ابوالفضل طالبی

عید فطر مبارک :: هدایای عید فطر از هم اکنون ..!

53 پست در این موضوع

ضمن تبریک عید سعید فطر خدمت کاربران گرامی انجمن از انجایی که قول داده بودیم از هم اکنون هدایای عید فطر در انجمن منتشر خواهند شد و لینک هدایا نیز در این تاپیک قرار خواهند گرفت.

شاد و پیروز باشید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

http://joomlaforum.ir/showthread.php/5107-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-RsFirewall-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3?p=30134#post30134

فکر کنم هدیه ی فوق العاده ای باشه که هزینه ی ان را خود اقای طالبی تقبل کردن.

همه ی دوستان RsFirewall را می شناسن.

حال به صورت رایگان و به صورت لایسنس دار برای هر کاربر :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

(ببخشید یکم دیر شد. وظیفه ی این تاپیک به عهده ی من بود که یک سری مشکلات پیش امد برام...)

ارسال شده در (ویرایش شده)

یا ابولفضل!:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup:j58r36j3gcr4suxymup

ویرایش شده در توسط hamidnpc

اینم هدیه رو عید فطر من به انجمن جوملای ایران

کامپوننت ایجاد کلکسون در سایت collector_0.5.0 فارسی شده برای جوملا 2.5

اونجا گفتم اینجا هم میگم:ببخشید که توضیحات کامل رو نتونستم بزارم چون یه مسافرت کوتاه پیش اومد برام.وقتی برگشتم در اولین فرصت توضیحاتش رو براتون قرار میدم

در پناه حق

Rs firewall خیلی طرح خوبی بود:1:، هرچی یوزر بود که یه عمری وجود خارجی نداشتن همشون باهم پیداشون شد، همشونم واسه سه چهار تا دامین میخوان:14: خب خوبه شماها که اینجور مواقع پیداتون میشه سایر اوقات هم یه فعالیتی تو انجمن داشته باشین و همونجوری که از بقیه یاد گرفتین به بقیه هم آموزش بدینgift

سلام و وقت بخیر به تمام عزیزان

:thanks::4d564ad6:

عیدتون مبارک امیوارم هر کجا هستید موفق وپیروز باشید

:thanks::4d564ad6:

دیروز تصمیم گرفتم هدیه ارزشمندی برای امروز آماده کنم برای همین یه قالب برای جوملا 2.5 آماده کردم امیدوارم تو این روز عزیز هدیه مورد قبول واقع بشه

:auizz3ffy9vla57584x

قالب patriot ( پاتریوت )

:auizz3ffy9vla57584x

لینک قالب

بازم عیدتون مبارک

ساعت 9 کجا 11 کجا

الله اکبر این همه هدیه رو کجا دلم بزارم.

ببین انجمن جوملای ایران چقدر پیشرفت کرده نسبت به سایر سایت ها که یکی برای اینکه از حسودی داره می میره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اومده برای اینکه یکم تبلیغات منفی کنه تو سایت عضو شده و خدا داند :25r30wi: تازگی ها دیگه داره این حسودیشون فوران میکنه !!!!!

حالا نقطه جالبش اینه که یکی دو نفرم پیدا کرده که براش لایک بزنن ....

----------------------------------------------------------------------------

منتظرم باشین امروز چند هدیه خوب هم همزمان با افتتاح سایت ارس دیزاین هم در انجمن هم در سایت ارس دیزاین منتشر خواهند شد !!

امین پورسعید عزیز پس سایتت کی باز میشه؟ از صبح دو سه بار رفتم اما offline ، خیلی دوس دارم ببینمش

موفق باشی و کلی تشکر واسه هدایات

امین پورسعید عزیز پس سایتت کی باز میشه؟ از صبح دو سه بار رفتم اما offline ، خیلی دوس دارم ببینمش

موفق باشی و کلی تشکر واسه هدایات

یکی دو تا کار کوچیک داریم با این هدایا سایت کارش تمومه انشالله امروز افتتاح میشه :thanks:

درود به همه ی بچه های گل انجمن

این هم هدیه ناقابل من به انجمن . امیدوارم مفید واقع بشه .:thanks::thanks::a2d3::a2d3::a2d3::25::25::25::25::25:

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی رازهای طراحی سایت اثر بن هانت بخش اول ( ترجمه شده )

با بهترین آرزوها برای انجمن جوملای ایران

با سلام به تمامی اعضای انجمن جوملا و تشکر از آقای طالبی

عید سعید فطر مبارک

سلام

عيدي من هم تو راهه. انشاله تا آخر شب ميذارم تو انجمن. از صبح دارم روش كار مي كنم، يكي دوساعت ديگه آماده ميشه، شايد هم بيفته براي آخر شب، دارم روي استايل هاش كار ميكنم تا افزونه ترو تميزي بشه.

فقط يه سوال از مهندس طالبي عزيز، يه اكستنشن كوچولو اين افزونه داره كه تجاريه، ميشه اون رو هم به عنوان هديه بزارم؟

برخی دوستان دارن می سوزن در حد المپیک

طرف گفته به دلیل زلزله آذربایجان این عید رو عید نمی دونم و افزونه ای بعنوان هدیه منتشر نمیکنم !!!

:21::21::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

بعضی دوستان هم بصورت اسکی دارن RSFirewall لایسنس دار هدیه میدن به کاربراشون!:auau: