ابوالفضل طالبی

اطلاعیه شماره یک فستیوال جوملا: بزودی اولین فستیوال (جشنواره) جوملادر ایران برپامیشود

43 پست در این موضوع

با درود خدمت کلیه کاربران جوملای ایران به اطلاع کلیه کاربران میرساند که بزودی اولین و بزرگترین فستیوال (جشنواره) جوملا در ایران برگزار خواهد شد.این فستیوال به همت انجمن جوملای ایران برگزار میگردد و کلیه فعالان و طراحان وب مبتنی بر جوملا در ایران میتوانند در این فستیوال حضور پیدا نمایند.

اولین فستیوال جوملا در ایران شامل بخشهای مختلفی خواهد بود که برخی از آنها شامل:

• انتخاب برترین توسعه دهنده جوملا در ایران
  • انتخاب برترین طراح قالب جوملا در ایران
  • انتخاب برترین وب سایت جوملایی در ایران
  • انتخاب برترین شرکت ارائه دهنده خدمات هاست جوملا در ایران
  • انتخاب برترین شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی وب مبتنی بر جوملا
  • انتخاب برترین مقاله های جوملایی در ایران
  • انتخاب برترین ایده های جوملایی در ایران
  • برپایی نمایشگاه همزمان با روز جشنواره در تهران با حضور شرکتهای طراح وب
  • برپایی سمینار معرفی جوملا 3 و پرسش و پاسخ آزاد با حضور کاربران و مدیران جوملای ایران در تهران
  • و...

پوسترها و بنرهای فستیوال بزودی منتشر خواهد شد

اطلاعات تکمیلی و ثبت نام در فستیوال جوملا طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اومدنی نیست ؟:دی انیترنتیه .. فرق داره .. البته به احتمال 99% اینترنتیه ... چون همه که تهران نیستند . باید منتظر جزییات دقیق باشیم ..

منم حدث ميزنم اينترنتي باشه ولي اگه نباشه...

كاش طوري بشه كه ميتينگ مثلا يه روز قبل يا يه روز بعد باشه كه بتونيم تو هر دو شركت كنيم ..

همه اتفاقاي جالب تو جوملاي ايران فقط تو فروم ما رخ ميده اين خيلي خوبه...giftgift

نمایشگاهش همزمان با همایش پرسش و پاسخ و همچنین معرفی برترین ها در تهران و سالن اختصاصی انجمن جوملای ایران انجام میشه.

اطلاع رسانی و تبلیغات وسیعی نیز انجام میشه در رسانه های اینترنتی و صمعی بصری .. برخی نقاط تهران هم بیلبورد قراره که نصب بشه

قدم بزرگی باز برداشته شد تبریک می گم استاد طالبی خیلی منتظر همچین حرکتی بودم که حضوری دور هم جمع بشیم اگه کمکی بود در خدمتم

حجت بیا یه چک بزن دم گوشم ببینم بیدارم یا خواب ....:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:1dco2x0p1lilzhfpg1t:j58r36j3gcr4suxymup:5::5:

خوب هیچ کدام از این موارد ذکر شده شامل حال ما نیشه .... دی ....:didi:

اقا آبدارچی واسه هیئت اجرائی خواستین من هستم ها ... به کسی دیگه قولش رو ندین ....:yeah:

مهندس کار بسیار ارزشمندی انجام میدین

پیشنهاد میدم قسمتی هم برای انتخاب برترین افزونه های فارسی یا فارسی سازی شده یا بومی شده هم اختصاص بدین...

اقا ابوالفضل خان قبول نیست

پس ما شهرستانیها باید چیکار کنیم:13::motat:

اقا ابوالفضل خان قبول نیست

پس ما شهرستانیها باید چیکار کنیم

راه حل این معمای چندصد مجهوله ی شما:

گام اول: حضور در جایگاه عرضه بلیط (هواپیما، قطار، اتوبوس، مینی بوس، موتور، 3چرخه ، دوچرخه و...) و اخذ یک عدد بلیط!!!

گام دوم:سوارشدن در یکی از اون وسائط و رهسپار شدن به سمت تهران و محل برگزاری همایش....

به همین سادگی و خوشمزگی....:bala::oom::heey::bala::bala::oom::heey::bala::bala::oom::heey::bala:

راه حل این معمای چندصد مجهوله ی شما:

گام اول: حضور در جایگاه عرضه بلیط (هواپیما، قطار، اتوبوس، مینی بوس، موتور، 3چرخه ، دوچرخه و...) و اخذ یک عدد بلیط!!!

گام دوم:سوارشدن در یکی از اون وسائط و رهسپار شدن به سمت تهران و محل برگزاری همایش....

به همین سادگی و خوشمزگی....:bala::oom::heey::bala::bala::oom::heey::bala::bala::oom::heey::bala:

معما حل شد دوستان هر چه زود تر بشتابید به سمت تهران

حجت جان همیشه یه حرفی داری تحویل بقیه بدی دیگه:28:

سلام و خسته نباشید

منی که از افزونه های کاملا تجاری استفاده کردم و در بعضی قسمت ها کلا کد نویسی پی اچ پی رو از اول خودم نوشتم و در بعضی قسمت ها ارتباط با سرور افزونه هارو دست کاری کردم . میتونم تو این فستیوال شرکت کنم؟؟؟

یعنی طبق قوانین کپی رایته؟

بین المللی هستش؟

حجت جان همیشه یه حرفی داری تحویل بقیه بدی دیگه!

کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!!!؟ مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن!؟؟؟:5::5::5::5::5::5::5::5:

واااااااااااااااااااااااااااااااا....:5::5::5::5:.خدا به دوووووووووووووور!!!:13::13::13: منو این کـــــــــــارها!؟؟؟ :oom::oom:

عمو جان؛این وصله ها به ما نمچسبــــــــــــــــــــه هاااااااااااا!!! :dadad4::dadad4::dadad4:

حجت جان اسپم نفرست!!!

چجوري ميشه همكاري كرد؟ كمكي از دستمون برمياد مهندس جان؟ درسته وقتم خيلي كمه، ولي اگه كاري از دستم بربياد خوشحال ميشم كمك كنم

کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!!!؟ مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن!؟؟؟:5::5::5::5::5::5::5::5:

واااااااااااااااااااااااااااااااا....:5::5::5::5:.خدا به دوووووووووووووور!!!:13::13::13: منو این کـــــــــــارها!؟؟؟ :oom::oom:

عمو جان؛این وصله ها به ما نمچسبــــــــــــــــــــه هاااااااااااا!!! :dadad4::dadad4::dadad4:

جناب آقای حجت مردانه زاده لطفا اسپم نفرستید و نظم انجمن رو برهم نریزید .

فکر کنم لازمه که گوشزد کنم تا لطف نمایید و یکبار دیگر قوانین انجمن را مطالعه نمایید ...

جناب آقا حجت اگر خاطرتان باشد در 2 مرحله به بنده گوشزد نمودید و از بنده امتیاز کسر نموده اید . خواستم یادآوری کرده باشم .

پیام اخلاقی و رفتاری : سعی کنیم مواردی را که به دیگران گوشزد می کنیم و از آنها توقع داریم در ابتدای امر خودمان رعایت کنیم ...

سلام مهندس طالبی عزیز

باز هم گل کاشتی . احسنت ...

انشاءالله که همیشه موفق و موفق و موفق باشید ...

اما کاشکی صبر می کردید دوره آموزشی ما که در خدمتتون هستیم در حال حاضر تموم می شد تا ما هم در فستیوال شرکت می کردیم .

احتمالا اگر ما هم باشیم ( بنده و دوستم آقای افشاری ) احتمال زیاد 4 - 5 تا از این جوایزی که فرمودید به ما می رسه :4d564ad6::didi:

به هر حال اگر کمکی بود بنده و دوستم در خدمت هستیم

من هم حضور خودم رو اعلام میکنم. مهندس لطفا زمانش رو بندازین دو هفته دیگه که نزدیک دانشگاه ها هم نباشه . ممنون

خیر این وب سایتش نیست احتمالا بعد از اطلاع رسانی ما دست پیش گرفتید پس نیافتید!!

به هر حال این شروع کار انجمن جوملای ایران برای برپایی اولین فستیوال جوملا در ایران بوده و با قدرت تمام ادامه خواهد یافت ..

وب سایت رسمی فستیوال جوملای ایران هم بزودی اعلام خواهد شد!!

خبر مهم:: کپی برداری از ایده انجمن جوملای ایران توسط برخی!!

خیلی جالبه تا اطلاعیه برگزاری فستیوال جوملا در انجمن جوملای ایران زده شد برخی دوستان هم در عرض چند ساعت به خودشون امدن و از برپایی اولین فستیوال توسط خودشون خبر میدن!!!

به هر حال اولین فستیوال جوملا در ایران و در تهران با حضور پرشور کاربران جوملای ایران از طرف انجمن جوملای ایران برپا خواهد شد و سایر افراد هم میتوانند برای خودشون فستیوال برگزار کنند ولی نکته مهم این هست که اولین فستیوال در تهران و توسط انجمن جوملای ایران استارت خورد!! :128fs318181:

زمان طرح ایده این کار خودم شاهد بودم که بدون تقلید بیان شد .. اما ابوالفضل اگر بشه سایت رو جوری طرای کرد که شهرستانی ها هم بیان عالی میشه ها ... چون توی 1 2 روز که نمیشه کامپوننت آنچنانی نوشت .. اون کامپوننتی که بهت گفتم از کی منو درگیر کرده و پیش امین بدقول شدم .. زمان میبره ...

اما اگر اینترنتی باشه میشه حتی پیشرفت پروژه اعضای شرکت کننده هم به نمایش گذاشت که دوستان از روند رقابت در جریان باشن.... ممنون عزیزم

واسه ما بي سواد ها هم كه جايزه و اين چيزا نيست حداقل بذارين دم در به ايستيم و خوش امد بگيم به همه:35:smile22smile22

ماهم هستیم و تبریک به آقای طالبی

امید دارم حضوری باشه تا هم بهره مند بشیم و زیارت دوستان

فکر نکنم برا شهرستانی زیاد مشکل باشه

زمان این فستیوال با زمان نمایشگاه رسانه های دیجیتال هماهنگ بشه فکر کنم بشه برنامه ریزی کرد