bestboy7

مشکل در حذف تاریخ انتشار و نام نویسنده از مطالب

5 پست در این موضوع

دوستان من واسه اینکه تاریخ انتشار و نویسنده از مطالب حذف بشه میرم توی مدیریت مطالب بعد دکمه پارامتر رو میزنم و از اونجا گزینه نام نویسنده و تاریخ انتشار رو مخفی میکنم.اما کار نمیکنه...

یعنی واسه مطالبی که در صفحه اصلی نشون میده کار میکنه اما واسه مطالبی که از توی منوها یا از لینک ماژول آخرین اخبار به اونا رجوع میکنم کار نمیکنه.

طبیعیه صفحه اول توی تنظیمان مخصوص خودش امکان تنظیم این موارد برای مطالب وجود داره و چون روی گزینه "استفاده از پیش فرض" هست این تغییرات عمل میکنه اما وقتی از لینکها به مطالب میرم عمل نمیکنه. با اینکه توی مدیریت مطالب قسمت "پارامتر" تنظیم کردم. موضوع چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما این دو گزینه رو از توی تنظیمات منو و همچنین تنظیمات مجموعه مطالبتون روی مخفی قرار بدین(بطور کلی هرجا که متغییری برای این دوتا داره روی مخفی بزارینشون) ببینین درست میشه یا نه

در پناه حق

بازم شد مشکل همون چیزی که توی تاپیکی دیگه مطرح کردم. من توی تنظیمات منو میتونم اونو تنپیم کنم اما مساله اینه وقتی از لینک مطالب موجود در ماژول آخرین اخبار وارد مطلب میشم تنظیمات کار نمکنه. در واقع فقط تنپیمات واسه منوها کار میکنه و همه جای جوملا.انگار اون پارامترهایی که توی مدیریت مطالب تنپیم میکنیم الکیه.

البته بگم اگه تک تک مطالب رو باز کنی و یا موقع انتشار پارامترهای کامپوننتش رو تنظیم کنی همه جا جواب میده اما میخوام بصورت پیش فرض واسه همه مطالب جدیدی که میزنم این اتفاق بیفته

سلام

بنده این مشکل رو داشتم سرچ کردم به این تاپیک رسیدم ولی مثل اینکه خیلی قدیمیه و کسی جواب نداده !

جوابش رو میگم که اگه کسی این مشکل رو داشت خیلی معطل نشه

توی منویی که ساخته میشه تو قسمت طرح لیست باید موارد زیر رو غیر فعال بشه :

جدول عنوان ها

نمایش تاریخ

فرمت تاریخ

نمایش بازدید در لیست

نمایش نویسنده در لیست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری