s1r101

در خواست افزونه تگ ساز برای جوملا نسخه 1.7

14 پست در این موضوع

با سلام خدمت همگی کاربران عزیز!

من دنبال تگی هستم برای جوملا 1.7 که مطالب منو به صورت www.site.com/tag/content بیاره ولی متاسفانه

حدود 10 تا افزونه های مختلفو امتحان کردم یا به جوملا 1.7 نمیخوره و یا به صورت آدرس به هم ریخته میاره و مانند

آدرس www.site.com/tag/content نیست و هم وقتی روی اون کلیک میکنی به صورت سرچ میگرده تو سایت که من

میخوام یه صفحه جدا گونه ساخته بشه و طرف روی متا تگ کلیک میکنه بره روی اون مطلب!

کلی در همینجا سرج کردم اما چند نفر دیگه هم مشکل منو داشتن که راه حل ها رو انجام دادم نشد متاسفانه!

من افزونه های cedtags وtaxonamy و allinone و gitags و basic-tags و jtags و tortags و easytagcloud نصب کردم اما

اونی که میخوام نمیشه

در حقیقت میخوام به این صورت بشه با یه سایت مثال میزنم:

مثلا وقتی در سایت http://takwd.ir میریم و روی یکی از بر چسب های اون کلیک میکنیم به آدرس شبیه این منتقل

میشیم

http://takwd.ir/tag/free-templates.html

ولی در افزونه های من همگی وقتی روی تگ ها کلیک میکنیم تو جوملا 1.7 میره به قسمت سرچ و تون اونجا میگرده و

صفحه جدا گونه مال اون تگ نمیسازه!

کلی در سایت های joomlatags.org و جوملای جهانی جستجو کردم اما هیچ کدوم اونی که میخواستم نبوده!برای

نسخه 1.5 مشکلی نیست.

همینی که میخوام هست و پیدا کردم اما برای نسخه 1.7 میخوام!

خواهشا از عزیزان اگه کسی تجربه داره ممنون میشم کمکم کنه!

ویرایش شده در توسط s1r101

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این افزونه اون کار رو اونطور که شما میخواین انجام میده ولی خوب مال جوملا 1.5 هست ولی تستش کنید اگر اروری داد اینجا بگین شاید بشه تبدیلش کرد:

افزونه تگ ساز در سایت جوملا جهانی

در پناه حق

این افزونه اون کار رو اونطور که شما میخواین انجام میده ولی خوب مال جوملا 1.5 هست ولی تستش کنید اگر اروری داد اینجا بگین شاید بشه تبدیلش کرد:

افزونه تگ ساز در سایت جوملا جهانی

در پناه حق

با سلام خدمت شما آقا وحید طاهری!

متاسفانه این با جوملا 1.7 کار نمیکنه!

قبلا تست زده بودم!

کار میکرد خیلی عالی میشد

میشه کاریش کرد؟

چطوریه که کار نمیکنه؟هنگام نصب ارور میده یا .........

اگه اروری میده ارورش رو بگین شاید بشه با کمی دست کاری و ویرایش برای جوملا 1.7 هم درستش کرد

4 تا فایل هستش که به تربیب این ارور ها رو میده:

010_artio-sef1.2.zip

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_SEF_EXT در نصب

010_joomlatags-core1.3.3.zip

JInstaller: :نصب: فایل SQL یافت نشد /home/rzdownlo/public_html/administrator/components/com_tag/install.joomlatags.sq

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع DB یک سری ایراد دارد

خطا کامپوننت در نصب

sh404sef1.3.zip010_

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

010_xmap1.1.zip

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد

خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_XMAP_EXT در نصب

لازم به ذکر هستش که من الان جوملای خودمو به 2.5 ارتقا دادم اما بازم ساپورت نمیکنه این افزونه رو!

خواهشا از دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه بنده رو!

آقا وحید متاسفانه این هم مثل همون افزونه های قدیمی داخل سایتو سرچ میکنه و یه صفجه جدا برای تگ ساخته نمیشه

در حقیقت میخوام متا تگ هایی که تو مطالبم مینویسم پایین مطلبام باشه و روی هر کدوم کلیک کنی به تگ مربوط به خوش در صفحه ای که ساخته شده براش بره نه به صورت جستجو در سایت اونو پیدا کنه!

برای وردپرس که پره با همه نسخه های اونم میشه کار کرد!

اما جوملا 1.7 و 2.5 من که چیزی نتونستم پیدا کنم که این کارو بکنه!

همین افزونه ی سایت تک وب را استفاده کنید. http://extensions.joomla.org/extensions/search-a-indexing/tags-a-clouds/12177 زده نسخه 1.5 ولی در سایتش برای 1.7 هم داره

سلام آقا مجید

این متاسفانه فقط ماژول هستش و فکر نکنم بتونه در هر مطلبم خودکار متا تگ هامو بزاره!پلاگین یا کامپوننت فکر کنم بتونه این کارو کنه!

من البته بد مثالی زدم!

میخواستم که در زیر هر پستم تگ ها نمایش داده باشه با توجه به متا تگ هایی که نوشتم براش

و بعد به این صورت تگ ها رو بیاره

www.site.com/tag/content

حالا باید کل افزونه های تگ جوملا جهانی تک تک امتحان کنم!شاید یه دونش به کارم اومد!

درود

کامپوننت k2 ماژولی داره که مربوط به تگ و برچسب ها هست . اگر شما از این ماژول و کامپوننت کا 2 استفاده کنید . دقیقا شبیه همان چیزی میشه که میخواهید. کافی سرچ کنید ماژول را پیدا میکنید.

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری