rezabaghaie

ثبت وب سایت و دریافت گواهی ثبت از وزارت ارشاد

15 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان!

اینم یه عیدی خیلی کوچیک از من به بچه های سایت!

یکی از چیزهایی که طراحان سایت و مدیران سایت از اون میترسن هک شدن سایتشونه! واسه جلوگیری از هک شدن کارهای بسیار زیادی هم انجام میدن. ولی بعضی وقتا ممکن یه هکر بتونه وارد سایت بشه و اطلاعات مهمی رو از سایت دزدی کنه!

اینجا اولین سوالی که پیش میاد برای این عزیزان اینه که میتونن به طور رسمی شکایت کنند یا نه! و برای پیگیری چکار باید انجام بدن؟!

راه حل این موضوع خیلی ساده اس! ثبت سایت در وزارت فرهنگ و ارشاد!

الان با خودتون میگید که این کار یه کار سخت و پر هزینه است! ولی نه!! شما خیلی راحت با ثبت ننام در پرتال وزارت ارشاد میتونید سایتتون رو ثبت کنید و برای دریافت گواهی ثبت فقط لازمه چندتا مدرک رو ایمیل کنید!!! به همین راحتی!

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام میتونید به پرتال "ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی" مراجعه کنید.

آدرس:

http://www.samandehi.ir/mainMenu.html

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

این سایت اعلام کرده با ثبت در سایت ساماندهی میتونید درخواست ف ی ل ت ر خطا بدید(واسه مواقعی که سایت اشتباهی ف ی ل ت ر شده) حالا سوال من اینه:

آیا اصلا لازمه ثبت کنیم یعنی ضرورتی داره؟ نکنه همین ثبت خودش راهی باشه واسه کنترل بیشتر روی سایت. بهر حال جوونیم. جوون هم آخر یه خطایی میکنه نه در حد "بوق" اما یهو دیدی به مزاغ پشت میزیه خوش نیومد (بهر حال سلیقه ای عمل میشه ما داریم راه میریم یکی پیدا میشه میگه چرا نمی شینی میشینیم یکی میگه چرا نشستی)

آقا اصل مطلب: این ثبت کمک به ردیابی بهتر نشه؟

از یه طرفم ما به پاکی کارمون ایمان داریم میخوایم راهی واسه قانونی کردن و جلوگیری از مشکلات آینده (مثل ف ی ل ت ر اشتباهی) بشه با این ثبت.

ویرایش شده در توسط bestboy7

واسه جلوگیری از چیلترشدن اشتباهی هم هست و اگه باز هم چیلتر شدین میتونید راحت پیگیری کنید!

وزارت ارشاد تنها جای معتبری که شما میتونید سایتتون رو توی اون ثبت کنید! چون تمام کارهای وربوط به بازرسی و چیلترینگ توی وزارت ارشاد و همین ساماندهی انجام میشه!

آیا این کار (ثبت سایت) برای جلوگیری از ف ی ل ت ر شدن اشتباهی سایت هم هست یا برای اون کار جای دیگه باید سایت رو ثبت کرد؟

اصلا کلا سایت رو چه جاهایی میشه ثبت کرد که صاحب و اسم و رسم داشته باشه و کاری به کارمون نداشته باشن؟؟؟

با سلام....

تنها مرجع و منبع رسیدگی ساماندهی سایتهای اینترنتی فقط همین سایت ساماندهی .دات آی ار هستش.

یک نکته ای رو عرض کنم. ثبت در این سایت به معنی نیس که شما هرچی دلت خواست تو سایت بذارید بعد بگید که فیلت رنمیشید نه!! اصلا!! این فکر رو نکنین. اینجا فقط با درصد بالایی از گیر دادنهای الکی سیستم فیلترینگ ارشاد جلوگیری میشه.و اگر شکایت کننده و...داشته باشین.و سایتتون رو گزارش کنند. سریعاً بسته میشه ساستتون.... به همین راحتی و سادگی و خوشمزگی...:yeah::128fs318181::25r30wi:

درسته ولی هیچ خلافکاری نمیره شغلش رو توی اصناف ثبت کنه که کسی که سایت مورد دار طراحی میکنه بره سایتش ثیت کنه!

وقتی شما کارت رو درست انجام میدی چرا شکایت کنند که بعدش مشکلی پیش بیاد!

توی حود سایت ببینید برای دریافت گواهی کتبی چقدر اطلاعات میگیرن! هر سایتی رو ثبت نمیکنن!

جناب بقایی و مردانه ممنون از پاسخهاتون اما من پستم رو ادیت کردم درواقع سوالاتم عوض شد حالا اگه ممکنه ج بدبد. از اواخر پست جناب مردانه برمیاد که ثبت نکردنش بهتر از کردنشه؟ درست فهمیدم؟

درسته ولی هیچ خلافکاری نمیره شغلش رو توی اصناف ثبت کنه که کسی که سایت مورد دار طراحی میکنه بره سایتش ثیت کنه!

توی حود سایت ببینید برای دریافت گواهی کتبی چقدر اطلاعات میگیرن! هر سایتی رو ثبت نمیکنن!

رضا جان من منظورم شاکی خصوصی نبود. میگم این ثبت شدن باعث نشه خودشون بیشتر چک کنن این سایت رو نسبت به وقتی هیچ جا ثبت نیست. نگرانی من اینه مثلا من یه لینک تبلیغاتی میدم اون سایت که من لینک دادم یا تبلیغش میکنم یه خلافی میکنه یا مثلا خلاف سلیقه اینا عمل میکنه حالا با ردیابی این سایت نیان سایت منو تخته کنن خودمم به صرف آب خنک ببرن حالا بیا دوبرابر خرج سایتت به به وکیل و دادگاه که بگی بابا این سایت رو نمیخوام فقط بزارید برم آب گرم بخورم گلوم درد میکنه از بس آب خنک خوردم

ثبت سایت واجب نیست. مستحبه!

در جوابتون بگم که هیچ خلافکاری نمیره شغلش رو توی اصناف ثبت کنه که کسی که سایت مورد دار طراحی میکنه بره سایتش ثیت کنه!

اگه میخوای شیطونی بکنی دیگه بقیش دستته خودته...

رضا جان من منظورم شاکی خصوصی نبود. میگم این ثبت شدن باعث نشه خودشون بیشتر چک کنن این سایت رو نسبت به وقتی هیچ جا ثبت نیست. نگرانی من اینه مثلا من یه لینک تبلیغاتی میدم اون سایت که من لینک دادم یا تبلیغش میکنم یه خلافی میکنه یا مثلا خلاف سلیقه اینا عمل میکنه حالا با ردیابی این سایت نیان سایت منو تخته کنن خودمم به صرف آب خنک ببرن حالا بیا دوبرابر خرج سایتت به به وکیل و دادگاه که بگی بابا این سایت رو نمیخوام فقط بزارید برم آب گرم بخورم گلوم درد میکنه از بس آب خنک خوردم

اونکه آره الان لینکای تبلیغاتی خطرناک شده! میتونی با تماس یا ایمیل از خودشون بپرسی!

اونکه آره الان لینکای تبلیغاتی خطرناک شده! میتونی با تماس یا ایمیل از خودشون بپرسی!

کلا اینقد ترسناکن و اونقد به کشف اطلاعاتشون ایمان دارم که میترسم حتی بپرسم یهو دیدی گفتن این داره میپرسه یه کاسه ای زیر نیم کاسشه. حالا بیا ثابت کن بابا حوصلم سر رفته بود تو خونه اومدم زنگ زدم بهتون،آقا رضا گولم زد گفت بپرس والا ته خلاف من خوندن سایتهای خبری ورزشیه اونم در کنار چایی. بیخیال منصرف شدم فک کنم همون بذاریم ف ی ل ت ر بشه بهتره اینجوریسایت از دنیا اینتر ف ی ل ت ر میشه اونجوری خودم ف ی ل ت ر میشم. وای فکرشو کن امروز هستی فردا ف ی ل ت ر شدی نیستی

اینجوریام نیست... همه ی خلافکارا بی دین و ایمون نیستن. چندتایی هم پیدا میشه یه چیزی صبح شب زمزمهکنن :128fs318181::yeah: بگردی پیدا میشه :did2:

جناب بقایی و مردانه ممنون از پاسخهاتون اما من پستم رو ادیت کردم درواقع سوالاتم عوض شد حالا اگه ممکنه ج بدبد. از اواخر پست جناب مردانه برمیاد که ثبت نکردنش بهتر از کردنشه؟ درست فهمیدم؟

نظر من 100% برعکس چیزی بود که شما متوجه شدین...به نظر من بعد از بالا آوردن دامنه سایت، اولین کاری که میکنین تو ساماندهی حتم ثبتششششششش کنین!!!

هبچ ضرری هم واست نداره.اتفاقا خیلی مفیییییید هم هست... الان سایت شخصی بنده حدود یکسالی میشه که توی پیوندها لینک ششششششده!! (دلتون بسوزه!!)

همین باعث میشه که سایتون بصورت رندم هر هفته در صدر لینکها قرار بگیره و کلی یوزر بیاد به سایتتون ...(و باز هم به همین سادگی و خوشمزدگی!!! :25r30wi:

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکوک میزنی!

بزا ip ت هک کنم بدم به اونا....

بیا شما که وظیفتون نیست و دوستید اینقد مشکوکید حالا ببین اونا چین بعد میگی برم از خودشون بپرسم.

این جناب مردانه کلا تو کار مزه و این چیزاست. همه چیز رو با خوشمزگی میبینه. ف ی ل ت ر شدن رو میگه بهمین خوشمزگی جوملا لپ تاپ اینترنت همه چیز خوشمزه است.

آره منم موافقم خلافکار میشناسم اسمش رابین هود است کارش درست بود. تازه خلافکارا هم صنف دارن محل اجتماع ماهانه و سالانشونم تو زندانه. واسه خودشون ریس صنف و معاون دارن پادو هم دارن. در کل کار عیب نیست همه کارا شرافتمندانه و خوبن و یقینن به عده ای سود میرسونه پس خدا راضیه

واسه اینکه اسپم نشه پستمون اینو هم بگم:

پس میفرمایید از همه نظر بهتر اینه که ثبت بشه و مشکلی با تخلف سایتهایی که ما لینک میدیم نداریم. راسم میگه به ما چه

ویرایش شده در توسط bestboy7

حداقلش یه مدرک میاد توش نوشته آقا یا خانوم فلانی مدیر وب سایت فلان !

بعد این مدرک رو میزنید تو اتاقتون کلی کلاس میزارید!!!!

جدا از از شوخی من ثبت رایگان سایت رو به همه پیشنهاد میکنم! سرویس های خوبی ارائه میشه-

زمان برگزاری نمایشگاهها واستون دعوت نامه میاد- اگه کنفرانس یا برنامه ای باشه دعوت میشین و...

این جناب مردانه کلا تو کار مزه و این چیزاست. همه چیز رو با خوشمزگی میبینه. ف ی ل ت ر شدن رو میگه بهمین خوشمزگی جوملا لپ تاپ اینترنت همه چیز خوشمزه است.

به قول دوست شاعرم اسمشو نمیگم چون ممکنه فردا بیاین بگیرنمون(:hehe:):

بخند به روی دنیا ؛دنیا به روت بخنده

بزار که رنج و غصه بار سفر ببنده

:didi::nasihat::didi:

هرچی رو سخت بگیری.واست سختی پیش میاد...

پس میفرمایید از همه نظر بهتر اینه که ثبت بشه و مشکلی با تخلف سایتهایی که ما لینک میدیم نداریم. راسم میگه به ما چه

کاملا بلـــــــــــه....

---------------

یه نصیحت دوستانه؛ برادرانه، پدرانه و غیرانـــه ...(!!!) :

با خنده ، دنیایی بهتر و راحتر و زیباتر خواهید داشت.مطمئن باشین....:a2d3::ad54ad::a2d3:

موفق و سربلند و پایدار باشی

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری