bestboy7

قالب این سایت چیه؟

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

یه سایت امروز دیدم قالبش خیلی خوشم اومد اما مثل اینکه مدیریت محتواش وردپرس هست اگه اشتباه نکنم. اگه اشتباه میکنم دوستان بگن

www.30vil.net

میخواستم بدونم اگه مدیریت محتواش وردپرس هست آیا قالبی مثل این واسه جوملا هست یا بعضا دیدم یه قالب توسط شرکتش هم واسه وردپرس زده میشه هم ورژن جوملاش.

نکاتی که خوشم اومد رو میگم که اگه قالب مشابه معرفی کردید اینا رو داشته باشه.

1- علاوه بر رنگ بندی و و سادگی که خیلی بنظرم سنگین و با کلاس بود حداقل واسه کار من

2- اگه دقت کنید هر مطلب بصورت جداگانه دورش کادر داره که توی قالبهای جوملا ندیدم چنین چیزی. اصلا توی جوملا همچین چیزی ممکنه که قالبی بتونه هر مطلب رو توی یه کادر اینچنینی نمایش بده؟

3- تاریخ ارسال مطالب رو ببینید آورده پایین کنار دکمه "ادامه مطلب" اونم با یه بک گراند. باز نمیدونم آیا امکان داره قالبهای جوملا بتونن واسه دایو تاریخ ارسال بک گراند بذارن؟ تا جایی که من دیدم نهایت بتونن واسه عنوان مطلب یه بک گراند گذاشت اونم با css. اما جابجایی تاریخ ارسال.....؟

4- دسته بندی مطالب (همان مجموعه) رو زیر هر مطلب داره نشون میده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آره دوست عزیز با وردپرس نوشته شده، قالب تو این طرح و شکل زیاده، اگه چیزی دیدم همین جا اطلاع میدم، این چیزایی هم که شما گفتین همش واسه جوملا هم هست

البته این قالب گویا بصورت گرافیکی با احتمالا فتوشاپ درست پده و بر پایه عکس هست همش. مهمترین نکته ای که واسم جالب بود مورد 2 و 3 هست که دور هر مطلب کادر داره و تاریخ انتشار رو آورده پایین. در مورد کادر هر مطلب اگه میفرمایید توی جوملا هم میشه اگه ممکنه کد css رو بهم بدید یا یه قالبی که اینجوری هست رو بدید من خودم درش میارم. همینطور پایین آوردن تاریخ انتشار و مجموعه رو اگه قالبی دارید که اینکارو کرده بفرمایید

جناب طالبی ممنون از پاسختون. من با آرتیستر کار نکردم تا حالا نیاز نبوده آیا فقط برای طرح گرافیکیش میفرمایید باهاش میتونم این قالب رو بسازم یا اون مواردی که گفتم رو هم میتونم. پایین آوردن تاریخ انتشار و کادر دور هر مطلب.

تا جایی که من میدونم دایو های این دو باید با css تغییر کنه که در مورد مطلب فقط دایو کل مطلب رو من میشناسم و برای عنوان هم که از تگ h3 رو بک گراند میدیم. اما بدنه مطلب و پایین مطلب آیا دایو خاصی و البته قابل دسترسی داره؟

تغییر مکان نمایش تاریخ رو چه جوری میتونم اعمال کنم؟

این مسائل هم با آرتیستر میشه انجام داد؟ چون ذهنیت من از این برنامه اینه که فقط برای راحتی کار ساخت قالب و درگیر نشدن با کدنویسی زیاد هست والا هسته جوملا رو که دیگه تغییر نمیده آیا این ذهنیت غلطه؟

شما کل این قالب رو میتونی با ارتیستر طراحی کنی و مشابهش رو بزنی واسه جوملا

فقط برای پایین اوردن تاریخ انتشار باید یه تغییر کوچولو تو فایل default.php در مسیر قالب ساخته شده (templates/mytemplate/html/com_content/) بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری