aboalfazl

وارد کردن قسمتی از یک سایت در سایت دیگر

16 پست در این موضوع

سلام

می خوام مثلاً این سایت در سایتم نمایش داده بشه به طوریکه لوگو و یه سری از قسمتای سایت اصلی نباشه و با هر بار آپدیت سایت اصلی سایت من هم بروز شه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای این کار در جوملا، موقع ساخت منوی جدید، نوع منو رو بذارید لینک آور (در جوملا 2.5 فارسی) . بعد آدرس سایتی که میخواین لود بشه در تنظیمات منو بدید. اینطوری هدر و آدرس بار سایت لود نمیشه. یعنی هدر و آدرس بار سایت شما دیده میشه و محتوای اون سایتی که لینک دادید

برای این کار در جوملا، موقع ساخت منوی جدید، نوع منو رو بذارید لینک آور (در جوملا 2.5 فارسی) . بعد آدرس سایتی که میخواین لود بشه در تنظیمات منو بدید. اینطوری هدر و آدرس بار سایت لود نمیشه. یعنی هدر و آدرس بار سایت شما دیده میشه و محتوای اون سایتی که لینک دادید

با سپاس

با این کاری که گفتید شاید هدر و آدرس بار سایت لود نشه ولی محتوا تماما نمایش داده میشه در صورتی که من فقط قسمتی از محتوا را می خوام؟

سلام

منم با همین مشکل برخوردم و باید توی سایتم یه سری اطلاعات از یک سایت مرجع گرفته بشه و نمایش داده بشه .

میخواستم بدونم نمیشه اینکارو با فرم انجام داد؟

دوستان اگه پلاگینی ماژولی ترفندخاصی سراغ دارن لطفا راهنماییم کنن واقعا کارم گیر کرده.

ممنون

دوستان سلام

شما میتونید اینکار رو با استفاده از ترکیب css , آیفریم انجام بدید . نحوه تعیین بخشی از سایت با تغییر پارامتر هاست . که مختصات پیج رو از شما میگیره و نمایش میده . اگر در جوملا استفاده میخواهید بکنید از افزونه هایی که به شما در درج html در مطلب کمک میکنند استفاده کنید . این هم نمونه css

<style>
#outerdiv {
width: 250px; position: relative;
}
#innerdiv {
position: absolute; left: -320px; top: -220px;clip:rect(220px 600px 660px 0px);
}
</style>
<div id="outerdiv">
<div id="innerdiv">      
<iframe width="600" height="660" src="http://en.wikipedia.org/wiki/Tutankhamun" scrolling="no" frameborder="0"></iframe>
</div>

ممنون از جوابتون ولی من درست متوجه نشدم.

یعنی باید مثلا یه css مثل بالا تعریف کنم و اسم سایت مرجع رو بهش بدم و برای این فایل css یک منوی iframe تخصیص بدم؟؟

اگه امکانش هست یکم بیشتر توضیح بدید.

ممنون

شما همین کد رو میتونید استفاده کنید . فقط جای آدرس سایت ویکیپدیا که تو این کد هست آدرس سایت مقصدتون رو بزارید . بعد با تغییر اعداد مختصات صفحه که تو کد هست بخش دلخواه سایت مقصد خودتون رو نمایش بدید . برای روشن تر شدن مطلب اول به آدرس ویکیپدیایی که تو کد هست برید . بعد این کد رو با پسوند html ذخیره کنید . و ببینید که فقط بخشی از اون صفحه رو تو آیفریم نمایش میده

ممنون

فقط یه مشکل دارم اونم اینه که نتونستم این کد رو توی جوملا استفاده کنم و مجبور شدم به صورت دستی به کدهای ایندکسم اضافه کنم اگه امکانش هست یه توضیحی بدید که چطور این کد رو توی خود جوملا بنویسم و به آی فریم وصلش کنم .

بازم ممنون

دوستان خیلی ممنون از بحثی که اینجا شده و دقیقا کارم راه افتاد اما اگه یه کمک دیگه کنید خیلی ممنون میشم.

من میخام تو آی فرمی که تو صفحه سایتم فراخوانی میشه یه سری لینک رو غیر فعال کنم.برای اینکار باید چیکار کنم؟

داداش توی آیفریم شما در حقیقت توی سایتت دریچه ای برای نمایش یه سایت دیگه ایجاد میکنی...

یعنی وقتی قسمتی از یک سایت رو نمایش میدی ، هر تغیری توی سایت اصلی بیفته توی سایت شما هم نمایش داده میشه و اینکه شما نمیتونی لینکهای اون صفحه رو غیر فعال کنی .

بهترین کار اینه که قسمتهای لینک دار رو نمایش ندی.

موفق باشی

با سلام به همه دوستان و آقای طالبی عزیز

من همه پست ها رو خوندم ولی چیزی متفاوت تر میخام. من میخام وقتی کاربر تو سایتم یه کلمه ای را جستجو میکنه از یه سایت مشخصی اطاعات مربوط را دریافت کنه و فقط همونارو تو سایت من نشون بده بدون چیزای اضافی. ضمنا ملوم نباشه از اون سایت گرفته. همچین ماژولی هست یا باید برنامه نویسی بشه؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری