akbari

در مورد فتوشاپ سوال دارید بپرسید!

89 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]5076[/ATTACH]

سلام داداش اینم از فایلتصویری که psd را باید نشان بده اصلا نشون نمی ده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست گلم متوجه منظورت شدم من تست زدم رو سیستم من مشکلی نداشت . فردا صبح از روی سیستمهای شرکت هم تست میکنم بهت خبر میدم . اگه اونجا هم مشکلی نبود لینک دانلود photoshop خودم رو برات میزارم اونم بگیر نصب کن ببین مسکلت حل میشه .

سلام

من فتوشاپ cs6 نصب کردم ولی فونت فارسی کلمات جدا از هم نوشته میشه.راه هایی که توی اینترنت هم بود امتحان کردم ولی حل نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

من فتوشاپ cs6 نصب کردم ولی فونت فارسی کلمات جدا از هم نوشته میشه.راه هایی که توی اینترنت هم بود امتحان کردم ولی حل نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

درود

در تاپیک دیگه به شما پاسخ داده شد .

شما توی فوتوشاپ cs6 نمی تونید مستقیم فارسی تایپ کنید . یا باید از فارسی نویس هایی مثل مریم استفاده کنید یا فوتوشاپ cs6-me رو نصب کنید .

موفق باشید

سلام من یه سوال دارم :21:

من میخوام swatches فتوشاپم دایره ای باشه :jan: میشه راهنماییم کنید ؟:ooof:

درود

ببخشید متوجه منظورتون نشدم !!! تا اونجایی که من میدونم swatch بانک رنگه . چیشو میخواید دایره ای بشه ؟

[ATTACH=CONFIG]6510[/ATTACH] یه همچین پالتی منظورم :auau: البته این تصویر برای فتوشاپ نیست [ghelyion] میدونم که تو کرل یا corel painter این پالت وجود داره ولی تصویر سازی بچه ها رو نیگاه میکردم - پالت فتوشاپشون هم دایره ای بود و به نظرم خیلی عالی میرسید برای تصویر سازی و انتخاب رنگ یه پالت بزرگ با کلی رنگ خیلی عالی :4d564ad6: خوب همین دیگه :a54d65a: میشه حالا راهنماییم کنید من چطوری میتونم یه پالت دایره ای داشته باشم[motat]

ارسال شده در (ویرایش شده)

آهان این wheel Swatch هست

این فایل رو تو پوشه color-swatches کپی کنید

photoshop-swatches-sketchlings-swatches دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

اگه کار نکرد تو گوگل به نام color wheel swathes جستجو کنید برای نسخه فتوشاپ خودتون

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

ببخشیدا howit این که معرفی کردین پالت بود [sibil]ولی دایره ای نبود که خوب :37:

حالا باید چیکار کنم :auau:

:ad54ad:سلام :4d564ad6: مرسی مشکل حل شد- این رو ببینیند [ATTACH=CONFIG]6528[/ATTACH] من دنبال این پالت رنگ بودم :14:و فکر میکیردم مثل کرل یا برنامه های دیگه دایره ای :jan: شما میشه یه پالت اینشکلی همممممممم :yeah:بهم معرفی کنید [sibil]

سلام .

خدا قوت

من میخوام یه کار گرافیکی انجام بدم که تعداد دانش آموزان ممتاز رو نشون بدم و چاپش کنم میخواستم ببینم نوع رنگش باید cmyk باید باشه؟ واینکه اگر بخوام قاب 3در 4 برای هر کدوم قرار بدم اندازه ی صفحه چقدر باشه خوبه؟؟ تعداد قاب ها باید برای 6 تا کلاس به صورت افقی باشه و هر کلاس 20 تا قاب داشته باشه.....

هر چیزی که پرینت گرفته میشه و یا چاپ میشه باید cmyk باشه بجز فایلی که میره عکاسی و با دستگاه عکاسی چاپ میشه که باید RGB باشه

بقیه سوالتون هم واضح نیست.

میخواین چند تا عکس رو در یک صفحه کنار هم بذارید و دورشون یه فریم بذارید؟

متشکر. ببینید من میخوام تو یک صفحه 14 ردیف و 20 تا ستون داشته باشم که تو هر ستون قاب عکس محل قرار گیری عکسها باشه و در هر ردیف هم اسم کلاسها درج بشه.

شما توی فتوشاپ با اندازه کاغد بزرگ تر از نیازتون ، این موارد رو بنا به خواستتون بچینید کنار هم ، در انتها ابعاد کار رو مشخص کنید. بعد بدید با پلات براتون بزنند روی کاغذ بزرگ . Cmyk هم استفاده کنید

کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟و به سوالم جواب بده؟

دوست عزیز این طرحی که شما می فرمائید براحتی با فوتوشاپ قابل پیاده سازی هست و شما اگه اطلاعات خیلی مبتدی هم در این زمینه داشته باشید می تونید به نتیجه برسید . الان من تو تا پست قبلی شما رو خوندم متوجه سوالتون نشدم ؟

تنها موردی که بود در خصوص نوع رنگ که خانم ملکی راهنمایی کردند در خصوص سایز هم که خودتون باید تشخیص بدید . وقتی عکس ها 3 در 4 هست و 14 ستون و بیست ردیف دارید سایزتون حدودا میشه 60 در 120 سانت با رعایت فاصله و با احتساب خطوطی که نام کلاس رو میخواید بنویسید . برای چاپش هم باید پلاتش کنید با پرینتر کارتون نمیشه

سلام من هر طرحی توی فتوشاپ میزنم وقتی میخوام به شکل jpeg ذخیره کنم روی دستکتاپ برای چاپ بفرستم

رنگ هاش کاملا تغییر میکنه و در واقع افت میکنم به ناچار باید به فرمت تیف ذخیره کنم که فرستادنش با تلگرام خیلی حجم بالایی داره و سخته

ممنون میشم راهنمایی کنید

هر فشرده سازی کاهش کیفیت رو داره.برای چاپ حتما باید از پسوند های خام مثل همین tiff استفاده کنید

وای من جدیدا فوتوشاپم موقع وارد کردن یک عکس روی یک عکس دیگه ارور میگیره .... میگه در پارس کردن فایل JPG ارور رخ داده.... با هر عکسی این مشکل رو داره....

چیکارش کنم؟

وای من جدیدا فوتوشاپم موقع وارد کردن یک عکس روی یک عکس دیگه ارور میگیره .... میگه در پارس کردن فایل JPG ارور رخ داده.... با هر عکسی این مشکل رو داره....

چیکارش کنم؟

با سلام

چطور میتوان تنظیمات وایت بالانس یک عکس را در فتوشاپ به سایر عکسها اعمال کرد؟

سلام ببخشید ممنون میشم راهنمایی کنید

در عکسی که خدمتتون ارسال کردم در مربع وسط فیلم پخش میشه در حالی که همه چی ثابته مثل نوشته ها و کادر دور. این کار با فتوشاپ انجام میشه؟ با چه برنامه میشه درست کرد؟

Screenshot_20190604-155013.png

سلام. کسی هست بتونه جواب بده؟

اقا ما هر اکشنی رو اجرا میکنیم ارور میده موقع شروع و باید گزینه ادامه یا کانتینیو رو بزنیم. طوری نشد که دیگه اموزشاشم گرفتم بااینکه بلد بودم. عین اموزشم ما میریم ولی یبار میگه گزینه سلکت به درستی در دسترس نیست.. یبار میگه دیلیت به درستی کار نمیکنه..یبار به پیکسلها ایراد میگیره..و در اخرم یه شکل عجیب غریب درمیاره و شاید سی درصد شبیه اون اصل اکشن هست. برای رفع این ارورها و اینکه یک اکشن دقیقا اون چیزی بشه که امنتظار داریم کسی راهکاری داره؟ یا تجربش رو داشته؟ این اکشنها کلا این مشکلات رو دارا هستند یا برای بقیه دقیقا عین همون چیزی میشه که انتظار دارن؟ من چند اکشنو تست کردم واقعا یدونشونم درست اجرا نمیشه و ارورایی میده و اخرم یه چیز مزخرف میده بیرون.. جایی هم درمورد این وضعیت کلیپی چیزی نیست. همه فقط اون مبانی سادشو توضیح دادن که مام بلدیم و یه لایه میسازی ب اسم براش و منطقه فووکوس رو رنگ میکنی با براش و اکشنو میاری و براششم لود میکنیو خلاصه پلی میکنی تا انجام بده. ولی درکل نمیشخ و یه چیز بد میده بیرون.. ممنون میشم کسی کمک کنه. همینجارو چک میکنم به ایمیل چیزی نفرستید. اگرم تلگرام کسی میتونست راهنمایی کلی کنه من ممنونش میشم واقعا. واقعا نیاز دارمو لنگ این قضیه ام مدتهاست. ایدیمم samic هست در تلگرام. ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری