winsent

:: درخواست افزونه تخمین قیمت

7 پست در این موضوع

سلام

من چند وقتی هستش که به سیستم وردپرس روی آوردم اما یک از مشتریان سفارشی وب سایتی داده که مد نظرش بوده با جوملا براش طراحی کنم.

نیاز به افزونه ای دارم که بتونه تخمین قیمت رو به صورت زیر ایجاد کنه (هزینه پرداخت خواهد شد):

- موضوع سایت، ترجمه مقالات هستش. یعنی کاربر عوض سایت میشه و بعد از اون میتونه یه سری کارها رو مثل: ارسال مقاله و... رو انجام بده.

یک بخش با عنوان "تخمین قیمت" وجود داره که دارای 3 فیلد هستش: انتخاب مقاله (ترجمه فارسی به انگلیسی) / موضوع (ادبیات، کامپیوتر و...) / تعداد کلمه (به صورت دستی کاربر وارد میکنه) و در انتهای این فرم دکمه ای با عنوان "برآورد قیمت" وجود داره که وقتی کاربر روش کلیک میکنه، بر اساس تعداد کلمه ای که وارد کرده (و ما از قبل در ماژول براش قیمت هر کلمه رو تعیین کردیم) قیمت تقریبی بهش داده میشه. همچنین، قبل از اون ما باید بتونیم طرح های تخفیف (برای مثال: طلایی، برنزی و نقره ای) رو در ماژول داشته باشیم که کاربر بتونه با انتخاب یکی از طرح ها، کار خودش را بر اساس پارامترهای اون طرح دریافت کنه.

برای اینکه بهتر متوجه بشید با مثالی بیان میکنم:

- من میخوام متن انگلیسی به فارسی رو برای ترجمه ارسال کنم. طرح تخفیف طلایی (با مشخصه: قیمت دو برابر + مدت زمان کار ترجمه نصف میشود) را انتخاب میکنم. متن من 10 کلمه هستش (قیمت ترجمه برای هر کلمه انگلیسی به فارسی در ماژول، 5 تومان تعیین شده) و در کادر 10 رو وارد کرده و در آخر بر روی "تخمین قیمت" کلیک میکنم. بعد از کلیک، پنجره ای باز میشه که در اون مشخصات انتخابی من + قیمت (که در اینجا میشه: 100 تومان + مدت زمان نصف خواهد شد) نشون داده میشه. در انتهای همین پنجره باید دکمه Browse برای ارسال فایل کاربر باشه و در انتها هم دکمه پرداخت آنلاین که به بانک وصل بشه و تراکنش رو انجام بده.

قابلیت هایی که باید این ماژول داشته باشه:

- قابلیت اضافه و کم کردن تمامی موارد در فرم بوسیله مدیر

- ایجاد طرح های تخفیف با قابلیت ویرایش

- فرم تخمین قیمت به صورت آنلاین و آنی

- اتصال به درگاه های پرداخت حداقل 6 بانک (اسامی گفته خواهد شد)

- قابلیت اتصال با سیستم های زرین پال و پارس پال

- قابلیت ارسال تاییدیه سفارش به ایمیل کاربر

- قابلیت رهگیری تراکنش

- بدون هیچ محدودیت در دفعات نصب و اجرا

- نصب بر روی انواع ورژن های جوملا به خصوص 1.5

- بدون محدودیت در تعداد گروه ها، محصولات، بخش ها و خدمات

- ایجاد یک کادر برای نوشتن توضیحات کاربر و مدیر (برای مثال تاریخ آماده شدن مقاله به کاربر در کادر تخمین قیمت گفته خواهد شد)

برای راهنمایی هرچه بیشتر میتوانید به لینک http://www.worldtranslators.net/PriceList.aspx مراجعه کنید...

منتظر پیشنهادهای دوستان هستم...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میتونید از کامپوننت ipricecalc نسخه جدید استفاده کنید که در انجمن هست و جستجو کنید پیدا میشه . تمام امکانات رو داره . اتصال به درگاه هم فرک نم نوشتن

منظورتون همون برآورد قیمت که در گوشه سایت هست؟

فکر نکنم با iprice بشه ولی ساختارش شبیه i price هست . باید بدهید براتون اختصاصی طراحی بشه!

این دیگه کار اقا نیما هست!

میتونید از کامپوننت ipricecalc نسخه جدید استفاده کنید که در انجمن هست و جستجو کنید پیدا میشه . تمام امکانات رو داره . اتصال به درگاه هم فرک نم نوشتن

ممنون

میشه لطف کنید لینک نسخه جدید رو بدید.

آیا امکاناتی که من میخوام همه رو داره؟؟؟

منظورتون همون برآورد قیمت که در گوشه سایت هست؟

فکر نکنم با iprice بشه ولی ساختارش شبیه i price هست . باید بدهید براتون اختصاصی طراحی بشه!

این دیگه کار اقا نیما هست!

ممنون. اگر بخواهید برای من بنویسید چقدر هزینه اش میشه قربان؟

بسیار ممنون

این افزونه مثل اینکه هنوز فارسی نشده

میشه شما رحمت فارسی سازیش رو بکشید؟

هزینه اش هم تقدیم میشه قربان...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری