ابوالفضل طالبی

اطلاعیه شماره یک فستیوال جوملا: بزودی اولین فستیوال (جشنواره) جوملادر ایران برپامیشود

43 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان گل .....

بسیار خرسندم که در جمع خودمونی و شاد شما خوبانم ولی صد حیف که امکان حضور ماها که از پایتخت دوریم فراهم نیست ...

امیدوارم عالی برگزار بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واقعا دستتون درد نکنه

فقط اگه امکانش هست 1 هفته زودتر زمانش رو اعلام کنید

و شرایط حضور و یا شرکت در فستیوال رو هم اعلام کنید

ممنون

با سلام

تبریک می گم به آقای ظالبی و کلیه کسانی که ایشان را یاری می کنندجهت این حرکت بزرگ و امیدوارم فستیوال پرشکوه و موفقی داشته باشیم .

فقط می تونم بگم دست حضرت علی(ع) به همراه همه شما مخصوصا تیم جوملای ایران که انقدر قوی دارند عمل می کنند.gift

امیدوارم منم بتونم یه روزی به تیم شما بپیوندم.:128fs318181:

بعد از عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان

بنده خیلی کمتر پیش میاد که تو این دعواها جانبداری کنم و یا دخالت کنم و طرف گروه خاصی رو بگیرم

اما مطلبی رو که شخصا و حضورا خدمت مهندس ابوالفضل طالبی عزیز عنوان کردم اینه که بنده در زمان شروع فعالیت جوملایی خودم در انجمن های جوملا فروم و جوملا فارسی و جومینا و 4 جوملا و و و و ... ثبت نام کردم و در هر کدام تاپیک هایی رو میگذاشتم ( عموما تاپیک ها رو در همه انجمن های فوق الذکر عنوان می کردم )

به شخصه بنده بهترین و دقیقترین پاسخ هارو در جوملا فروم دریافت کردم و به نظرم جوملا فروم از تمامی انجمن های دیگه جوملا فعال تره .

امیدوارم که روزی فرا برسه که تمامی انجمن های جوملایی ایران و سایر انجمن های کشورمون فعال و فعال و فعال تر باشن .

و یک نکته مهم دیگه اونهم اینکه حواسمون باشه که تا حد امکان از اختلافات گروهی و قومی و قبیله ای و ... پرهیز کنیم . این همون چیزیه که اجنبی ها دنبالش هستن . تا من و شما و ایکس و ایگرگ سرمون به دعواهای داخلی گرم باشه و رشد نکنیم و اونا رشد کنن .

به امید اون روزی که خود بچه های ایران زمین یه چیزی تو مایه های جوملا یا خیلی سر تر از اون ابداع کنند و من مطمئن هستم که ما ایرانی ها اگر بخواهیم میتوانیم و همیشه هم اینو نشون دادیم .

نمونه خوب و بارزش زحمات ارزشمند و خالصانه و صمیمانه ی بدون چشم داشت همه ی دوستان خوبمان علی الخصوص مهندس ابوالفضل طالبی عزیز در انجمن جوملا فروم دات آر

حق یار و نگهدارتان

موفق و سالم و پایدار و پیروز باشید

با آرزوی توفیقات روز افزون در تمامی زمینه ها

ویرایش شده در توسط Komail

سلام .

انشاالله که به بهترین شکل برگزار میشه و همه کیفیش رو میبریم:4d564ad6:

درود

باعث افتخار هست بودن در امپراتوری جوملای ایران . :thanks::thanks::thanks::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d3:

یکی از خاصیتهای امپراتوری جوملای ایران این هست که همیشه یک نکته ، برگ برنده ، ایده و خلاقیت جدید وجود داره در انجمن که حس بروز بودن و پیشرفت را به کاربر میده .

این امپراتوری بر پایه دانش تک تک اعضا بنا شده و علم و دانش همیشه رو به جلو حرکت کرده مگر اینکه ما نتوانیم از آن درست استفاده کنیم .

All The Best For Joomla Empire

فقط لطفا اطلاعات مکفی در خصوص زمان برگزاری ، دریافت مقالات و روز همایش ومدعوین را اطلاع رسانی کنید

می شه لطفا تاریخ را حداقل دو هفته قبل اعلام کنید تا بشه براش برنامه ریزی کرد یا از الان اعلام کنید؟؟؟

بله مقالات هم پذیرش میشوند

با عرض سلام خدمت مهندس عزیز

اقا جان من هم دارم روی یه بحثی تحقیق می کنم و میخام اگر تکمیل بشه اون رو ارائه بدم ولی فقط به صورت محرمانه و برای بروبچه های انجمن باشه که بعد از تولید و مورداستفاده قرار گرفتن به نام انجمن خودمون و ثبت شدن به نام انجمنمون در اختیار دیگران هم قرار بدیم.

ولی من میخام بدونم که آیا تمام کاربران میتونن از این فستیوال استفاده کنن(منظورم اینه چه دست پر و په دست خالی)و در سالن جوملا حضور داشته باشن یاخیر؟

با تشکر

امید به اینکه دوباره انجمنمون :auizz3ffy9vla57584x

سلام .

اگه میشه حداقل بگویید . ببینم اصلا قصد دارید جشنواره برگزار کنید یا خیر ؟