payam_noori2002

هزینه طراحی سایت

12 پست در این موضوع

سلام

دوستان از بنده خواستن سایت رو طراحی کنم شخصی هستش.این سایت از تکنولوژی های انجمن گفتگو، فروشگاه، وشامل همه چیزه یعنی همه چیزهای که میتونه در یک سایت قرار داشته باشه رو داره.

حالا میخواستم بدونم باید چقدر برای هزینه طراحی این سایت باید بگیرم.1 ماه هم طول کشید.

میخواستم پیشنهادی های شما رو بدونم تا بتونم مبلغ منصفانه ای بدم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست خویم

خب یه دمویی چیزی بدید دوستان بتونن نظر بدن .اینجوری که نمیشه...

من بودم زیر یک میلیون نمیگرفتم یعنی قیمتشم همینه

یعنی چی؟؟؟

مگه شما دیدید که ایشون چطور طراحی کردن؟

من میتونم یه انجمن ضعیف راه بندازم یا هر جور بالا و پایینی داری،

دوست من اگه میخای منصفانه قیمت بدی باید دمو سایتت و یه ذره از کارهایی که کردی مثل اینکه آیا قالب اختصاصی زدی یا نه و... رو توضیح بدی

مشخصاتی که دادن مشخص میشه که کار سنگینی داشتن، وقتی طرف انجمن و فروشگاه میخواد حتما پرداخت انلاین و غیره هم خواستن دیگه،وقتی میگن همه چی استفاده شده یعنی شده دیگه

ادرس سایت رو اعلام کنید

پارامتر های مختلفی برای قیمت دادن وجود داره .

با چنین وصفی ... ، بازم ادرس بدید کاملتر قیمت میدیم

به درخواست صاحب هنوز در حالت آفلاین هستش.

اما حتی عکسهای خود سایت هم من طراحی کردم.کوچکترین نوشته یا هر چیز دیگه در سایت رو خودم طراحی یا به اسم سایت تغییر دادم.خیلی از فروشگاه و انجمن های پیشرفته استفاده نشده (به درخواست خودشون)فروشگاه انلاین نیست موقتاً.

سعی کردم واسه خودم کمترین هزینه رو در بر داشته باشه.اما انصافا زیباست و جالب یعنی از سایت های دولتی هم مهمتر ساخته شده .

حالا واسه قیمت کمک کنید

به درخواست صاحب هنوز در حالت آفلاین هستش.

اما حتی عکسهای خود سایت هم من طراحی کردم.کوچکترین نوشته یا هر چیز دیگه در سایت رو خودم طراحی یا به اسم سایت تغییر دادم.خیلی از فروشگاه و انجمن های پیشرفته استفاده نشده (به درخواست خودشون)فروشگاه انلاین نیست موقتاً.

سعی کردم واسه خودم کمترین هزینه رو در بر داشته باشه.اما انصافا زیباست و جالب یعنی از سایت های دولتی هم مهمتر ساخته شده .

حالا واسه قیمت کمک کنید

با وصف شما نباید زیر 1500000 باشه

تا زمانی که دمو نبینیم نمی تونیم قیمت تقریبی نزدیک به واقعیت رو اعلام کنیم

حداقل دو ، سه تا عکس بگیرید و آپ کنید تا بتونیم راهنمایی بیشتری کنیم

ممنونم دوست عزیز.

راستش فعلا اجازه انتشا چیزی از این سایت رو ندارم.

خیلی ممنون از تمام دوستان

خب به نظر من هم حدود بین 1000000 تا 15000000 می شه قیمت داد البته یک ساین خوب بازم باید سایت مشاهده بشه ونحوه کاره شما مشخص بشه وقیمت دقیق گفته بشه

سلام

پیشنهاد میکنم تا زمانی که کاری رو ندیدید هیچ قیمتی ارائه ندید.

توضیحات دوستمون خیلی کلی هست.

مثال:

1.باید دید برای راه اندازی فروشگاه سایت از لینک های رایگان پرداخت آنلاین استفاده کرده یا با زرین پال یا مستقیم با بانک قرارداد بسته شده.

2.زیبایی در دید افراد مختلف متفاوته شاید طراح به کار خودش امتیاز 100 بده اما شما ببینید و از دید شما 50 هم ارزش نداشته باشه.

و... .

هر موقع اجازه دادن لینک رو قرار بدید تا قیمت هایی که دریافت می کنید به واقعیت نزدیک تر باشند.

موفق باشید.

با سلام. بنده هم مشکل مشابه دارم و نرخ ها دستم نیست. تازگی سایتی طراحی کردم به آدرس زیر:

http://tolue14.ir

و از دوستان با تجربه خواهشمندم بهم بگن یه همچین سایتی چقدر ارزش داره. قالبش رایگاه بوده ولی اسلایدهای صفحه ی اول رو خودم با فتوشاپ طراحی کردم و اسلاید شوها رو با ماژول راه اندازی کردم.

مهم تر از همه برای گالری توی هر بخش (مثلا بخش طراحی منزل قسمت آشپزخانه را اگر مشاهده کنید) خیلی وقت گذاشتم تا یه گالری مناسب پیدا و راه اندازی کنم و هر بخش یه گالری مخصوص خودش رو داره. علاوه بر اون پشتیبانی سایت هم با خودم هست و هاست و دامین پونصد مگی رو هم خودم براشون خریداری کردم.

لطف کنید بهم بگید چقدر باید قیمت بدم به مشتری. اگه سریع پاسخ بدید خیلی دعاتون می کنم.

ممنون.

:auizz3ffy9vla57584x

دوست عزیز سوالتون رو چند صد جا مطرح میکنید ؟؟؟؟؟* تو همون تاپیک ولی جواب گرفتید یکم همکاری کنید و اسپم ندید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری