saeidc

چطور امکان داره یک مطلب بلافاصله بعد از انتشار در جست و جوی گوگل قرار گیرد؟

18 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

میخواستم بپرسم چه طور میشه یک مطلب بلافاصله پس ازانتشار تر سرچ گوگل قرار گیرد؟

خیلی از سایت ها این امکانا دارند.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیر چنین چیزی به نظر بنده در هیچ سایت جوملایی امکان نداره!

اگر این امکان وجود داره برای وبلاگ ها بیشتر هست! علتش هم تا حدودی معلوم است!

به خاطر شناخته شدن سرویس دهنده وبلاگ در گوگل می باشد

بايد سايتتونه طبق الگوريتم هاي گوگل سئو كنيد

كدنويسي دقيق بدون خطا و...........

این کارا چطور باید انجام داد؟

من مبتدی هستم.

بله این درسته آقای طالبی.

فعلی وی بیلتن ساختارش خیلی با جوملا فرق داره!

شما این انجمن را 1.5 است تاسیس کردین و محبوب شده در گوگل !

ولی وب سایت های تازه تاسیس تازه اون هم با جوملا کار سختی هست!!!!

به طور مثال شما تو وب سایت p30doctor خودتان یک مطلب قرار دهید تا ببینیم زود در گوگل می آید یا نه!

دوست عزیز حرف شما درسته اما فقط زمانی این حرف صادقه که جوملا فقط نصب کنی هیچ کار اضافه نکنی روی اون

کلی کار میشه واسه بهینه سازیش کرد از بهینه سازی لینک ها و کوتاه کردنش گرفته تا قفل www و کلی و کلی کار دیگه که گوگل محبوت میکنه الان یه سایت دانلود با جوملا ساختم که تو گوگل نتیجه هامم به صورت جدا گونه و بخش بخش میاد که این نشان از اهمیت گوگل به سایت بنده میباشد

و مطالب من از 15 دقیقه تا 1 ساعت در گوگل ایندکس میشوند فقط باید روی جوملاتون کار حسابی کنید همین!

دوست عزیز حرف شما درسته اما فقط زمانی این حرف صادقه که جوملا فقط نصب کنی هیچ کار اضافه نکنی روی اون

کلی کار میشه واسه بهینه سازیش کرد از بهینه سازی لینک ها و کوتاه کردنش گرفته تا قفل www و کلی و کلی کار دیگه که گوگل محبوت میکنه الان یه سایت دانلود با جوملا ساختم که تو گوگل نتیجه هامم به صورت جدا گونه و بخش بخش میاد که این نشان از اهمیت گوگل به سایت بنده میباشد

و مطالب من از 15 دقیقه تا 1 ساعت در گوگل ایندکس میشوند فقط باید روی جوملاتون کار حسابی کنید همین!

میشه بیشتر توضیح بدین؟

چه طور میشه لینک هارا بهینه کرد؟

بله این درسته آقای طالبی.

فعلی وی بیلتن ساختارش خیلی با جوملا فرق داره!

شما این انجمن را 1.5 است تاسیس کردین و محبوب شده در گوگل !

ولی وب سایت های تازه تاسیس تازه اون هم با جوملا کار سختی هست!!!!

به طور مثال شما تو وب سایت p30doctor خودتان یک مطلب قرار دهید تا ببینیم زود در گوگل می آید یا نه!

دقت نکردید به حرف من!! گفتم سایتهایی که بازدید بالایی دارند حتی اگر جوملا باشند و بهینه هم نباشند باز هم بازدید بالا داشته باشند میان تو نتایج گوگل ...

ضمنا انجمن جوملا 9 ماهه افتتاح شده

جالبه !خیلی جالبه!

بازدید روزانه شما چه قدر هست؟

میشه آدرس بدین؟

ویرایش شده در توسط hamidnpc

به این تاپیک سر زدید:

تیم سئو و بهینه سازی سایتهای جوملایی - بررسی سئو سایتهای جوملایی

اگه سر نزدید بزنید چون یه سری آموزش ها هست در این رابطه

سر زدم ولی جوابما نگرفتم.

میشه بیشتر درباره بهینه سازی آدرس ها توضیح دهید چون میدونم مشکل خیلی از تازه وارد ها مثل من میباشد.

اگه بازدید سایتی بالا نباشه ولی محبوب باشه بلافاصله میاد تو نتایج گوگل

پی سی دکتر سایتش بسته است الان ولی زمانی که باز بود با قرار دادن مطلب میومد بالا

جالبه !خیلی جالبه!

بازدید روزانه شما چه قدر هست؟

میشه آدرس بدین؟

www.rzdownload.com

تازه کلی کار دیگه باید روی بهینه سازی و سئوی اون انجام بدم که متاسفانه وقت کم می آوردم اما الان میخوام کم کم اوضای اونو بهتر کنم

من از سایت دانلودم فقط بازدید نمیگیریم کلی زیر دامنه هم دارم و در عرض 6 ماه به این رتبه رسیدم بازدید های روزانه سایت خود دانلود من هم به طور میانگین روزانه 4 هزار میباشد و کلی کم کاری کردم در زمینه بهینه سازی متاسفانه و کمبود وقت داشتم!درست است که بازدید من نسبت به سایت های دانلود دیگر کمتر میباشد اما بسیاری از نتایج من حتی از میهن دانلود و آسان دانلود هم بالاتر می آید

الان در گوگل این متن را تایت کنید

"آموزش فوتبال لیونل مسی"

الان این کلید واژه فقط در ذهنم بود اگر خواستید میتوانید از طریق پیام خصوصی با من در تماس باشید!

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید

میخواستم بپرسم چه طور میشه یک مطلب بلافاصله پس ازانتشار تر سرچ گوگل قرار گیرد؟

خیلی از سایت ها این امکانا دارند.

یه نکته تجربی هم که من بهش رسیدم اگه میخوای سریع و سریع تر مطالبت ایندکس بشه مطلب هایی بزار که کار خلاقانه توش باشه و کپی نشده باشه و سئو مطالبتم رعایت کن گوگل اگه بیاد سر بزنه ببینه مطلب خلاقانه جدیدتری داری تعداد سر زدناشو بیشتر و بیشتر میکنه هر چه سریع تر مطالب واقعا مفید و غیر کپی بزاری و این مساوی با سریع تر ایدنکس شدن با گوگل!

مثلا اگه سایتت خاک بخوره هفته ای یه باز پست بزاری رباط های گوگل هم کمتر سر میزنن چون میدونن پست جدید نداری و نمیان ایندکس کنن

اما یه نکته در نظر داشته باش که نباید دیگه خیلی خیلی زیاد تند تند پست بزاری چون گوگل به عنوان اسپمر میشناستت!

یه نکته تجربی هم که من بهش رسیدم اگه میخوای سریع و سریع تر مطالبت ایندکس بشه مطلب هایی بزار که کار خلاقانه توش باشه و کپی نشده باشه و سئو مطالبتم رعایت کن گوگل اگه بیاد سر بزنه ببینه مطلب خلاقانه جدیدتری داری تعداد سر زدناشو بیشتر و بیشتر میکنه هر چه سریع تر مطالب واقعا مفید و غیر کپی بزاری و این مساوی با سریع تر ایدنکس شدن با گوگل!

مثلا اگه سایتت خاک بخوره هفته ای یه باز پست بزاری رباط های گوگل هم کمتر سر میزنن چون میدونن پست جدید نداری و نمیان ایندکس کنن

اما یه نکته در نظر داشته باش که نباید دیگه خیلی خیلی زیاد تند تند پست بزاری چون گوگل به عنوان اسپمر میشناستت!

ممنونم ولی سایت من خبری و مثل بقیه سایت های خبری تقریبا هر 1 ساعت مطلب میزارم آیا گوگل بازم اسپمم میکنه؟

ممنونم ولی سایت من خبری و مثل بقیه سایت های خبری تقریبا هر 1 ساعت مطلب میزارم آیا گوگل بازم اسپمم میکنه؟

نه دوست عزیز اسپمر شناخته نمیشید!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری