mohsenshams

کدام شرکت خوبه

8 پست در این موضوع

سلام

5 گیگ هاست می خواهم بخرم

کدام شرکت ارزان تر هسته و در ضمن هاستش خوبه؟

با تشکر از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و احترام

دوست عزیز اینکه ما بگیم این سایت یا این شرکت خویه تبلیغ محصوب میشه شما باید برید سایت شرکتهای مختلف رو نگاه کنید تعرفه ها و...

سپس برید تو سایت هک جهانیzببینید تا بحال هک شده یا نه (امنیتشو ارزیابی کنید )بعد با خیال آسونی اقدام به خرید کنید

در ضمن تعرفه پایین ملاک خرید نیست (سرعت هاست .اپ بودن هاست .امنیت هاست )هم ملاکه.

با سپاس

ارسال شده در (ویرایش شده)

*******تبلیغ *******

اگه نظرتون رو جلب کرده پیغام خصوصی بدین، فکر نکنم از این ارزون تر گیر آورده باشین! امنیتش هم به نظر من عالیه!

ویرایش شده در توسط bahrambaba
به علت تبلیغ ویرایش شد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

هیچ گرونی و ارزونی بی حکمت نیست.

خوب و عالی با قیمت مناسب میشه پیدا کرد اما خوب و عالی با قیمت کم شک برانگیره و حتما" مشکلی هست.

**** تبلیغ **** از نظر من بهترین ها هستند.

ویرایش شده در توسط bahrambaba
به علت تبلیغات ویرایش شد

ببينيد با هاستهايي كار كنيد كهع واقعا بهشون اعتماد داريد ...

براي اينكار از دوستان جوملايي خود بپرسيد از كجا خريد كردن و چند خريدن و....

به نظرم بهترين راه اينه ..

مواظب باشيد خيلي از سايتهاي خدماتي و ميزباني وب ها واقعا خطرناك و مشكل ساز هستند...

روزي شايدنام بعضي هاشون رو بگم با دليل!!!!

دوست من این خیلی بده که ما به هر چیزی شک داریم وبد بینیم! الان چرا به نظرت هرچی قیمتش خوب و مناسب باشه شک برنگیزه و به قول شما حتما مشکل داره! اما اگه مثل اینی که شما معرفی کردی قیمتاش بالاتر از بقیه جاها باشه حتما بهترینه؟!! متاسفانه ما ایرانیا عادت کردیم بگیم هرچی گرون تره حتما بهتره!! حالا در هر صورت این شرکتی که من یک پنلش رو واسه این دوستمون معرفی کردم نزدیک سه ساله باهاش کار میکنم و Host و VPS و ... رو ازشون تهیه میکنم ، تا حالا کوچکترین مشکل برام پیش نیومده! حالا شما هرجور صلاح میدونی قضاوت کن!

سلام

هیچ گرونی و ارزونی بی حکمت نیست.

خوب و عالی با قیمت مناسب میشه پیدا کرد اما خوب و عالی با قیمت کم شک برانگیره و حتما" مشکلی هست.

هاست ایران و خدمات دیتاسنتر افرانت از نظر من بهترین ها هستند.

دوستان عزیز لطفا ار درج نام آدرس سایت ها در تاپیک خود داری کنید .... در این موارد از پیغام خصوصی استفاده کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری