارد کردن ای پی به کامپیوتر شما وارد بشن و بتونن سایت رو روی لوکال ببینن( فقط در صورتی میشه که همه ی سیستم ها share باشند تو شبکه)

2. این که واسه ی همه ی سیستم ها لوکال هاست راه اندازی کنین و دیتابیس و سایت رو به سیستم اونا هم انتقال بدین تا بتونن ببینن

ممنون ولی با آی پی که میزنم سایت باز نمیشه

من درحال راه اندازی سایت هستم و میخوام نفرات دیگه سایتو باز کنن برای چک کردن تا اگر مشکلی داشته باشه اعلام کنن تا برطرف شه و بعد از آماده شدن کامل انتقال بدم رو هاست

آیا XAMPP تنظیمات خاصی داره تا توشبکه بشه سایتو باز کرد

index.php رو هم ازش یه شورتکات گذاشتم ولی جواب نداد

ویرایش شده در توسط ah.bakhshi

با سلام

دوست عزیز شما یه بکاپ کامل از سایتتون بگیرید و انتقال بدین تو هاست بده ادرس دامنه رو بدین به دوستان و کارمندان مشکلی بود حل میکنید دیگه از طریق هاست و مدیریت جوملا مشکلی نداره؟؟؟؟

با سلام

دوست عزیز شما یه بکاپ کامل از سایتتون بگیرید و انتقال بدین تو هاست بده ادرس دامنه رو بدین به دوستان و کارمندان مشکلی بود حل میکنید دیگه از طریق هاست و مدیریت جوملا مشکلی نداره؟؟؟؟

بله درست میفرمایید

ولی در حال حاضر باید رو شبکه راه اندازی کنم

راه حلی مد نظرتون هست بفرمایید

ببین اگه درست share کنی و به سیستم های دیگه سطح دسترسی بدی تو شبکه اونا میتونن ببینن، به نظر من که سایتت رو ببر رو هاست و دامین، از اونجا ببینن، همه چی خم به سادگی از تو هاست میشه تغییر داد، این جوری به نفع خودتونه دردسر خیلی کمتری خواهید داشت

فکر نکنم راهی بجز هاست و دامنه باشه.چون اگر share هم کنین و از index هم شورکات بگیرین باز هنوز اطلاعات دیتابیس توی اون سیستم اصلی هست و باید برنامه هم اجرا بشه.(ببخشید در پست قبلی هواسم به این مطلب نبود)

برای اینکه هزینه زیادی هم نکنین به طور موقت میتونین از هاست و دامنه های رایگان استفاده کنین(البته موقت و برای تست).برای انتقال هم یه سرچ توی انجمن بزنین"انتقال سایت از لوکال به سایت"حتما به نتیجه میرسین چون این مطلب بارها و بارها گفته شده.

موفق باشین

سلام دوستان

مشکل من با غیر فعال کردن فایر وال برطرف شد و سایت رو کلاینتهای دیگه با زدن آی پی اجرا شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری