akbari

در مورد فتوشاپ سوال دارید بپرسید!

89 پست در این موضوع

در در ۱۳۹۵/۶/۱۶ در 05:27، سورنا گفته است :

سلام من هر طرحی توی فتوشاپ میزنم وقتی میخوام به شکل jpeg ذخیره کنم روی دستکتاپ برای چاپ بفرستم

رنگ هاش کاملا تغییر میکنه و در واقع افت میکنم به ناچار باید به فرمت تیف ذخیره کنم که فرستادنش با تلگرام خیلی حجم بالایی داره و سخته

ممنون میشم راهنمایی کنید

سعی کن اولا جی پگ سیو نکنی برا دادن به چاپ.. فرمت تیف مناسبه. مود رنگیت هم cmyk باشه برای چاپ همیشه.برای چیزا دیگه همون rgb مناسبه

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
در در ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ در 00:59، amir_seddighi گفته است :

دوست عزیز این طرحی که شما می فرمائید براحتی با فوتوشاپ قابل پیاده سازی هست و شما اگه اطلاعات خیلی مبتدی هم در این زمینه داشته باشید می تونید به نتیجه برسید . الان من تو تا پست قبلی شما رو خوندم متوجه سوالتون نشدم ؟

تنها موردی که بود در خصوص نوع رنگ که خانم ملکی راهنمایی کردند در خصوص سایز هم که خودتون باید تشخیص بدید . وقتی عکس ها 3 در 4 هست و 14 ستون و بیست ردیف دارید سایزتون حدودا میشه 60 در 120 سانت با رعایت فاصله و با احتساب خطوطی که نام کلاس رو میخواید بنویسید . برای چاپش هم باید پلاتش کنید با پرینتر کارتون نمیشه

سلام. مدیرجان من در مورد اکشن در فتوشاپ سوالی مطرح کردم در این تایپیک که دیگه نیاز نیست مطرحش کنم. ممنون میشم اگر بتونی یک نگاهی بهش بندازی.

1 کاربر پسند دیده است

در در 7/9/2019 در 06:34، samic گفته است :

سلام. کسی هست بتونه جواب بده؟

اقا ما هر اکشنی رو اجرا میکنیم ارور میده موقع شروع و باید گزینه ادامه یا کانتینیو رو بزنیم. طوری نشد که دیگه اموزشاشم گرفتم بااینکه بلد بودم. عین اموزشم ما میریم ولی یبار میگه گزینه سلکت به درستی در دسترس نیست.. یبار میگه دیلیت به درستی کار نمیکنه..یبار به پیکسلها ایراد میگیره..و در اخرم یه شکل عجیب غریب درمیاره و شاید سی درصد شبیه اون اصل اکشن هست. برای رفع این ارورها و اینکه یک اکشن دقیقا اون چیزی بشه که امنتظار داریم کسی راهکاری داره؟ یا تجربش رو داشته؟ این اکشنها کلا این مشکلات رو دارا هستند یا برای بقیه دقیقا عین همون چیزی میشه که انتظار دارن؟ من چند اکشنو تست کردم واقعا یدونشونم درست اجرا نمیشه و ارورایی میده و اخرم یه چیز مزخرف میده بیرون.. جایی هم درمورد این وضعیت کلیپی چیزی نیست. همه فقط اون مبانی سادشو توضیح دادن که مام بلدیم و یه لایه میسازی ب اسم براش و منطقه فووکوس رو رنگ میکنی با براش و اکشنو میاری و براششم لود میکنیو خلاصه پلی میکنی تا انجام بده. ولی درکل نمیشخ و یه چیز بد میده بیرون.. ممنون میشم کسی کمک کنه. همینجارو چک میکنم به ایمیل چیزی نفرستید. اگرم تلگرام کسی میتونست راهنمایی کلی کنه من ممنونش میشم واقعا. واقعا نیاز دارمو لنگ این قضیه ام مدتهاست. ایدیمم samic هست در تلگرام. ممنون

سلام

این تایپ مربوط به چندین سال پیش هست و آموزش دهنده در انجمن فعالیت ندارد .

اکشن خودتون ساختید یا دانلود کردید ؟ اگر دانلود کردید ممکن هست ابزارها و ویزگی های یکه در ساخت اکشن توسط سازنددش انجام شده شما بروی فتوشاپ خودتون ندارید و خطا میده

1 کاربر پسند دیده است

سلام و درود بر شما
من یه سوال دارم اونم اینه که وقتی میخوام یه صورت رو روی صورت دیگه بزار(((تغییر چهره))))باید صورت اولیه رو حذف کنم سپس صورت مورد نظر رو جاش بزارم ولی من هر چقدر دکمه بک اسپیس یا deleteرو میزنم پاک نمیشه یه صفحه باز میشه که اگه اوکی رو بزنم باز هم پاک نمیشه
لطفا کمک کنید

1 کاربر پسند دیده است

سلام،عکسی از یک چت واسم فرستادن که با ادیت یه مقدارش رو با قلم سیاه کردن و دیده نمیشه،میشه حذفش کرد و چت ها رو دید؟

1 کاربر پسند دیده است

سلام دوستان

کسی میدونه چطور میشه از یه عکس یه خروجی گرفت که نشون بده هر پیکسل موجود در عکس چه رنگی هست؟ منظورم کل پیکسل های موجود در عکس هستش طوری که بشه اونها رو دسته بندی کرد.یعنی بدونیم از هر کد رنگ دقیقا در چند پیکسل استفاده شده و آدرس اون پیکسل ها دقیقا کجاست؟

سلام وقتتون بخیر

ویندوزم پرید و مجبور شدم دوباره اونو نصب کنم. پس از نصبویندوز 10، فتوشاپ 2020 رو نصب کردم و الان مشکلی که دارم اینه که منوبار در فتوشاپ نشون داده نمیشه. لطفا راهنماییم کنید چه طور میتونم اونو درست کنم؟

در 18 ساعت قبل، سحر بیگی گفته است :

سلام وقتتون بخیر

ویندوزم پرید و مجبور شدم دوباره اونو نصب کنم. پس از نصبویندوز 10، فتوشاپ 2020 رو نصب کردم و الان مشکلی که دارم اینه که منوبار در فتوشاپ نشون داده نمیشه. لطفا راهنماییم کنید چه طور میتونم اونو درست کنم؟

سلام

اگر منظورت از منو بار، نوار ابزار فتوشاپ هست در آیتم window منوی اصلی روی گزینه option کلیک کنید. بقیه پنجره اه هم از همین بخش قابل نمایش هستن

بسیار ممنونم از وب سایت فوق العاده و مطالب ارزشمندی که با ما به اشتراک می گذارید.

بسیار ممنونم از وب سایت خوب و بی نظیر شما و مطالب ارزشمندی که با ما در این وب سایت به اشتراک می گذارید.

سلام خوبید من پلاگین kpt6را برای فیلتر فتوشاپ میخواهم خیلی هم احتیاج دارم لطفاً کمکی کنید

در در 11/29/2013 در 20:35، nazijun گفته است :

سلام

من فتوشاپ cs6 نصب کردم ولی فونت فارسی کلمات جدا از هم نوشته میشه.راه هایی که توی اینترنت هم بود امتحان کردم ولی حل نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام منم این مشکل رو داشتم کلا کار کردن با فونت های فارسی خیلی راحت نیست

این فیلم رو ببین شاید مشکلت حل شد برای من خوب بود

https://graphicsara.com/آموزش-رفع-مشکل-تایپ-فارسی-در-فتوشاپ/

1 کاربر پسند دیده است

سلام 

من در قسمت shape tool یه مشکل دارم 

این که گزینه delets shape  کار نمیکنه و خاموش. و میخوام بعضی شیپ ها و بعضی گروه های شیپ و پاک کنم و چون این قسمت غیرفعال نمیتونم این کارو انجام بدم. 

لطفا کمکم کنین.

ممنون

Untitled.png

سلام

من فتوشاپ 2022 نصب کردم

چرا هنگامی که توی قسمت پرینت صفحه ی a4 وقتی شیپ ایجاد میکنم صفحه رو زوم میکنم شیپ من ناپدید میشه و وقتی دور میکنم شیپ پدیدار میشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری