hamedpotter

راهنمایی در مورد نحوه ی نصب قالب جوملا

29 پست در این موضوع

با سلام و عرض خسته نباشید

بنده قصد نصب کردن یک قالب راست چین شده و فارسی رو داشتم ولی متاسفانه نمی دونم چجوری نصبش کنم....

لطفا راهنمایی کنید..

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به انجمن جوملا خوش اومدین

برای نصب قالب اول قالب رو مطابق با نسخه جوملایی که دارید انتخاب میکنید

بعد وارد مدیریت جوملا شده و از قسمت افزونه ها برید به نصب و حذف و از همون گزینه اول بسته زیپ شده قالب رو از روی سیستمتون انتخاب کنید و نصب کنید

بعد به بخش مدیریت قالبها برید و اون قالب رو به عنوان قالب پیش فرضتون انتخاب کنید...

سلام من از سایت پی سی تمپلیت یه قالب خریدم ولی نصبش رو بلد نیستم ازشون پرسیدم به من گفتن:

برای نصب هم دقیقا مانند نصب جوملا میباشد فقط در آخرین مرحله نصب دکمه نصب اطلاعات نمونه را حتما کلیک بفرمایید.

یعنی من قالب رو چیکار کنم یکم کیج شدم :auau:

قالب به صورت بسته ی نصبی می باشد

شما بسته رو اگه از زمپ استفاده میکنید داخل پوشه htdocs و اگه از ومپ استفاده میکنید داخل پوشه www کپی کنید و فراخوانیش کنید برای نصب.دقیقا مانند نصب جوملا

قالب به صورت بسته ی نصبی می باشد

شما بسته رو اگه از زمپ استفاده میکنید داخل پوشه htdocs و اگه از ومپ استفاده میکنید داخل پوشه www کپی کنید و فراخوانیش کنید برای نصب.دقیقا مانند نصب جوملا

الان که هیچ کدومش رو سیستمم نیست چیکار باید بکنم ؟؟؟

اگه روی لوکال کار می کنید باید یه وب سرور داشته باشید یا wamp یا زمپ و اگه هم روی هاست کار می کنید که مشخصه باید چه کار کرد

برای نصب جوملا روی زمپ به این تاپیک برید

توصیه میشه از زمپ نسخه ی 1.7.3 استفاده کنید.

ببخشید یه مشکل پیش اومد پست دوتا مثل هم شد.

مدیران محترم لطفا این پست رو حذف کنند

من از خود هاست جوملا رو نصب کردم داخلش

با این شرایط من چطور با زمپ کار کنم آیا دوباره جوملا رو روی لوکال زمپ نصب کنم؟ و بعدش قالب رو نصب کنم یا اصلا نمیخواد دوباره جوملا نصب کنم ؟؟؟ چطوری زمپ رو به هاست میشه وصل کرد؟؟؟

اگر قصد دارید روی هاست کار کنید دیگه نیازی به ومپ و زمپ نیست

شما الان یه بسته نصبی دارید که باید مثل یه جوملای خام روی هاست نصب کنید

اون جوملای قبلی را حذف کنید و اینو نصب کنید

اگه قصد دارید تغییرات را اعمال کنید پیشنهاد من اینه که روی لوکال هر تغییری که دوست دارید اعمال کنید سپس آپ کنید

با عرض سلام خدمت اساتید محترم

من یه قالب رو از سایت p30template خریداری کردم حالا زمانی که نصبش میکنم اطلاعات نمونه رو برای من نشون نمیده در واقع یه جوملای خام بالا میاره تو آخرین مرحله تیک نصب اطلاعات نمونه رو هم میزنم

جالب اینجاست که توی پوشه ی template قالبه هستش اما توی صفحه مدیریت قالب اسمش نیست

چرااا؟

با سلام و خسته نباشید دوستان عزیز

من مشکلی در مورد نصب قالب در جوملا 2.5 دارم که ممنون میشم اگر کمک بفرمایید.

این مشکل که توضیح خواهم داد روی چند قالب به همین شکل هست.

قالب رو که بصورت یک فایل RAR هست دانلود کردم و در یک فولدر اکسترکت کردم، بعد از قسمت "مدیریت افزونه" داخل جوملا (که روی لوکال از طریق wamp نصب شده) در قسمت "نصب" و بخش "بارگذاری بسته نسبی" دکمه "choose file" رو میزنم و داخل فولدری که اکسترکت کردم قالب رو میشم و هرکدوم از فایل هایی که بصورت رر هم هستند رو آپ میکنم هیچگونه جوابی نمیگیرم!

البته ارور میده که "آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد"

در بعضی حالتها بعد از آپ کردن و کلیک بر روی دکمه "بارگذاری و نصب" بعد از زمان کوتاهی صفحه سفید میشود و یک عدد "0" گوشه سمت چپ دیده میشود!

البته دوستان ببخشید که انقدر سعی کردم با جزئیات بنویشم چون گفتم شاید کمکی به رفع اشکال از طریق اساتید بکنه.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

موفق باشید

با سلام و خسته نباشید دوستان عزیز

من مشکلی در مورد نصب قالب در جوملا 2.5 دارم که ممنون میشم اگر کمک بفرمایید.

این مشکل که توضیح خواهم داد روی چند قالب به همین شکل هست.

قالب رو که بصورت یک فایل RAR هست دانلود کردم و در یک فولدر اکسترکت کردم، بعد از قسمت "مدیریت افزونه" داخل جوملا (که روی لوکال از طریق wamp نصب شده) در قسمت "نصب" و بخش "بارگذاری بسته نسبی" دکمه "choose file" رو میزنم و داخل فولدری که اکسترکت کردم قالب رو میشم و هرکدوم از فایل هایی که بصورت رر هم هستند رو آپ میکنم هیچگونه جوابی نمیگیرم!

البته ارور میده که "آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد"

در بعضی حالتها بعد از آپ کردن و کلیک بر روی دکمه "بارگذاری و نصب" بعد از زمان کوتاهی صفحه سفید میشود و یک عدد "0" گوشه سمت چپ دیده میشود!

البته دوستان ببخشید که انقدر سعی کردم با جزئیات بنویشم چون گفتم شاید کمکی به رفع اشکال از طریق اساتید بکنه.

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

موفق باشید

شما فایل قالب رو از حالت فشرده خارج کنید و با پسوند zip اون رو مجدد فشرده کنید و نصبش کنید

سلام دوستان
من یک قالب فروشگاهی به نام رز مارکت خریدم.ولی متاسفانه هر چقدر تلاش کردم نتونستم نصبش کنم.
مراحل نصب رو هم به این شکل رفتم که ابتدا فایل زیپ رو در پوشهWWWومپ در یک پوشه به نام سایتم EXTRACT کردم ولی هر چی از مرورگر LOCALHOST رو زدم فایل رو نشونم نمیده. یکبار هم خود فایل زیپ رو ریختم تو پوشه WWW باز هم جواب نگرفتم. اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید

در 4 ساعت قبل، alioveysi گفته است :

سلام دوستان
من یک قالب فروشگاهی به نام رز مارکت خریدم.ولی متاسفانه هر چقدر تلاش کردم نتونستم نصبش کنم.
مراحل نصب رو هم به این شکل رفتم که ابتدا فایل زیپ رو در پوشهWWWومپ در یک پوشه به نام سایتم EXTRACT کردم ولی هر چی از مرورگر LOCALHOST رو زدم فایل رو نشونم نمیده. یکبار هم خود فایل زیپ رو ریختم تو پوشه WWW باز هم جواب نگرفتم. اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید

درود و خوش آمد به جوملافروم

دوست گرامی لطفا قوانین انجمن رو رعایت فرمایید و برای هر سال خود موضوع جدید ایجاد کنید

حجم قالب چقدر هست؟خطایی دریافت میکنید؟

سلام مجدد
عذر میخوام من متوجه نشدم که موضوع رو ایجاد نکردم.
اما در مورد سوالم خواستم بگم بسته قالبی که دارم نصبیه. من سعی کردم مثل جوملا نصبش کنم ولی نشد.من فایل زیپ رو در پوشه www ومپ ریختم ولی وقتی که مرورگر رو باز میکنم و localhost رو فراخوانی میکنم هیچ پوشه ای رو نشون نمیده

در 6 دقیقه قبل، alioveysi گفته است :

سلام مجدد
عذر میخوام من متوجه نشدم که موضوع رو ایجاد نکردم.
اما در مورد سوالم خواستم بگم بسته قالبی که دارم نصبیه. من سعی کردم مثل جوملا نصبش کنم ولی نشد.من فایل زیپ رو در پوشه www ومپ ریختم ولی وقتی که مرورگر رو باز میکنم و localhost رو فراخوانی میکنم هیچ پوشه ای رو نشون نمیده

درود

باید فایل زیپ رو از حالت فشرده خارج کنید.سپس انتهای localhost نام پوشه تون رو قرار بدید

مثال

localhost/your name folder

ای

در 6 دقیقه قبل، amirparvaneh گفته است :

درود

باید فایل زیپ رو از حالت فشرده خارج کنید.سپس انتهای localhost نام پوشه تون رو قرار بدید

مثال

این کار رو هم کردم .یعنی در ادرس مرورگر localhost/name folder ولی بازم جواب نگرفتم.به نظر شما امکان داره که این فایل در local نصب نشه و فقط در هاست اصلی نصب بشه؟

در 14 دقیقه قبل، amirparvaneh گفته است :

درود

مثال

Untitled.png

درود

اگه فایل htaccess. توی فولدری که فایل هاتون رو اکسترکت کردید هست موقتا تغییر نامش بدید یا پاکش کنید ببینید مشکلتون حل میشه ؟

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری