battle69

درخواست کد نمایش آمار بازدید امروز، دیروز، هفته

13 پست در این موضوع

سلام دوستان.

یک کد php ساده میخوام که بازدیدکنندگان سایتم تعداد بازدیدها رو ببینند. (بازدیدهای امروز، دیروز، هفته، ماه، کل)

یه چیز ساده میخوام. چون فقط میخوام بازدیدکننده این اعداد رو ببینه

و برای آمار اصلی از خود گوگل استفاده میکنم.

بدی گوگل اینه که نمیشه به کاربران هم نشون داد و فقط برای مدیره.

سیستمهای آمار مثل وبگذر و ماژولهای جوملا رو تست کردم. به دردم نمیخوره. یه کد php ساده میخوام.

البته سرچ هم کردم هنوز چیزی که خوشم بیاد رو پیدا نکردم.

دوستان اگه چیزی میشناسن لطفا راهنمایی کنند. ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. بله سایتم با جوملاست.

ولی بهترین ماژولهای جوملا هم تست کردم مشکل داره!!

یه مطلب دیگه هم اینکه میخوام با هر بار refresh صفحه آمار بازدید یکی اضافه شه

ماژول vvisit counter بهترین گزینه است. اگه بخوای که تو هر رفرش هم بشه، life time هر کلیک رو تو ماژول صفر کن.

پیروز باشید

این ماژول رو قبلا تست کرده بودم.

در تنظیمات ماژول چنین چیزی نبود. الان که شما گفتید رفتم گشتم این افزونه یک پلاگین هم داره که life-time در تنظیم پلاگینش بود.

ولی life-time صفر نداره. یعنی از ده دقیقه شروع میشه به بالا

این ماژول رو قبلا تست کرده بودم.

در تنظیمات ماژول چنین چیزی نبود. الان که شما گفتید رفتم گشتم این افزونه یک پلاگین هم داره که life-time در تنظیم پلاگینش بود.

ولی life-time صفر نداره. یعنی از ده دقیقه شروع میشه به بالا

توی نسخه ای که سه سال پیش فارسی کردم، فقط یه ماژول بود که الان یه پلاگین هم اضافه کرده. خوب این لایف تایم اگه گزینه ی دیگری نداره، customize کنید و مقدار پارامتر و صفر کنید، همین.

پیروز باشید

ببخشید من هنوز موفق نشدم customize کنم و مقدار پارامتر که گفتید رو صفر قرار بدم. میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

کدها رو باید ادیت کنم؟ چون در تنظیمات ماژول گزینه خاصی ندیدم.

توی نسخه ای که سه سال پیش فارسی کردم، فقط یه ماژول بود که الان یه پلاگین هم اضافه کرده. خوب این لایف تایم اگه گزینه ی دیگری نداره، customize کنید و مقدار پارامتر و صفر کنید، همین.

پیروز باشید

اون نسخه ای که شما زحمت کشیده بودید و قبلا ترجمه کرده بودید رو پیدا کردم و تست کردم مشکلم حل شد. خیلی ممنون.

اگه از آخرین نسخه این افزونه بخوام استفاده کنم چی کار باید کنم؟ خیلی تلاش کردم ولی موفق نشدم. (اینکه با هر بار refresh به تعداد بازدیدها یکی اضافه شه)

اون نسخه ای که شما زحمت کشیده بودید و قبلا ترجمه کرده بودید رو پیدا کردم و تست کردم مشکلم حل شد. خیلی ممنون.

اگه از آخرین نسخه این افزونه بخوام استفاده کنم چی کار باید کنم؟ خیلی تلاش کردم ولی موفق نشدم. (اینکه با هر بار refresh به تعداد بازدیدها یکی اضافه شه)

الان من نسخه جدید رو گرفتم و بررسی کردم. صفر هم میشه لایف تایم ولی کلا مشکل ساز میشه و ساختارش رو کلا باید تغییر داد.

من خودم به دنبال چیزی هستم که بتونم هم بازدید ها رو داشته باشم(همون چیزی که شما میگید) و هم بازدیدکنندگان رو، که هیچ کدام از ماژول ها و سرویس ها ندارند یا خیلی دیتابیس رو درگیر می کنند. یه پلاگین هم نوشتم که به دلیل مشغله هام نصفه موند. وقت گیر بیارم اونو کامل می کنم تا همه بتونیم استفاده کنیم.

پیروز باشید

الان من نسخه جدید رو گرفتم و بررسی کردم. صفر هم میشه لایف تایم ولی کلا مشکل ساز میشه و ساختارش رو کلا باید تغییر داد.

من خودم به دنبال چیزی هستم که بتونم هم بازدید ها رو داشته باشم(همون چیزی که شما میگید) و هم بازدیدکنندگان رو، که هیچ کدام از ماژول ها و سرویس ها ندارند یا خیلی دیتابیس رو درگیر می کنند. یه پلاگین هم نوشتم که به دلیل مشغله هام نصفه موند. وقت گیر بیارم اونو کامل می کنم تا همه بتونیم استفاده کنیم.

پیروز باشید

بله. خیلی ممنون. فعلا کار من با همون نسخه قدیمی راه افتاد و الحمدلله مشکلی هم ندارم.

برای آمار دقیقتر از Google Analytics استفاده میکنم. این ماژول رو فقط برای مطلع شدن بازدیدکننده میخوام. از زحمات شما هم خیلی ممنونم

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله. خیلی ممنون. فعلا کار من با همون نسخه قدیمی راه افتاد و الحمدلله مشکلی هم ندارم.

برای آمار دقیقتر از Google Analytics استفاده میکنم. این ماژول رو فقط برای مطلع شدن بازدیدکننده میخوام. از زحمات شما هم خیلی ممنونم

خوب خدا رو شکر که کارتون راه افتاد.

راستی من در مورد راهی که بشه آمار رو در سایت نشون داد، خیلی تحقیق کردم. فقط یه چیزایی به چشمم خورد که شاید به درد بخوره:

http://code.google.com/apis/analytics/docs/gdata/gdataExplorer.html

http://freshwebtrends.com/show-off-your-google-analytics-on-your-site/13/

http://www.google.com/support/forum/p/sites/thread?tid=5871d68d5b0a604c&hl=en

ویرایش شده در توسط novinfard

درود بر شما

امکان داره این افزونه رو ضمیمه کنید یا لینکی برای دانلودش بدین

سپاس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری