it-net

انتقال اطلاعات از هاست به هاست دیگر

4 پست در این موضوع

ا سلام گفتم شاید برای کلیه کاربران پیش بیاد که بخوان یه فایل از اینترنت بر روی هاستشون کپی کنن و دیگه دغدغه دانلود رویه سیستم شخصی و دوباره مصیبت آپلود نداشته باشن.

من تویه اینجا می خوام یه اسکریپت leach رو توضیح بدم که کاربرد بسیاری داره و می تونه تویه همه حالات نیازهای کاربران جومفایی و ... رو برطرف کنه. این اسکریپت تا حدی ایمن سازی شده و برخی قسمتهاشو هم فارسی کردم چون خیلی ساده هست واسه همین تمامشو فارسی نکردم.

امکانات این اسکریپت: 1- دانلود مستقیم فایل رویه هاست، 2- اضافه کردن توضیحات برای هر فایل، 3- نمایش فایلهای دانلود شده، 4- امکان ارسال فایل دانلودی به ایمیل، 5- امکان ارسال فایل دانلودی بهFTP 6- امکان تغییر نام فایلهای دانلودی، 7- امکان حذف فایلهای دانلودی، 8- امکان تعیین مسیر برای ذخیره فایل دانلودی، 9- امکان استفاده از Proxy 10- امکان نمایش حجم فایل دانلودی، 11- امکان نمایش سرعت دریافت فایل، و....

خوب اول از لینک زیر میایم فایل رو دانلود و به هاستتون انتقال میدید:

http://client.it-net.ir/dl.php?type=d&id=7

خوب بعد از باز کردن از حالت فشرده باید این موارد رو رعایت کنید: 1- پرمیژن پوشه اصلی باید رویه 755 تنظیم بشه، 2- پرمیژن فایلها باید رویه 644 باشن.

خوب حال فایل rapidpro51.php از طریق مرورگر باز کنید. با اجرا، تمامی کارا واضح هستن و نیازی به توضیح نمیبینم.

نکات اصلی: 1- لینک باید مستقیم باشه و امکان دریافت پوشه نیست، 2- سرعت انتقال بستگی به سرعت پورت سرورهای مبدا و مقصد داره، 3- از این برنامه در صورت نیاز استفاده کنید چون مصرف زیاد باعث افزایش مصرف سایت از منباع سرور میشه پس برای استفاده زیاد از این اسکریپت مدیر سرور خودتونو در جریان بزارید.

موفق و پیروز باشید.

Move_File.zip

Move_File.zip

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آیا کسی با این اسکریپت کار کرده؟ هرکاری میکنم نمیشه باهاش کار کرد همش ارور میده.

کسی راه دیگه میشناسه؟

درود من که کار کردم مشکلی هم باش نداشتم

ما چه مشکلی دارید وو اگر میگید خطا چه خطایی م یده تا راهنماییی کنیم

-*

و جواب دوم اینکه اگر جوملا کار می کنید و م یخواهید انتقال بدید می تونید از بک آپ گیر استفاده کنید به راحتی انتقال انجام بدید

سیستم از لحاظ کد و فنی اصلا موردی نداره.

احتمال زیاد دردادن لینک به مشکل برخوردین.

لینک باید مستقیم باشه یعنی خود سیستم بتونه دانلودش کنه نه لینکهایی که اسکریپتهای دانلود مانند فوکا دانلود که جای لینک مستقیم لینک مستعار میده باشه.

پس باید لینک مستقیم باشهو مشخصات فایل دانلودی قابل مشاهده مثل لینک زیر:

http://176.9.212.13/VMware-viclient-all-5.0.0-455964.exe

http://client.it-net.ir/downloads/VMware-viclient-all-4.1.0.exe

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری