amirshakh

ست کردن دامین دات کام

13 پست در این موضوع

سلام دوستان

من دامنه دات کام خریدم اما تو سایتی که خریدم نوشته وضعیت دامنه معلقه و هنوز خبری از سایت نیست

2 اینکه من نمیدونم اینو چه جوری رو سایت خودم که هاستم مال گیگفاس ست کنم

الان سایت من رو این لینک http://ebtekarsane.gigfa.com/

چکار کنم داداش ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگه از سایتی که دامین ثبت کردید

نوشته

دامین معلق یعنی هنوز کارهای ثبتش تمام نشده و یا قبلآ" این نام برای کسی بوده که الان استفاده نمیشه و لی هنوز آزاد نشده

با سرور خود تماس بگیرید

سلام دوستان

من دامنه دات کام خریدم اما تو سایتی که خریدم نوشته وضعیت دامنه معلقه و هنوز خبری از سایت نیست

2 اینکه من نمیدونم اینو چه جوری رو سایت خودم که هاستم مال گیگفاس ست کنم

الان سایت من رو این لینک http://ebtekarsane.gigfa.com/

چکار کنم داداش ؟

برید تو کنترل پنل سایتی که دامین خریدید و dns های هاست رو بجای dns های پیش فرض قرار بدید

برید تو کنترل پنل سایتی که دامین خریدید و dns های هاست رو بجای dns های پیش فرض قرار بدید

دوست عزیز من دی ان اس های هاست گیگفا رو نمیدونم چیه ؟

میشه کمکم کنید؟

امکان کمک هست برادر؟ یه چیزی که نگرانم کرده سایت هاستینگ و دامنه ک خریدم الان باز نمیشه میترسم کلاه برداری کرده باشن , کسی اسم میزبان هاستینگ رو شنیده ؟؟

in websitesh \one?

http://www.mizbanhosting.com/cp/clientarea.php?action=domains

(شرکت ابتکار صنعت خاور طیور) عزیز،

<p>این پیام جهت تایید خرید موفقیت آمیز دامنه شما ارسال شده است. جزئیات خرید دامنه شما در زیر

آمده است:</p>

<p>تاریخ ثبت: 30/08/2012<br />دامنه: ebtekar-sane.com<br />دوره ثبت: 1 سال<br />میزان: 177,000Rial<br />تاریخ سررسید بعدی: 30/08/2013</p>

<p>شما می توانید با ورود به ناحیه کاربری در http://www.mizbanhosting.com/cp دامنه جدید خود را مدیریت کنید.</p><hr>

این ایمیل و الان زدن اما سایت خودشون باز نمیشه ک من DNS بخواهم ست کنم

دوست عزیز من دی ان اس های هاست گیگفا رو نمیدونم چیه ؟

میشه کمکم کنید؟

امکان کمک هست برادر؟ یه چیزی که نگرانم کرده سایت هاستینگ و دامنه ک خریدم الان باز نمیشه میترسم کلاه برداری کرده باشن , کسی اسم میزبان هاستینگ رو شنیده ؟؟

in websitesh \one?

http://www.mizbanhosting.com/cp/clientarea.php?action=domains

DNS Gigfa : ns1.gigfa.com and ns2.gigfa.com

لینک بالا برای من باز نشد !!

(شرکت ابتکار صنعت خاور طیور) عزیز،

<p>این پیام جهت تایید خرید موفقیت آمیز دامنه شما ارسال شده است. جزئیات خرید دامنه شما در زیر

آمده است:</p>

<p>تاریخ ثبت: 30/08/2012<br />دامنه: ebtekar-sane.com<br />دوره ثبت: 1 سال<br />میزان: 177,000Rial<br />تاریخ سررسید بعدی: 30/08/2013</p>

<p>شما می توانید با ورود به ناحیه کاربری در http://www.mizbanhosting.com/cp دامنه جدید خود را مدیریت کنید.</p><hr>

این ایمیل و الان زدن اما سایت خودشون باز نمیشه ک من DNS بخواهم ست کنم

احتمال داره در حال تغییر سرور و ... باشند

صبح با شماره هاشون تماس بگیرید و پیگیری کنید

هشدار جدي بر اساس تجربه.....

هيچ وقت دامين خود را بر روي هاست هاي رايگان ست نكنيد؟!

توضيحات بيشتر براي درك اين مطلب

[h=2]آشنایی با هاست های اشتراکی[/h]

بعد از اینکه استفاده از سایت های اینترنتی توسط شرکت های کوچک مورد توجه قرار گرفت بسیاری از کاربران معمولی اینترنت نیز به این فکر افتادند که برای خود سایت های جدیدی را ایجاد کنند. به همین خاطر شرکت های ارائه فضا در اینترنت ( هاستینگ ها ) نیاز داشتند که قیمت خدمات خود را به نوعی کاهش دهند تا بتوانند جواب گوی نیازهای کاربران جدیدی که قصد راه اندازی سایت های شخصی را داشتند را بدهند. به خاطر اینکه راه اندازی و ارائه هاست های اختصاصی ( Dedicated Servers ) بسیار پر هزینه بود این شرکت ها به این فکر رو آوردند که در هر سرور فضا و دیگر امکانات موجود بین چند وبمستر و وبلاگ نویس تقسیم شود و اینگونه استفاده از هاست اشتراکی باب شد. به زودی برنامه های تحت وب زیادی ایجاد شدند که این امکان را به شرکت های میزبانی وب می دادند که بتوانند بدون نیاز به عمل خاصی در هر یک از سرورهای خود میزبان هزاران سایت دیگر باشند و با این تکنولوژی رویای بسیاری از کاربران برای داشتن یک سایت شخصی برای خود به حقیقت پیوست.

[h=2]مشکل هاست های اشتراکی در مورد سئو سایت ها[/h]

اما مشکلات مختلفی نیز که با گسترش اینگونه از هاست ها بوجود آمد که مهمترین مشکلات مطرح شده در هنگام استفاده از اینگونه از هاست ها را در پایین می توانیم مشاهده کنیم.

[h=3]مشکل اول : منابع محدود و از دسترس خارج شدن سایت ها در روزهای پر ترافیک[/h]

اولین مشکلی که در هنگام استفاده از این نوع میزبان ها وبمسترها و وبلاگ نویسان با آن روبرو شدن منابع محدود تخصیص داده شده به سایت آن ها در سرورهای اشتراکی بود. مثلاً هر سایت می توانست در هاستی که ۱۰ سایت دیگر را میزبانی می کرد تنها از ۱۰ درصد میزان حافظه رم سرور ، پهنای باند موجود و … استفاده کند که این در روزهایی که ترافیک بازدید کننده موجود در سایت های آن سرور زیاد بود باعث هنگ کردن هاست ها و از دسترس خارج شدن سایت های میزبانی شده می شد. البته برای این مشکل راه حل هایی هم از طرف شرکت های میزبانی ارائه می شد ولی باز هم با واقعیت اصلی در اینگونه میزبانی سایت که فضای محدود یک سرور برای سایت های موجود در آن بود مواجه بودند. در نهایت این امر باعث کاهش رتبه سایت های میزبانی شده در اینگونه از هاست ها بود چون هیچ وقت موتورهای جستجوگر مانند گوگل ، بینگ و یاهو سایت ها و صفحاتی را به کاربران خود پیشنهاد نمی کنند که در دسترس نباشند …

توجه : البته خوشبختانه این مشکل با پیشرفت تکنولوژی های به کار رفته برای ساخت قطعات سرورها و افزایش کیفیت آن ها این روزها خیلی کمتر به عنوان یک مشکل در هاست های اشتراکی مطرح کی شود و این مشکل بیشتر در هاست های رایگان که در قطعات سخت افزاری آن ها کمتر بروزرسانی انجام می شود رخ می دهد. همچنین اگر می خواهید سایت شما از حداقل حافظه و دیگر منابع همیشه برخوردار باشد و توانایی پرداخت هزینه های بالای هاست های اختصاصی را ندارید پیشنهاد می کنم از هاست های مجازی ( VPS ) استفاده کنید. در اینگونه از هاست ها درست است که باز هم چند سایت بر روی یک سرور میزبانی می شوند اما عملیات و نرم افزارهای مخصوص آن ها به صورت کاملاً جدا ارائه می شود و هر کدام از آن ها همیشه از حداقل میزان منابعی که شرکت های میزبانی در ابتدا وعده آن را به شما می دهند بر خوردار هستند و برای سایت های پر ترافیک اما شخصی و کم درآمد بهترین گزینه هستند.

حال خاست هاي رايگان را هم خودتان تصور كنيد نمي گم بده بر تست و..... خوبه ولي براي سئو .............؟!

mesl inke kolah bardariii bode in site mizban hosting,chon siteshon bala nemiad va domain man sabt nashode va javab telephon haye mano ham nemide va hala ye soal daram ina ro az koja mishe peygiri kard k kolah bardaran ya na?

mesl inke kolah bardariii bode in site mizban hosting,chon siteshon bala nemiad va domain man sabt nashode va javab telephon haye mano ham nemide va hala ye soal daram ina ro az koja mishe peygiri kard k kolah bardaran ya na?[/quote]

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید....@

لینک زیر رو هم بررسی کنید شاید به راه حل رسیدید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1869-%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%B1%D9%88-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%87%D8%9F?p=11432&viewfull=1#post11432

دوست عزیز مرسی از لینک

یه سوالی من این دامین و الان تو سایتا میزنم میگه ک ثبت نشده و من تا فردا لارمش دارم چون هزینه کردم و نمایشگاه دارم فردا

این ک الان به یه شرکت دیگه پول بدم و برام ثبت کنه امکانش هست یا نه ؟

و اینکه تکلیف اون پول و دامنه چی میشه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری