p30dan

جوملا برای سایت دانلود مناسب است؟

14 پست در این موضوع

سلام

شاید این سوالم مربوط یه این انجمن نباشه ولی فکر کردم شما جوملایی ها پاسخ مناسبی داشته باشید!

من شنیدم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت های دانلود خوبه

آیا با پیشرفت های جوملا ، تونسته از وردپرس پیشی بگیره؟

سوال اصلی اینه سایت در زمینه دانلود با کدوم مدیریت بهتره؟ جوملا یا وردپرس؟ (صادقانه پاسخ دهید)

اگر سایت هایی در زمینه دانلود با مدیریت جوملا سراغ دارید لطفا ذکر کنید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز، هر سیستمی قابلیت های خودش رو در زمینه های مختلف داره، هرچند که جوملا قادر هستش بسیاری از سایت های موجود را ایجاد بکنه اما به نظر برای موضوعات زیر این سی ام اس ها مناسبتر هستند.

تمامی این موارد نظر شخصی است:

بهترین cms برای سایت دانلودی (فیلم و موزیک) : Phpnuke 8.3

بهترین cms برای سایتهای خبری، شرکتی، شخصی و پرتال ها : Joomla 1.5 or joomla 2.5

بهترین cms برای سایت دانلود (نرم افزار و بازی و سرگرمی) : Wordpress 3

من wordpress را پیشنهاد می کنم اگر فقط می خواهین سایت دانلود باشه.

خوب مثلا سایتی مثل .vatandownload.com/ از cms

http://www.movabletype.org/

استفاده کرده که خیلی هم موفق بوده اصلا همcms معروفی نیست.

درست هست که cms تاثیر گذار هست ولی بیشتر به تلاش و دقت شما در درج مطالب، سئوی سایت، داشتن لینک از سایت های رنک بالا ...

منم حرف دوستان رو قبول دارم.اکثر سایت های دانلود.گرافیک و اسکریپت از وردپرس استفاده میکنن و سایت های موزیک و فیلم از نیوک.

نمیتونم اینجا ازشون نام ببرم چون تبلیغات میشه و خلافه قوانینه ولی خیلی از سایتای دانلود رو میشناسم که از وردپرس استفاده میکنن و کمتر سایتی هست که از جوملا برای این کار استفاده کنه

من هم وردپرس را پیشنهاد میکنم!

ولی با کامپوننت زوو و... هم میشه دانلود سنتر راه انداخت!

سلام

من خودم چند تا سایت دانلود دارم که همه با جوملا کار میکنن تا الانم هیچ موشکلی نداشتم

من با نیوک و وردپرس هم کار کردم ولی به این نتیجه رسیدم که جوملا خیلی بهتره

هم کار باهاش راحت تره و سریع تره

از لحاظ سئو و رنک هم جوملا از وردپرس و نیوک بالاتره

یکی دیگه از خوبیای جوملا اینکه هر ماژولی که بخوای براش هست میشه براش نصب کرد

بازم انتخاب با خودته

من که جوملا رو پیشنهاد میکنم

شرمنده اول (فینگلیش یا انگلیسی) نوشتم

ویرایش شده در توسط ali_basaeri
زبان غیر از فارسی(فینگلیش یا انگلیسی)

man khodam ye site download daram ke az joomla estefadeh mikonam ta lanam hich moshkeli nadashtam

ghablan ham z nuke 8.3 estefadeh kardam vali afzinehaei ke to joomla hastesh kheyli behtar az nuke 8.3 hastesh

kar bahasham rahat tareh

az lahaze seo ham joomla balatar az nuke8.3 ba wp

manam pishnahad mikonam az joomla estefadeh koni

دوست عزیز از زبان غیر از فارسی(فینگلیش یا انگلیسی)در پست های خود استفاده نکنید این جزء قوانینه یه نگاه بهش بندازین:

قوانین انجمن جوملا

میدونید آدم نباید با چمشاش فقط اون چیزی که میبینه قبول کنه همین بحث وردپرس رو اول سایت دانلود ها به راه انداخت و روی سئو مطالبش کار کرد و پیشرفت کرد و همه همه اومدن گفتن با خودشون که وردپرس پس بهتره!

اینا هم نمونه ای از سایت دانلود و مسائل مربوط به کامپیوتر هستند!

http://www.p30ton.net

www.p30day.com

http://www.p30bestdl.net/

http://p30doctor.com/

مثلا یکی از سایت های من و دوستم که www.rzdownload.com در زمینه دانلود هستش دارای رنک 4 و خیلی خیلی سریع در گوگل مطالبمون ایندکس میشه و در عرض 6 ماه به این موفقیت ها رسیدیم و گوگل نتیجه هامونم به صورت بخش بخش میاره که این نشانه اهمیت گوگل به این سایت میباشد و الان هم در بین سایت های معروف دانلود شناخته شدیم ! و الان خیلی از مطالب ما بالاتر از میهن دانلود و آسان دانلود و... میاد بستگی به خودت داره که بتونی سئو جوملا رو درست کنی یا نه که در حال پیش فرض سئو اوضاع خوبی نداره اما وردپرس راحته و سئوشم راحت تره اما انعطافش کمتره که این نکته بسیار مهمی بود که من مد نظر قرار دادم!و حتی الان سایت های مطرح دانلود هم کلی از مطالب من کپی برداری میکنند متاسفانه!مثلا تو گوگل این متنو بزن

"آموزش فوتبال لیونل مسی"

میبینی که تو کل گوگل نتیجه ما اولین هستش

و ببین چنتا از سایت های معروف بر میدارن مطالب ما رو کپی برداری میکنند!وردپرسی ها رو هم میتونی بشماری خودت!

پس میبینی که چیزی کمتر از وردپرس نداریم چون داریم کم کم روی سئوی اون کار میکنیم!

در واقع بزار یه حقیقتی بگم بهت وردپرس کارکردش برای سایت دانلود راحت تره و سئو راحت تر میتونی ببری بالا اما جوملا سخت تر اگه تازه کاری وردپرس خوبه دهن بین هم نباش و یا میبینی 50 سایت تقریبا معروف دانلود از وردپرس استفاده کردند چون اونا هم دنباله رو همون سایت های دیگه هستن که lول از وردپرس استفاده کرده!این یه حقیقتیه! دلیلی بر برتری نمیباشد !

فقط باید خودتو بسنجی ببینی آیا میتونی سئو جوملا رو بالاتر از وردپرس ببری؟اگر بتونی خیلی میشه موفق تر از وردپرسی ها بشی!

ویرایش شده در توسط s1r101

میدونید آدم نباید با چمشاش فقط اون چیزی که میبینه قبول کنه همین بحث وردپرس رو اول سایت دانلود ها به راه انداخت و روی سئو مطالبش کار کرد و پیشرفت کرد و همه همه اومدن گفتن با خودشون که وردپرس پس بهتره!

اینا هم نمونه ای از سایت دانلود و مسائل مربوط به کامپیوتر هستند!

http://www.p30ton.net

www.p30day.com

http://www.p30bestdl.net/

http://p30doctor.com/

مثلا یکی از سایت های من و دوستم که www.rzdownload.com در زمینه دانلود هستش دارای رنک 4 و خیلی خیلی سریع در گول مطالبمون ایندکس میشه و در عرض 6 ماه به این موفقیت ها رسیدیم و گوگل نتیجه هامونم به صورت بخش بخش میاره که این نشانه اهمیت گوگل به این سایت میباشد و الان هم در بین سایت های معروف دانلود شناخته شدیم !بستگی به خودت داره که بتونی سئو جوملا رو درست کنی یا نه که در حال پیش فرض سئو اوضاع خوبی نداره اما وردپرس راحته و سئوشم راحت تره اما انعطافش کمتره که این نکته بسیار مهمی بود که من مد نظر قرار دادم!و حتی الان سایت های مطرح دانلود هم کلی از مطالب من کپی برداری میکنند متاسفانه!

در واقع بزار یه حقیقتی بگم بهت وردپرس کارکردش برای سایت دانلود راحت تره و سئو راحت تر میتونی ببری بالا اما جوملا سخت تر اگه تازه کاری وردپرس خوبه دهن بین هم نباش و یا میبینی 50 سایت تقریبا معروف دانلود از وردپرس استفاده کردند چون اونا هم دنباله رو همون سایت های دیگه هستن که معروف شدن!این یه حقیقتیه! دلیلی بر برتری نمیباشد !

فقط باید خودتو بسنجی ببینی آیا میتونی سئو جوملا رو بالاتر از وردپرس ببری؟اگر بتونی خیلی میتونی موفق تر از وردپرسی ها بشی!

منم این حرف شما رو قبول دارم ولی متاسفانه اساتید و طراحان سایت جوملا فقط اونو برای شرکتی میسازن و پشت سر هم قالب شرکتی میزنن.از طرف دیگه اگه بخوای خودت قالب جوملا طراحی کنی به طور کامل جایی آموزش داده نشده که طراحی قالب جوملا چطور هست.منم نمیگم جوملا برای سایت دانلود خوب نیست چرا اگه زمینش فراهم بشه خیلی هم خوبه ولی الان 80 درصد طراحان جوملا جوملا رو محدود به سایت های خبری و شرکتی میدونن و افزونه ها و قالب های شرکتی یا خبری ارائه میدن که این از ضعف جوملا نیست.

منم حرف شمارو قبول دارم وحید جان

ولی قابلیتی که جوملا داره نیوک نداره

تو جوملا هر موقیتی که بخوای میتونی تعریف کنی

ولی من کار با جوملا رو دوست دارم باهاش راحتم

اگه کسی پیدا میشد که قالب های دانلود بیشتری برای جوملا طراحی میکرد بهتر میشد

در این صورت دیگه کسی مشکل قالب نداشت

قالب پاییز میتونی فعلا استفاده کنی هم سئو بالایی داره هم قشنگه البته باید کلی روی گرافیک اون کار کنی و اونی که میخوای بشه!

منم حرف شمارو قبول دارم وحید جان

ولی قابلیتی که جوملا داره نیوک نداره

تو جوملا هر موقیتی که بخوای میتونی تعریف کنی

ولی من کار با جوملا رو دوست دارم باهاش راحتم

اینکه معلومه.نیوک کار باهاش سخته و قابلیت های زیادی نداره.جوملا کار باهاش آسونه وقابلیت های زیاد و فوق العاده ای مثل همین موقعیت ماژول ها یا مثلا ماژول های متنوعی مثل اسلایدشوها داره ولی خوب اکثرا برای دانلود مناسب نمیدوننش و شرکتی و خبری میدوننش ولی من با این مخالفم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری