m.naderi

درخواست افزونه چت روم آنلاین

11 پست در این موضوع

سلام دوستان.

یه افزونه قوی واسه چت روم آنلاین میخوام.واسه جوملا 2.5

ممنون میشم اگه با افزونه خاصی کار کردید و از همه لحاظ ازش راضی بودید به من معرفی کنید.

البته اگه نقاط ضعف و قوتش رو ذکر کنید که دیگه چه بهتر.

منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من خودم زیاد دنبال افزونه چت روم بود اما چیز به درد بخوری نیست که هم فارسی باشه هم پر امکانات

سلام

الان منظور شما این بود که ما هم نگردیم بهتره ؟

چه پیشنهادی دارین ؟

من طراح گرافیک هستم اگه کسی هست که من طرحش رو آماده کنم و طرف مقابل بقیه کارش رو انجام بده اطلاع بده تا باهم این کار رو شروع کنیم

ممنون

من منتظر شما هستم

درود

دوست عزیز منم این افزونه رو زیاد گشتم ولی چیزه خوبی پیدا نکردم ... شما میتونی جدا از جوملا چت روم رو بسازی این بهتره به نظر من

این جور چت روم ها هم زیاد هستن یه سرچ بزن تو گوگل یه open source باشه خودتون هم که طراحین گرافیکش رو عوض کنین !! البته این نظر شخصیه منه !

آقا ممنون از نظرات همه.

واسه جوملا که چیز به درد بخوری که یا رایگان باشه و یا اقلاً قیمتش معقول باشه پیدا نکردم.

البته یه افزونه 123chat بود که اونم ارزونترین آفرشون 500 دلار بود که ینی پول دو تا سایت خوب.

اسکریپت زیاده واسه چت روم ولی میخواستم بدونم کسی تا الان با این اسکریپتها کار کرده؟

کدومش سبک تر و در عین حال حرفه ایه؟

ساده هم باشه خوبه خیلی نمیخام فلش و فلان باشه چون هم سنگین میشه هم قیمتش میره بالا.

در ضمن اگه ممکنه منو درباره سرور مورد نیاز برای یه چت روم که فعلاً ماکسیمم 400 نفر آنلاین داره راهنمایی کنید که بدونم چه نوع سروری با چه مشخصات سخت افزاری کارمو راه میندازه.

اگر که یه محدوده قیمتی هم بدین که خیلی عالیه و ممنون میشم.

من فکر میکنم اگر بتونیم توی این تاپیک به یه نتیجه مناسب برسیم این همه سر در گمی بسیاری از دوستانی که مشکل منو دارن هم بر طرف میشه.:21::21::bala::37::37::dadad4

بنابراین از اساتید با تجربه تر و بزرگان انجمن مثل جناب طالبی و بقیه اساتید حرفه ای انجمن درخواست میکنم که در این مورد ما رو راهنمایی کنن .

با تشکر از زحمات بی دریغ شما عزیزان :35:

من یه پروژه دستمه که یک بخشش چت روم هست .. این پروژه رو که تحویل دادم قسمت چت رومش رو به صورت یک کامپوننت منتشر میکنم لذت ببرید .. میشه گفت کاملترین و جذابترین چت روم روی جوملاست!

دوست عزیز بهترین اسکریپت هایی که تو ایران زیاد جواب میده و همه دارن استفاده میک نن نمونش این سایته

www.roshanchat.com

هزینه های مختلفی هم داره نسبت به امکاناتش

خوب میشه بگین همین چت روم با میانگین 100 کاربر آنلاین هزینش چقد در میاد؟

و اینکه ایا طراحی قالبش ساده هستش یا نه؟

منظورم اینه که با سی اس اس و اچ تی ام ال طراحی میشه؟

ممنون از راهنمایی شما

من یه شات باکس پیدا کردم و تنها چیزی که نداره و من میخام اینه که امکان چت خصوصی بین اعضا توش وجود نداره

و همشون برای گذاشتن این امکانات پولای کلونی میخان.

کسی همینطور چیزی رو با امکان چت خصوصی بین اعضا سراغ داره به من معرفی کنه؟

ممنون از راهنمایی شما

لینک شات باکس در جوملا جهانی

ویرایش شده در توسط m.naderi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری