farzad.najafi88

درخواست ماژول زیر نویس

11 پست در این موضوع

با سلام ماژولی هست که متن مثل زیر نویس های تلویزیون روی یک نوار نمایش داده بشه؟؟؟دقیقا مثل زیرنویس تلویزیون...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنویسید که لطف می کنید منم دوره افزونم تموم شد از این کارا میکنم کار دوستان راه بیفته...ممنون.توضیحش واضح بود؟؟

مینویسم... به صورتی که در پایین باشه و به صورت جاوا اسکرول بخوره...فقط به اندازه محدود میتونید داخلش رو پر کنید .. به اندازه 6 متن ... تمام صفحه میذارم ... 100% صفحه رو بگیره ... ببینم چی میشه..تا فردا صبح

سلام این رو هم یه تست بکنید خودم امروز نوشتم یه ماژول ساده هستش میتونید یه جمله متحرک باهاش قرار بدین البته منتظر اقا نیما باشید جسارته پیش ایشون...

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13461426991.zip

ویرایش شده در توسط saber

سلام .. دیر شد .. نوشتم ... میتونید 10 متن را داخل مدیریت ماژول بنویسید ... موقعیت ماژول رو left یا right قرار ندید ... بقیه جاها مشکلی نیست ....

ماژول دقیقا در انتهای وب سایت قرار میگیره و روی صفحه ثابت میماند . میتونید هر کدی که دوست دارید داخل مدیرتی قرار بدید تا در صفحه نتیجه دیده بشه .

امیدوارم راضی باشید.

لینک دریافت :

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13462552091.zip

سلام

با تشکر از زحمتتون

ممنون میشم از دوستان اگه وقتی اجرا کردن ، دمو هم بذارن ازش.

شما هم میتونید استفاده کنید و قرار بدید دمو رو ... من قرار ندادم چون وقت نداشتم ... البته مشکلی نداره ... فقط کمی گرافیک ساده زدم براش... همین ..

شما هم میتونید استفاده کنید و قرار بدید دمو رو ... من قرار ندادم چون وقت نداشتم ... البته مشکلی نداره ... فقط کمی گرافیک ساده زدم براش... همین ..

با سلام من ماژول شما را نصب کردم برای نسخه 2.5 پیغام ((ماژول نمایش لیست شهدا . برای استفاده از این ماژول باید ابتدا کامپوننت شهدا را نصب کنید . برای دریافت کامپوننت به سایتبه وسیله این ماژول میتوانید در زیر سایت خود یک نوار اخبار داشته باشید . )) را داد کامپوننت شهدا را نصب کردم ولی باز تنظیمات ماژول نماد باید چکار کنم خیلی برام مهم این ماژول ممنون میشم کمکم کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری