majid.fathi

هدیه ویژه ، افزونه ی امنیتی RsFirewall به همراه لایسنس

109 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

عید همگی مبارگ

واقعه زلزله عزیزان اذربایجانی رو هم تسلیت می گم

و تشکر می کنم به سهم خودم از هدایایی که مدیران جوملا فروم زخمتشو کشیدند

اگه ممکنه برای من هم زحمت بکشید ارسال کنید

دامین من

www.fasa9

www.archive1.ir

www.gjvl.ir

ممنون و تشکر

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
تصحیح اشتباه تایپی..

تاپیک بسته شد ..

کلیه لایسنس ها به صورت پیام خصوصی برای کاربران ارسال خواهد شد/

از ارسال تاپیک در این خصوص در انجمن خود داری نمایید/

ارسال لایسنس ها به دلیل حجم زیاد تقاضا ها ممکن از تا چندین روز زمان ببرد/

از ارسال پیام خصوصی نامربوط به مدیران انجمن خودداری نمایید /

با سلام

به یاری خدا تمامی پست ها بررسی و لایسنس ها به همراه افزونه ی مربوطه به صورت پیغام خصوصی به کاربران ارسال گردد. دوستانی که لایسنس دریافت ننموده اند و یا مشکلی در دریافت داشته اند می توانند به صورت پیغام خصوصی پیگیری نمایند.

:1::auizz3ffy9vla57584x

نسخه ی جدید rsfirewall ارائه شده و از انجایی که امکان اپدیت برای دوستانی که لایسنس را دریافت نموده اند وجود ندارد. این دوستان نسخه ی جدید را از لینک پایین دریافت نموده و مانند یک افزونه عادی نصب نمایند. نیازی به حذف نسخه ی قدیم نمی باشد . با نصب این افزونه rsfirwall شما اپدیت خواهد شد.

توجه: این افزونه ویژه ی دوستانی می باشد که قبلا لایسنس دریافت نمودند . در صورتی که لایسنس دریافت نکرده اید عواقب نصب این افزونه بر عهده خود شما می باشد.

http://advertise0.com/component/attachments/download/6

جوملای 2.5 و 3

نسخه 1.4.0 R46

نسخه های جدید در تاپیک اول درج گردید. لازم به ذکر است این نسخه فاقد لایسنس می باشد و لایسنس مذکور تمام شده است.