mohammad2232

ماژول عالی به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی Nice Social Bookmark

17 پست در این موضوع

compat_15_nativecompat_25ext_mod

سلام این یک ماژول زیبا برای به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی هست

لینک دانلود nice social bookmark از سایت اصلی

صفحه ماژول در جوملا جهانی

لینک دمو

تشکر و امتیاز یادتون نره هاااا :auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ماژول مشکل داری است پیشنهاد می کنم از سیستمی که برای دانلود گذاشتم استفاده کنید . البته کلوب هم بهش وصل کردم ولی مشکلی داشت که وقت نشد درست کنم ... ولی بقیه اش درسته و سالم

دمو :http://electronica.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=221:evoque&catid=90:web-roll&Itemid=640

دانلود : http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13465731481.zip

لینکش کار نمیکنه لطفا بررسی شه

لینک سالمه مجدد تست کنید...

انتخاب موقعیت ؛ نکته مهمی است که میتواند کمک بزرگی کند اگر موقعیت درذیل هر مطلب قرارگیرد نتیجه خوبی دارد ولی من نتوانستم آنرا ایجادکنم و موقعیت را درسمت چپ قراردادم به همین علت امکان اشتراک یک مطلب خاص بوجود نمی آید لطفا راهنمایی فرمایید .

تصویر ذیل گویای مطلب است

[ATTACH=CONFIG]5332[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5333[/ATTACH]

ارسال شده در (ویرایش شده)

گرچه این مشکل را با انتخاب کامل مطلب حل کنیم ولی انتخاب عکس درفیس با مشکل مواجه هست و بصورت رندوم یک عکس میاره این خیلی بده چون ما عکس مرتبط با مطلب را احتیاج داریم (فرض براینکه برای مطلب در عکس تاتل و بقیه امور را انجام دادیم )

تصویر را ملاحظه فرمایید:[ATTACH=CONFIG]5334[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط hossin_tavakoly

ماژول مشکل داری است پیشنهاد می کنم از سیستمی که برای دانلود گذاشتم استفاده کنید . البته کلوب هم بهش وصل کردم ولی مشکلی داشت که وقت نشد درست کنم ... ولی بقیه اش درسته و سالم

دمو :سایت برق الکترونیک ایرانیان ( الکترونیکا)

دانلود : mod_itpsocialbuttons_v1.8_J2.5(www.Egolt.com) دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دوست عزیز شما چکار میکنی که عکس نوشته مطلبت هم نشان میده من هر کاری میکنم نوشته رو نشان بده ، نمیده

دوستان توصیه ای ندارند ؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

موضوع اینه که تاریخ ناپیکو نگا کن. خیلی قدیمیه بالا نیارش

الان نیازت چیه؟؟؟؟ تو یه تاپیک جدید میزدی.

نیاز به افزونه برای اشتراک در شبکه اجتماعی داری؟

موضوع اینه که تاریخ ناپیکو نگا کن. خیلی قدیمیه بالا نیارش

الان نیازت چیه؟؟؟؟ تو یه تاپیک جدید میزدی.

نیاز به افزونه برای اشتراک در شبکه اجتماعی داری؟

اره رفیق @ اما هیچکدامش عکس رو نمیاره راستی من تاپیک زدم اشتباهی یادم رفتم آخرش رو به دارم تبیدل کنم [ghelyion]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری