ابوالفضل طالبی

عید فطر مبارک :: هدایای عید فطر از هم اکنون ..!

53 پست در این موضوع

تا دقایقی دیگر فروشگاه ساز شاطر قلی منتشر میشود .. این فروشگاه ساز هم از سلسله فروشگاه سازهای سری قاطر است! :5:

البته امیدوارم که امین پورسعید هم برسه و یک هدیه منتشر کنه که اون هم از همین سلسله کارهاست!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
برخی دوستان دارن می سوزن در حد المپیک

طرف گفته به دلیل زلزله آذربایجان این عید رو عید نمی دونم و افزونه ای بعنوان هدیه منتشر نمیکنم !!!

:21::21::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

وای عجب حرفی زده طرف ، از کجاش درآورده این جمله ور؟ فک کنم جایی خونده بوده....

استاد منتظر هدیه ها هستیم پرچم بالاست بد جور به امید روز های بهتر و بهتر و بهتر واقعا جای سوختن هم داره

:25r30wi::yeah::1::1::1::yeah::25r30wi:

عيدي من آماده شد

كامل ترين افزونه تبادل پيام و ايميل:

UddeIm 2.8

داراي 10 قالب كاملا بهينه شده به همراه پلاگين پرميوم (براي الصاق فايل به ايميل)

ببخشين دير شد، از خود صبح دارم روش كار ميكنم. با اينكه از نسخه قبلي تا اين نسخه چند خط ترجمه فقط اضافه شده بود، اما بهينه كردن استايل ها اينقدر طول كشيد. اميدوارم مورد پسند باشه.

دانلود افزونه

یکم دیر رسیدم. این هم هدیه من.

پلاگین محدود کردن ادامه مطلب برای کاربران غیر عضو.

توضیح این که این پلاگین کاربر رو مجبور میکنه برای خوندن ادامه مطلب و ... تو سایت عضو بشه.

آقا ما حاضریم یه ماه دیگه هم روزه بگیریم

اصلا کل سال در حال روزه باشیم

:128fs318181:

اقا نتوانستم کامپونت rs firwall دانلود کنم لینک دانلودش برداشته شده یا چیز دیگه

اقا نتوانستم کامپونت rs firwall دانلود کنم لینک دانلودش برداشته شده یا چیز دیگه

لینک دانلودی نبوده. دوستانی که در روز عید فطر درخواست این کامپونت را دادند برای انها لایسنس رسمی این افزونه به همراه خود افزونه ارسال خواهد شد.

سلام

کی لاینسس رو میدید ؟

من روز عید فطر درخواست دادم اما هنوز برام ارسال نشده ؟

سلام

کی لاینسس رو میدید ؟

من روز عید فطر درخواست دادم اما هنوز برام ارسال نشده ؟

سلام

دوست عزیز صبر کنید اعلام شد که بخاطر حجم زیاد درخواستها ممکنه چند روز طول بکشه...

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من نیاز به این افزونه دارم دوستان راهنمایی می کنند

ویرایش شده در توسط hamid80

عید سعید فطر بر تمامی دوستان مبارک باشد انشاءا...

دوستان عزیز واقعا از تمایمی شما بزرگواران متشکر و سپاسگزار و قدردان هستم

بنده همینجا اعلام می کنم که به نظر بنده انجمن جوملای ایران بهترین انجمن برای یادگیری جوملا است

این مطلب رو به صورت حضوری با خود مهندس طالبی هم در میان گذاشتم

امیدوارم که تمامی دوستان که به دیگران کمک می کنند و آموزش می دهند همیشه پایدار باشند

سلام من در روز عید برا ی افزونه rs firewall درخواست دادم ولی هنوز چیزی به دستم نرسده ممنو می شومم به ایمیل بنده فایل مربوطه را ارسال کنید

سلام من در روز عید برا ی افزونه rs firewall درخواست دادم ولی هنوز چیزی به دستم نرسده ممنو می شومم به ایمیل بنده فایل مربوطه را ارسال کنید

با سلام . تمامی دوستانی که در تاپیک مربوطه درخواست دادن بررسی و ارسال شده. http://joomlaforum.ir/showthread.php/5107-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-RsFirewall-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%B3

من بررسی کردم درخواستی از طرف شما نبوده

من درخواستم همون روز در همن تاپیک مطرح کردم اگر به تاریخ و نوشته چند خط بالا تر نگاه کنید هم اسم سایتو دادم هم ادرس ایمیل را

ویرایش شده در توسط hamid80

من کد لایسنس رو دریافت کردم اما از من بعد از وارد کردن لایسنس یوزر و پسورد می خواد...چه کار باید بکنم؟؟؟